Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Treningove vikendy clenov hondaclubu...

M&R
Zaslal: 08.01.2008, 20:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia



...tak si myslim,ze ani do ciech uz nemusime ani chodit Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kanalrajder
Zaslal: 08.01.2008, 20:46 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
http://farmtek-fti.com/wireless_price.htm

Drag / Sprint Timing
Time drag or sprint events which start at point "A" and finish at point "B" (drag racing, mud bog, sprints, etc.). Includes the wireless Polaris timer console, two sets of wireless electric eyes, a tripod stand for each electric eye, and batteries for all equipment.
$999.00
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 08.01.2008, 21:22 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Tak pozeram ze sa to tu pekne rozbehlo Cool
50,- Sk za kuzel bola tusim najnizsia SK cena.Podla velkosti drahy skusime odhadnut pocet.Co sa tyka casomiery,zatial vypadaju realne stopky na mobile Razz Paci sa mi napad vyrobit si casomieru podla poziadavky.Bolo by fajn keby bola schopna merat nielen slalom,ale aj sprinty(keby nas dobuducna napadlo zrealizovat (ne)legalne sprinty:)
Uz sa tesim jak maly..... Wink

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Havran
Zaslal: 08.01.2008, 21:37 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
no ja odhadujem cenu casomiery amatersky vyrobenej na cca 3000 ja ju budem robit kazdopadne aj pre vlastnu potrebu len potrebujem vediet ako ju spustat ci semacor alebo zavora a tak....presnost by tam mala byt dost velka
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Denka
Zaslal: 08.01.2008, 22:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
no tak nieco som k teme pozrela aj ja. Chalani v cz si za najmensie naklady vyrobili vlastnu casomieru. Uz je odskusana, funguje, laserova zavora, na baterie, vydrzi cely den, presnost ma....cakam na dalsie blizsie informacie....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Havran
Zaslal: 08.01.2008, 22:14 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
V CR su velmi dobry radioamateri ale mi tiez nie sme najhorsi Smile tak pouzi zenske zbrane a nech ti poslu schemu...a za par dni to dam dokopy Very Happy a ked nie tak spravime vlastne zapojenie urcite by som za to nedaval 30litrov
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
peto009
Zaslal: 08.01.2008, 22:19 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Havran napísal:
no ja odhadujem cenu casomiery amatersky vyrobenej na cca 3000 ja ju budem robit kazdopadne aj pre vlastnu potrebu len potrebujem vediet ako ju spustat ci semacor alebo zavora a tak....presnost by tam mala byt dost velka


Za taku podobnu cenu chceme urcite aj do BA!Ten semafor by mohol byt,ale len tak na odstartovanie,ale pre spustenie stopiek treba fotobunku,aj na ciel fotobunku......(ked uz tak nech to je poriadne)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Havran
Zaslal: 08.01.2008, 22:24 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 464 Bydlisko: Zilina / Dudince 1994 Honda Prelude
kde by asi mali byvat potom tie akcie?ci treningove vikendy ci ako to nazvat
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Motre
Zaslal: 08.01.2008, 22:43 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
no predbezne tu
je to kusok za cunovom, a popisovat cestu vidim ako zbytocne. ako ti presne to miesto ukazat takto na mape by si musel vymyslet... v sobotu sa tam ide tak kto ma zaujem pride a pojde s nami... tyy z daleka bohuzial maju asi smolu...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Leno
Zaslal: 08.01.2008, 22:51 Odpovedať s citátom
Založený: 17 október 2007 Príspevky: 29 Bydlisko: Bratislava 1999 Honda HR-V
takze vlastnikom je vodohospodarska výstavba s.p., Karloveska 2, Bratislava (parcelné cislo 747/37) a je to v Čunove (www.katasterportal.sk)
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Civic
Zaslal: 08.01.2008, 22:54 Odpovedať s citátom
Založený: 07 január 2007 Príspevky: 396 Bydlisko: Sp.N.Ves 1996 Honda Civic
ZUZKACRX napísal:
dufam ze taketo hracky sa niekedy objavia aj na vychode Wink a nie vsetko sa bude konat len v okoli BA


zuz kedy chces kuzele mam ....mozme ist.....

_________________
D15 Z6 Sedan.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 09.01.2008, 0:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
HAVRAN
jasne, schema a nejaky postup su na ceste....podrobnosti co zatial viem, uz vies, takze cez vikend mi poslu podklady a dam to sem....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Kanalrajder
Zaslal: 09.01.2008, 11:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
No, neviem, ci tam uz z vas bol niekto pozret ( ak je to ta " kocka " - vyzera to tak, ze je ).. je tam zopar dzuuur.. ( nic hrozne, ale ked trafis, tak auu ) Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 09.01.2008, 15:53 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
to KR, nevadi stale lepsie ako parkovisko alebo polnohospodarska cesta.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 09.01.2008, 16:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kanalrajder napísal:
No, neviem, ci tam uz z vas bol niekto pozret ( ak je to ta " kocka " - vyzera to tak, ze je ).. je tam zopar dzuuur.. ( nic hrozne, ale ked trafis, tak auu ) Rolling Eyes


...na diery dame kuzele Smile Smile a ked zozenieme lacno casomieru tak zostane aj na par vedier betonu... Smile
...,alebo mozno nejaky clen jazdi na asfaltovacom traktore... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 18
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist