Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Mini Honda Road Trip & Meet 7 - foto

M@jk
Zaslal: 05.05.2013, 10:50 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdravím HONĎAkov,

Niečo na úvod
Rad bysom na jar niečo zorganizoval po úspechoch predchozích Honda Mini Road Tripov.

Čiže mi to nedalo a opäť niečo organizujem a dúfam, že aj teraz prosím pomôžete a vymyslíme pekný program ... čiže Vás prosím o pomoc.

Plán akcie
Exclamation Mini Honda Road Trip & Meeting 7. Exclamation


Košice - Gelnica - Kúpele Štós - Smolník - Gelnica - Fričovce: Kaštiel Péchy - Zemplínská Šírava

Dátum: upresním, asi 6. 7. 2013
Začiatok: okolo 13h
Trvanie: pár hodín ...
Okruh: cca 225 km


ODKAZ NA MAPU - 225km





Moja predstava je taká: že bysme sa stretli nazačiatku/počas cesty. Pokail sa pripojite neskor, nevadi. Nemusíte vobec ist s nami celú cestu.

Začiatok bude asi okolo 10-11h v Košiciach, parkovisku na Študenstkej u Shelby Grillu.

... cez Medzev, Štós Kupele bysme si užili vela zákrut, stúpaní, klesaní a určitě aj velmi peknej prírody na pomezí Slovenského raja a Volovských vrchov a pokial nám to cesty dovolia, krútili bysme volantom serpentýnami až do Gelnice - - královského mesta s baníckou históriou . Dajel bysme pokračovali cez Jaklovce do obce Fričovce, kde by bola zastávka - kaštiel Fričovce. Našou poslednou zastávkou by bol v nedalekých Hermanovciach - Kaštiel a lovecký dom Péchy , tu bysme dali kávičku či posedenie. Pak už finále na Zemplínskú Šíravu - Šírave - na našom už klasickom mieste - kto zoberie grill?

Prezenčka:
M@jk a Lenča a duo TaT - C5G ESi
CTR01 a Lenča - ???
lukaskoxxl a kamoš? - Integra Type R
Mirec22?
ORB?
Marceloo?


Nakoniec uvádzam, aby sa počas cesty nedodržiavali pravidlá cestnej premávky takým spôsobom, že by ohrozila nielen nás, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. Hlavne: bezpečná vzdialenosť medzi autami. Pokiaľ pôjdeme jeden za druhým, prosím aspoň tých 50metrov dodržujte … samozrejme v obci o trochu menej, aby sme sa nerozdelili. Mimo obce nie je problém niekoho pustiť ,alebo predbehnúť. A hlavne nerobiť hanbu a predvádzať sa. Naopak robiť česť a ukázať, že i my mladý Honďáci vieme jazdiť pekne a spôsobilo.

Dúfam, že sa Vám nápad aspoň trochu páči a aj Vás zaujal a zúčastníte sa..




Návrhy mi píšte, prosím pekne sem, alebo na kontakty dole:

TEL CZ: +420 777 105 233
TEL SK: +421 918 222 017
e-mail: michal.duda@quick.cz


Výletu HONDAr
M@jk


Naposledy upravil M@jk dňa 23.05.2017, 21:08, celkom upravené 16 krát.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 12.05.2013, 5:58 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdravím,
kedže akcia z 4.5. nadopadla, tý ktorí prislubili účast nedošli. Písal som tak 10tim, odpísali len 3ja a ostatný sa ani neobtažovali odpísat, a to považujem za vrchol elementárnej neslušnosti, presúvam ju na júl.

Takže na našu trasu vyrazil len ORB s kamarátom - dakujem mu, že sa ozval a dal vediet, my s rodinkou dorazili ovela pozdnejšie do KE a s Jarom alias CTR01 sme si urobili náhradný program.

Po novom to urobíme tak, že až sa ozvete do tohto tématu a zavoláte mi sami, že už vyrážate na miesto začiatku akcie, tak v tom momente vyrazíme aj my, holt budete čakat, nedá sa nič robit. Lebo trepat sa dakde 100km a pak priist na miesto a zistit, že nikto neprišiel, ozaj nebudem robit a vrchol je, že nikdo nekomunikuje a neodpisuje - to proste je ako by ludia vraveli, chod do ..., mám ta v ..., me je to jedno, ze si s tým mal prácu a že sa trepes 100km tam a pak 100km spat aj s detmi, jooooj, že tam nikto nebol, koho to zaujímá Very Happy


Takže tak.


Naposledy upravil M@jk dňa 14.05.2013, 0:36, celkom upravené 1 krát.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Greenseal
Zaslal: 12.05.2013, 11:19 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2013 Príspevky: 54 Bydlisko: Košice - Šaca 1998 Honda Civic
Ako som pisal na poslednu chvilu, ze dojdem tak som dosiel. Pokecal som aspon chvilku s ORBom a siel si plnit povinosti, ale aspoň som došiel aj ked mi bolo luto ze ste mali byt v KE nakoniec az o 1 co mi nevychadzalo. A inac od bodu B do bodu C na mape je otrasna cesta, co som siel naposledy. Cize tam by som trat zmenil ak nieje porobena. Azda sa nabuduce podari a pridam sa na dlhsie Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 12.05.2013, 19:25 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ola Greenseal,
jasné, ved v pohode. Ale išlo o to, že Ty si neprislubil a len si sa pridal viac menej na poslednu chvilu.

Díky Ti za tip a nejako to do leta upravime???

Navrhy a tipy, prosím aj od ostatných???



Arrow UP

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Greenseal
Zaslal: 12.05.2013, 19:30 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2013 Príspevky: 54 Bydlisko: Košice - Šaca 1998 Honda Civic
Tak co pamätam tak to bolo, ze "cesta na diere" proste hruza a des, obcasne radost z 1km normalnej cesty a zas. Cestu s5 som riesil cez spissku a na dialnicu. To by bolo dobre keby niekto z toho okresu povedal ako to tam vyzera teraz (cca po 4 mesiacoch). A Krasna horka neviem ako je na tom po poziari tiez.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 12.05.2013, 20:24 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ano ano ano,
pravdu máš. Včera sme kolo nej išli a robia na nom - hrade. Takže kukneme asi netové stránky.

Uvidíme, možno to trochu prerobíme. S tou informáciou od niekoho z toho kraje je to ťažké, lebo vidíš, ako fungujú ludia na HC.sk, však? A uvidíme, čo nám poví ORB, aká bola cesta, lebo sa on vybral vraj, že presne po našej ceste.

Wink


Naposledy upravil M@jk dňa 14.05.2013, 0:30, celkom upravené 1 krát.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
feroF
Zaslal: 13.05.2013, 14:19 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
Cestu, ktoru spomina Greenseal, som komentoval aj tu:
- http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=175131&highlight=#175131
Fakt to nestoji za to ....

Mnisek - Smolnik by bol mozno lepsi, ale netusim, aky je tam stav vozovky. Aspon je to mimo osady ..... -))))

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
feroF
Zaslal: 13.05.2013, 14:51 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
Vyskusana trasa (aj na biku), cesta v pohode, na niektorych miestach si aj volantom zakruti clovek -))), kopceky, zjazdy ...

- http://2i.sk/b10e1c36e5

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Greenseal
Zaslal: 13.05.2013, 16:15 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2013 Príspevky: 54 Bydlisko: Košice - Šaca 1998 Honda Civic
To vyzera celkom dobre, este keby sa k tomu pridal gril na ruzine napr. Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
bomfi
Zaslal: 13.05.2013, 16:47 Odpovedať s citátom
Založený: 22 marec 2010 Príspevky: 181 Bydlisko: košice
takže kedy sa to bude konať ?? Smile ak by som bol pojazdný alebo by ma orb zobral za co pilota pridal by som sa Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 13.05.2013, 18:47 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahojte dievčatá a chlapci,
v úvodu |censored| máte aj dátum, ako vyjde dovolenka, akože by mala, tak toho 6.7.2013.

Vlani v lete sme išli po starej ceste od Spišského Hradu a pak cez Branisko - libový UPHILL a pak ma mrzelo, že vo Fričovciach je kaštiel s reštauráciou a hotelom ***. Takže bysme mohli zakončit tam, čo vy na to, len aby tam káva nestála €3,- Very Happy

Odkazy:
1) Fričovce - google odkazy

2) Fričovce - google fotografie

A GRILLOVACIE ZAKONČENIE BUDE NA Z. ŠÍRAVE, AKO ZVYČAJNE.

Takže poprosím o jednu vec:

1) zoberte si link na moju mapu, ten máte tiež v úvodníku
2) otvorte si ho v novom okne
3) suverénne ho upravte podla Vašich tipov a nápadov
4) postnite ho sem a já už to zakomponujem a vymslíme dajakú finálnu versiu.

TO ALL: BOL BY SOM VELMI RÁD, KEBY SA NEOPAKOVALA SITUÁCIA Z MÁJA, KEDY DOST LUDÍ PRISLÚBILO A PAK NIKTO DO KOŠÍC NA PLÁNOVANÉ STRETKO NEPRIŠIEL OKREM ORBA A GRENSEALA A ANI NEODPOVEDALI NA SMSKY.

DAKUJEM

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 14.05.2013, 1:51 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Vážení,
takže som trochu zapracoval na zmene trasy. Je to na základě Vašich tipov. Aspon nebudeme musiet ponáhlat a všetko bude akorát. Ako poslednú zastávku by som dal ten kaštiel vo Fričovciach, pekne bysme pofotili, dali kávičku a pak už relax a grilovačka na Šírave ...

Odkaz na mapu - http://goo.gl/maps/MA9sE???

Názory???

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Greenseal
Zaslal: 14.05.2013, 17:53 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2013 Príspevky: 54 Bydlisko: Košice - Šaca 1998 Honda Civic
nevyzera spatne Very Happy akurat furt ten mnisek Very Happy a dozvedel som sa ze asi bude svatba 6.7 co ma dost zarazilo ale uvidime no Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
feroF
Zaslal: 15.05.2013, 13:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 február 2007 Príspevky: 594
Ak mate zaujem vidiet nieco krajsie (nevravim, ze Fricovce nie su pekne, ale je to take "polovicne", tak odporucam kastiel v Hermanovciach:
- http://www.pechycastle.com/sk/vitajte_u_nas/historia_kastiel_pechy.html

_________________
D15Z6, EK3
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 30.05.2013, 9:10 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ola,
takže upravený program a trasa.

M.

_________________
© In nomine HONDA et VTEC filii et RED LINE sancti Amen
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist