Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Treningove vikendy clenov hondaclubu...

M&R
Zaslal: 07.01.2008, 15:14 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda...je novy rok a mali by sme realizovat to co sme chceli.Priestor je co navrhol Motre....12.1. po zraze sa tam pojdeme pozriet kto ma zaujem a dohodneme sa co a ako.
Ak to bude vyhovovat mozeme tam skusat slalom,jazdu zrucnosti,smyky...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Tomáš
Zaslal: 07.01.2008, 16:47 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
V tomto zmysle sa obraciam s prosbou na celnov fora HC.
Ak ma niekto moznost zapozicat, pripadne pravidelne prenajimat ci predat kuzele nech napise spravu SS.Ide samozrejme o dopravne kuzele, pocet kusov cca 30, pre zaciatok staci aj polovica. V druhom rade Vas chcem poprosit o informacie ohladom meracej techniky. Zatial postacia hodinky no samozrejme pokial by meracia technika nebola financne narocna tak preco nie.

P.S. Nepiste mi odpovede typu naco nam to bude, alebo typu, ze je to zbytocnost.
Vo vysledku sa potom mozete k tomu vyjadrit kriticky pripadne kontrakriticky.

Majo vdaka za temu. Jedna otazka navyse. Poprosim niekoho, kto ma v tomto smere prehlad, pripadne znamost. Potrebujem vediet pod ktoru cast BA (spravy) ta lokalita patri. Pripadne o koho pozemok ide. Chceli by sme to riesit officialnou formou ak to bude zapotreby.

Tomas HC Team
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Motre
Zaslal: 07.01.2008, 17:56 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
Smile som rad ze uz to niekto nacal a som rad ze to vyzera celkom vazne-mam na mysli tu casomieru a oficialnost celej veci ohladom pozemku.
Pokial nebudu problemi prave s tym tak si myslim ze by nemal byt dovod preco by to nevyhovovalo. asi by bolo najlepsie potiahnut to prave tou oficialnou cestou aby o par tyzdnou neboli v NČ titulky ako: Škandál: Priaznivci znacky Honda usporiadavaju ilegalne preteky! Laughing
Bohuzial s tym komu to patri ti s istotou nepomozem, ale podla mna to sukromne nebude, skor pod niaky magistrat (ci jak sa to nazyva). mam pocit ze to tam vybudovali kvoli navsteve papeza kedysi davnejsie a viem ze najblizsie je tam asi Cunovo, ale to je tak vsetko. ked chcete tak sem mozem este raz hodit tu satelitnu snimku (viem ze to tomu nepomoze, len pre tych ktorym to uslo)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tomáš
Zaslal: 07.01.2008, 18:06 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Motre napísal:
Smile som rad ze uz to niekto nacal a som rad ze to vyzera celkom vazne-mam na mysli tu casomieru a oficialnost celej veci ohladom pozemku.
Pokial nebudu problemi prave s tym tak si myslim ze by nemal byt dovod preco by to nevyhovovalo. asi by bolo najlepsie potiahnut to prave tou oficialnou cestou aby o par tyzdnou neboli v NČ titulky ako: Škandál: Priaznivci znacky Honda usporiadavaju ilegalne preteky! Laughing
Bohuzial s tym komu to patri ti s istotou nepomozem, ale podla mna to sukromne nebude, skor pod niaky magistrat (ci jak sa to nazyva). mam pocit ze to tam vybudovali kvoli navsteve papeza kedysi davnejsie a viem ze najblizsie je tam asi Cunovo, ale to je tak vsetko. ked chcete tak sem mozem este raz hodit tu satelitnu snimku (viem ze to tomu nepomoze, len pre tych ktorym to uslo)


Myslim, ze nebude teraz treba. Az ked to bude aktualne. Uz nejake zakladne informacie mam, z ciech by sa to dalo spachat. Pokial sa to nebude dat inym sposobom u nas a lacnejsie.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 07.01.2008, 22:09 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Tu plochu pojdeme urcite pozret,a keby sa to chcelo dotiahnut na taku oficialnu uroven a chodili by sme pravidelne tak sa kuzele a casomiera neoplatia poziciavat ale treba to hned kupit....
Napr...
http://www.znacenie.sk/automobilova_doprava/p_kuzele.html
www.videocom.sk (kliknite na Tréningové bezdrátové zariadenia Racetime)
Trebalo by zistit co by to vsetko vyslo a hlavne kto by to zafinancoval Question Exclamation
Takze aby sa pomali zacalo vyberat clenske a zacali sa kupovat taketo hracky Wink
(popr. sa opytame chalanov co organizuju slalom,maju s tym skusenosti...)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
ZUZKACRX
Zaslal: 07.01.2008, 22:47 Odpovedať s citátom
Založený: 11 február 2007 Príspevky: 187 Bydlisko: Spišská Nová Ves 1988 Honda CR-X
dufam ze taketo hracky sa niekedy objavia aj na vychode Wink a nie vsetko sa bude konat len v okoli BA
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 07.01.2008, 22:51 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
Tréningová bezdrátová časomiera,

Základné zloženie - štartovacia bránka s dvomi nezávislymi kontaktami, fotobunka s odrazkou, bezdrátové spojenie encoderradio a decoderradio, prepojovacie kable, 2 držiaky fotobuniek, obal.

Ďalšie doplnky – možnosť rozšírenia

Bezdrátový cieľ – encoderradio + držiaky + bananabox

Medzičas – encoderradio, 2 držiaky fotobuniek, fotobunka a odrazka, bananabox.

Rýchlosť – encoderradio , 4 držiaky, kabel 10m, 2 fotobunky, 2 odrazky,bananabox.

Analógové údaje - analogová sonda pre meranie teploty snehu, teploty vzduchu, vlhkosti vzduchu

Beeper - štartovacie zvukové zariadenie s možnosťou predprogramovania.

Časomiera Racetime 2:

Malá kompaktná elektronická časomiera odolná poveternostým vplyvom s možnosťou zasunutia a vysunutia tlačiarne. Obsahuje rôzné softwerové nastavenia a programy pre meranie časov.

Zobrazovanie je na 4 riadkovom alfanumerickom LCD displeji s jednoduchou obsluhou pomocou nepremokavej klávesnice.

Pracuje na zabudované batérie až 12 hodín pri rozsahu vonkajších teplôt –25 až + 70°C.

Všetky zaznamenané časy si ukladá do pamäte s možnosťou vytlačenia na tlačiarni ihneď alebo spätne. Zanamenané údaje sa dajú poslať prostredníctvom seriového portu do PC za pomoci ext. príslušenstva kabel + software. Celková pamäť pre časy je až 2500 údajov.

Časomiera môže zaznamenávať až 14 medzičasov a rýchlosti , tak isto aj analogové údaje o teplote vzduchu a snehu pomocou zvlaštného príslušenstva - meracej sondy.

Základné programy: Štart jednotlivcov

Tréning

Jednoduché stopky

PC Online

Nadstavbové programy: Hromadný štart

Paralerny slalom

Ski Test

Parkúrove skákanie

Optujump


Popis:

Štartovacia bránka s možnosťou nainštalovania na drevený kolík s rozmermi 7*10 cm a menší . Dva nezávisle kontakty s možnosťou pripojenia dvoch párov drátových liniek na šrubovacie svorny alebo banániky.

Fotobunka s odrazkou POLIFEMO veľmi odolné proti poveternostným vplyvom s digitálne riadeným svetelným lúčom odolným voči rušivým svetelným vlyvom . Možnosť rôzných konfigurácii a zapojenia. Jednoduché zapojenie šírka 25 m. Dve fotobunky oproti sebe v špeciálnom zapojení šírka 90 m. Výstup banániky alebo riadiaci výstup 6 kolík s možnosťou konfigurácie štart, medzičas, cieľ. Voľba aktívného snímania s časovým odstupom 0,001s, 0,2s , 0,5s alebo 2s. Napájanie 3V nabíjacími bateriami RC 06 1500mA. Automatické nabíjanie a vybjanie batérii. Prevádzková doba s uvedenými bateriami 12 hod .

Fotobunka POLIFEMO RADIO – je fotobunka polifemo s radiovym modulom SF s možnosťou nastavenia bezdrátového štartu, ciela a 6 medzičasov s kodovaním pre 16 rôzných zariadení.

Fotobunka POLIFEMO LIGHT RADIO je inovovaná fotobunka POLIFEMO RADIO s menším dosahom vysielajúceho lúča 15m a rýchlym rádiovým prenosom +-0,4 s medzi dvomi nasledujúcimi časmi. Dosah vysielajúceho modulu je 300m.

Bezdrátové spojenie so zabudovanými vysielačkami encoderradio – decoderradio špeciálne kódovacie a dekodovacie zariadenia pre prenos informácií o čase v digitálnom formáte zabezpečuje spoľahlivé a chránené prenášanie signálu. Možnosti nastavenia encoderrádia ako štart, cieľ alebo 14 medzičasov a rýchlostí s automatickou symchronizáciou. Podľa typu nastavenia sa automaticky prihlasuje meraniu. Možnosť nastavenia 16 rôzných frekfencii na urovni 433 Mhz s výkonom 0,1W a dosahom až 2 km v závislosti na terénných podmienkách. V každej frekfencií možnosť nastavenia až 127 kanálov zabraňuje akému koľvek ovplyvňovaniu aj rovnakých zariadení. To znamená, že na jednom mieste môže teoreticky pracovať až 127 zariadení na 16 frekfenciách bez toho, aby sa ovplyvňovali. Pre spoľahlivosť bezdrátového spojenia je možnosť opakovania posledného času (signálu) v prípade zlyhania prenosu alebo rušenia frekfencie a evidencia posledných 200 časov (signálov na danom zariadení) s automatickou synchronizáciou v meraní. Možnosť prepnutia do režimu modem a zabezpečiť tak prenos rôznych dát. Napr. Bezkáblový prenos na zobrazovacie tabule.

V prípade krátkeho dosahu je možnosť pripojiť encoderradio na externú vysielačku a správa sa oko encoder, ale len v spojení s decoderom.

Bezdrátové spojenie s externými vysielačkami encoder – decoder špeciálne kódovacie a dekodovacie zariadenia pre prenos informácií o čase v digitálnom formáte zabezpečuje spoľahlivé a chránené prenášanie signálu, ktoré je napojené na externé vysielačky vo VHF,FM,UHF pásme. Možnosti nastavenia a funkcie identické ako u encoderrádia. Encoder automaticky zapína prenos pri vzniku signálu. Podľa typu vysialačiek je možné sučasne komunikovať aj zasielať signal.Decóder má zabudovaný reproduktor pretože vypína reproduktor vysielačky.

Bezdrátové spojenie SF je spojenie typu encoderradio – decoderradio, len s jednou pridelenou frekfenciou bez pamäte a ovladacích tlačítiek bez možnosti modemu s prednastavenou funkciou start a kodovacím systémom pre 127 rôzných zariadení.

Medzičas s bezdrátovým spojením zloženie fotobunka s odrazkou, držiaky fotobunky, banánikový box, encoderradio.

Medzičas s bezdrátovým spojením Fotobunka POLIFEMORADIO , odrazka, držiaky.

Bezdrátový štart zloženie štartovacia bránka, encoderradio, bananakabel 1,5m, držiak encoderradia

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Kanalrajder
Zaslal: 07.01.2008, 22:58 Odpovedať s citátom
Založený: 12 apríl 2007 Príspevky: 177 Bydlisko: BA 1999 Honda Civic
peto009 napísal:
Tu plochu pojdeme urcite pozret,a keby sa to chcelo dotiahnut na taku oficialnu uroven a chodili by sme pravidelne tak sa kuzele a casomiera neoplatia poziciavat ale treba to hned kupit....
Napr...
http://www.znacenie.sk/automobilova_doprava/p_kuzele.html
www.videocom.sk (kliknite na Tréningové bezdrátové zariadenia Racetime)
Trebalo by zistit co by to vsetko vyslo a hlavne kto by to zafinancoval Question Exclamation
Takze aby sa pomali zacalo vyberat clenske a zacali sa kupovat taketo hracky Wink
(popr. sa opytame chalanov co organizuju slalom,maju s tym skusenosti...)


suhlasim s petom. ak by sa to malo pachat pravidelne, tiez som toho nazoru, aby sa tie kuzele rovno kupili. za tymto ucelom kazdy, kto chce chodit, par stovak isto rado ozelie. prenajimat sa dlhodobo neoplati.... a predpokladam, ze ked to pojde cez majitela pozemku ( magistrat, etc...), tiez to nebude len tak pre pekne modre oci Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 07.01.2008, 23:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
peto009 napísal:
Tu plochu pojdeme urcite pozret,a keby sa to chcelo dotiahnut na taku oficialnu uroven a chodili by sme pravidelne tak sa kuzele a casomiera neoplatia poziciavat ale treba to hned kupit....
Napr...
http://www.znacenie.sk/automobilova_doprava/p_kuzele.html
www.videocom.sk (kliknite na Tréningové bezdrátové zariadenia Racetime)
Trebalo by zistit co by to vsetko vyslo a hlavne kto by to zafinancoval Question Exclamation
Takze aby sa pomali zacalo vyberat clenske a zacali sa kupovat taketo hracky Wink
(popr. sa opytame chalanov co organizuju slalom,maju s tym skusenosti...)

Kuzele samozrejme kupime a aj casomieru,len treba pozistovat co,kde...najrozumnejsie...
Financovanie nejako vyriesime....
A hlavne nejaky zaujem aj aby bol...nieze tam budeme chodit len ja,Peto Smile
Podstatne je teraz aby miesto bolo fajn,to je zaklad....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 07.01.2008, 23:52 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
bolo by mozno dobre keby niekto od nas kto byva blizko kezmarku sa informoval o cene u toho stancela... alebo tam mozno crnknem...ale lacne to asi nebude... inak kuzele maju aj v rempe... kuknem cenu... aj ked to niesu extra velke ale take stredne...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 08.01.2008, 0:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kuzele najlacnejsie som zohnal v cechach...
..male 24cm - 48 Kc kus...
..velke 37cm - 85 Kc kus...
...farbu si mozete vybrat...
http://www.sportovni-pomucky.cz/kuzele/
ak niekto najde nieco rovnako vyhodne na Slovensku tak piste...
Co sa tyka tej casomiery myslim si,ze ak existuje nieco jednoduchsie tak by to stacilo.
Ak ste nieco nasli tak SS nech sa to tu moc nekopi.....Dik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 08.01.2008, 1:11 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ludia s tou casomierou to asi nebude zrovna najjednoduchsie vid tu... http://www.bmwklub.sk/viewtopic.php?t=984&start=0&sid=ba6480adc755806e88a7f60124e1a8e1

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 08.01.2008, 1:14 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
alebo to vymysliet nejako skombinovat s poziarnickou casomierou... http://www.elo-elektronika.sk/stranky/univerzal.htm

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Motre
Zaslal: 08.01.2008, 1:55 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
s tou casomierou sa to dalo cakat! je to meradlo a ne zrovna z tych najjednoduchsich! kazde meradlo je drahe a kalibrovane su este drahsie!! ja si myslim ze na tie treningy netreba ziadne atomove hodiny. nemyslim ze rozdiely medzi nami navzajom, alebo casy na okruh ci slalom jednotlivca v jednotlivych kolach budu tak male aby sa to muselo merat na x zlomkov sekundy s odchylkou 0,00 ho... ale som rad ze v tom kutrete!

a k tym kuzelom len asi tolko ze: ja by som bol najradsej keby boli co najnizsie, najmensie. viem ze je to makke a ze ked na to nabehnes tak sa to stlaci, ale kto ma nizsie auto a dostane sa mu to pod neho tak by mu to mohlo predsa len vadit...
raz si ma tak vyhliadol jeden |censored|.. cestar na prechode pred ternom a postavil mi pred auto kuzel ze ide malovat prechod (bola cervena a on tesne predomna zacal ukladat koliky) samozrejme sa zase hned za mna nalepilo auto tak som odtial nemal jak vyjst. cuvat do auta nebudem tak som mu ho nasraty potiahol niekde pod podvozkom az na dalsiu cervenu. (samozrejme jak na potvoru ked vyliezol tak ostal stat uprostred odbacacieho pruhu-chudaci ty za mnou) Celym tym som chcel len povedat ze by som nerad keby sa mi pod autom krcili napr 80cm kuzele alebo tak ked uz tak.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 08.01.2008, 2:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...Motre...k tym kuzelom...pozri vyzsie...
alebo sem :
http://www.sportovni-pomucky.cz/kuzele/
...snad ti tie mensie budu vyhovovat.... Exclamation Very Happy
...a nemusis ich hned zrazat Smile


...k tej casomiere:
Motre rad pise Smile to vsetko vieme,ale potrebujeme konkretne veci a ceny...
Podstatne je aby ste hladali a dali vediet ak nieco zaujimave najdete...
Najlepsie SS ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 18
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist