Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Treningove vikendy clenov hondaclubu...

M&R
Zaslal: 08.01.2008, 2:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
pa1ec napísal:
alebo to vymysliet nejako skombinovat s poziarnickou casomierou... http://www.elo-elektronika.sk/stranky/univerzal.htm



hmmm..to som nasiel aj ja... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Motre
Zaslal: 08.01.2008, 3:05 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
Majo&Rado napísal:
...snad ti tie mensie budu vyhovovat.... Exclamation Very Happy
no ved presne to som mal na mysli - mensie=lacnejsie tym padom 2xlepsie

Majo&Rado napísal:
...a nemusis ich hned zrazat Smile

nejde len o mna, ja nemam zdaleka najnizsie, najdrahsie a ani na plyn najcitlivejsie auto... Idea
a pisal som to na to aby sa neriesili zbytocnosti ne na to aby som si cvicil pisanie. ked uz pisem tak pisem, ale mas pravdu zacnem to skracovat...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Leno
Zaslal: 08.01.2008, 13:19 Odpovedať s citátom
Založený: 17 október 2007 Príspevky: 29 Bydlisko: Bratislava 1999 Honda HR-V
cafte, az teraz som sa dostal k tejto teme....ohladne vlastnika pozemku a veci okolo viem pomoct (mam nejaky ten kontakt na kataster), ale keby ste mi mohli blizsie specifikovat o aky pozemok sa jedna...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 08.01.2008, 18:33 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
to Motre,

teraz sem prosim hod tie zabery a nejaky popis k tomu pre Leno-a aby mal predstavu kde to je.

to Leno, tym padom ti asu nemusim pisat SS. Dufam, ze sa tu info skoro zobrazi a budes mat predstavu.

Vdaka za ochotu.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Havran
Zaslal: 08.01.2008, 18:52 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
Ja sa uz dlhsiu dobu pohravam s myslienkou casomiery pre vlastne potreby a tento tyzden som to zacal aj riesit...dnes som oslovil aj spolubyvajuceho ktory je tiez vyvojar...islo by o semafor na ktorom by zhasali postupne svetla ako na F1 alebo klasika cervena oranzova zelena(start) neviem ako to je lepsie vsetko by to riadil mikroprocecor...po zhasnuti semaforu sa spustia automaticky stopky a v cieli je opto zavora ktora stopky vypne bolo by to pre dve auta problem je ten ze nemame dorieseny bezdrotovy prenos od ciela po start ale to sa bud vyriesi alebo to bude kablom 400M projekt je v stadiu riesenia a v priebehu jan sa bude robit aj realizacia...myslim ze by sa to malo podarit...neviem ci by take meranie stacilo?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 08.01.2008, 18:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Havran napísal:
Ja sa uz dlhsiu dobu pohravam s myslienkou casomiery pre vlastne potreby a tento tyzden som to zacal aj riesit...dnes som oslovil aj spolubyvajuceho ktory je tiez vyvojar...islo by o semafor na ktorom by zhasali postupne svetla ako na F1 alebo klasika cervena oranzova zelena(start) neviem ako to je lepsie vsetko by to riadil mikroprocecor...po zhasnuti semaforu sa spustia automaticky stopky a v cieli je opto zavora ktora stopky vypne bolo by to pre dve auta problem je ten ze nemame dorieseny bezdrotovy prenos od ciela po start ale to sa bud vyriesi alebo to bude kablom 400M projekt je v stadiu riesenia a v priebehu jan sa bude robit aj realizacia...myslim ze by sa to malo podarit...neviem ci by take meranie stacilo?


Hav: uplne by stacila jedna rampa kde by bol start a ciel a myslim si,ze by bolo lepsie ako semafor keby sa stopky zapinali prejazdom auta a vypinali prejazdom auta a tym padom by mohol byt start a ciel v jednom bode.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Havran
Zaslal: 08.01.2008, 19:00 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
moja uvaha semaforu a dvoh drah vyplivala z pouzitia na sprintoch...kde ide aj o to ako kto zareaguje na svetla...ale da sa to prisposobit...neviem ako sa startuju slalomi a sprinty treba napisat poziadavku a spravi sa to tak ako bude treba
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 08.01.2008, 19:07 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Havran napísal:
moja uvaha semaforu a dvoh drah vyplivala z pouzitia na sprintoch...kde ide aj o to ako kto zareaguje na svetla...ale da sa to prisposobit...neviem ako sa startuju slalomi a sprinty treba napisat poziadavku a spravi sa to tak ako bude treba


Podla mna je objektivnejsie a presnejsie prejazd cez cidlo a aj jednoduchsie...staci jedna rampa co zapina a vypina stopky.Asi aj menej energeticky narocne a nepotrebujes dlhy kabel.
Podla mna sa pouziva aj na sprintoch a slalome prejazd autom ako start,ale na toto by sa mali vyjadrit ludia co chodia na sprinty a slalom casto Smile
A myslim,ze by to bolo aj jednoduchsie-jedna rampa.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Havran
Zaslal: 08.01.2008, 19:10 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
o jednoduchost nejde ani o energeticku narocnost to vyriesim akurat treba zistit ako to spravne je a ma byt aby ked sa do toho pustim to bolo poriadne Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 08.01.2008, 19:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Havran napísal:
o jednoduchost nejde ani o energeticku narocnost to vyriesim akurat treba zistit ako to spravne je a ma byt aby ked sa do toho pustim to bolo poriadne Smile



OK...nech sa chalani vyjadria,alebo si pozri ten popis profesionalnej casomiery co tu dal pa1ec a peto009 Exclamation .
Este poprosim aj ostatnych keby videli a nasli ponuky casomier s cenou nech poslu link....Dakujem
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kanalrajder
Zaslal: 08.01.2008, 19:28 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
http://www.lgr.sk/hodiny_bodet.htm

ako tak pozeram, asi by sme mali zacat vyberat banku, ktoru by sme vykradli .. Rolling Eyes

http://www.tuta-basket.sk/?go=1&id=5
sice skor basketball equipment, ale klasika, cena na vyziadanie ( svetelne tabule, casomiery, atd... )

http://farmtek-fti.com/
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
tatoHP
Zaslal: 08.01.2008, 20:00 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
...


Naposledy upravil tatoHP dňa 30.06.2008, 21:07, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 08.01.2008, 20:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kanalka toto mame uz prezrete par dni..hladame nieco konkretne...produkt a cena Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 08.01.2008, 20:35 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
...


Naposledy upravil tatoHP dňa 30.06.2008, 21:06, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
patrick
Zaslal: 08.01.2008, 20:38 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
tatoHP napísal:
Myslim,že na profesionálnu časomieru môžme zabudnúť http://www.videocom.sk/cenniky/microgateeuro.htm chcelo by sa to skontaktovať s chlapíkom,ktorý vyrábal časomieru pre BMV club


toho co robil tu casomieru pre BMW klub poznam osobne...takze mozno by nebol problem vybavit...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 18
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist