Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  AliBaba, Mlynská dolina, 19.1.08(sobota) o 18:00

DadAN
Zaslal: 18.01.2008, 19:53 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
tento weekend idem kajtovat, takze nekdy priste Smile

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
hondacivicracer
Zaslal: 18.01.2008, 22:35 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 79 Bydlisko: BA
konecne mam volno tak pridem aj ja Very Happy Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 20.01.2008, 10:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Tymto sa chcem podakovat vsetkym, ktori sa vcera dostavili a zasluzili sa o prijemnu atmosferu...

Menovite treba podakovat organizatorom (vsak, uderna dvojka?) a novacikom za nazbieranie odvahy. Dufam, ze si to coskoro zopakujeme.

P.S.: Foto bude uz coskoro...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 20.01.2008, 12:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
ja sa pridavam k matulovmu dojmu a tiez dakujem organizatorom za stretko.Hlavne jednemu z nich Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 20.01.2008, 13:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Denka napísal:
ja sa pridavam k matulovmu dojmu a tiez dakujem organizatorom za stretko.Hlavne jednemu z nich Very Happy


dakovala.. Smile aha..to asi nebolo mne Smile Smile Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 20.01.2008, 13:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Majo&Rado napísal:
Denka napísal:
ja sa pridavam k matulovmu dojmu a tiez dakujem organizatorom za stretko.Hlavne jednemu z nich Very Happy


dakovala.. Smile aha..to asi nebolo mne Smile Smile Smile

heh myslela som ze tak zareagujes, ale ktovie ako som to myslela naozaj.... Question Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 20.01.2008, 13:32 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
ja viem ako si to myslela Smile a uz vies ,ze mna nepotrebujes na organizovanie stretka Smile Smile bolo fajn...aj sme nieco poriesili takze to nebolo len o zabave...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dolly20
Zaslal: 23.01.2008, 7:20 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
co takto miesto dakovaciek krizom krazom hodit nejake tie fotoze z meetu prip. zapis???? Smile hmmmm?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Denka
Zaslal: 23.01.2008, 11:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
dolly20 napísal:
co takto miesto dakovaciek krizom krazom hodit nejake tie fotoze z meetu prip. zapis???? Smile hmmmm?

z toho keby sa pisal report tak by som potrebovala tlmocnika( lebo obcas, vlastne stale Laughing som mala problem pochopit tie IT veci co si tam matulo s tomasom prehadzovali)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
svobie
Zaslal: 23.01.2008, 15:20 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
fotecky chlapci..... Very Happy ste sa nejako pozabudli,teda neviem kto spracovava
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 23.01.2008, 15:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
matulo za to moze..on fotil...Smile sere na to Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
svobie
Zaslal: 23.01.2008, 16:50 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
matulo by mohol namiesto sprdavania novych za offtopic a zbytocne temy spravit fotky tusim.... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 23.01.2008, 17:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
svobie napísal:
matulo by mohol namiesto sprdavania novych za offtopic a zbytocne temy spravit fotky tusim.... Laughing Laughing Laughing


Smile to nie,je ho tu treba Sad ,lebo tu bude bordel...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
svobie
Zaslal: 23.01.2008, 18:56 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 475 Bydlisko: BA
ja viem,len zartujem Smile vidim ze v poslednom case sa aj nazvy tem upravuju casto,ale budem zdrbkany za odbacanie od temy,takze nic som nepovedal,ja iba tie fotky by som rad videl. a dufam ze coskoro bude dalsi zraz,rad by som prisiel. nemohol som prist bo v pondelok som mal poslednu skusku,cize najblizsi zraz pridem urcite Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 23.01.2008, 19:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
svobie napísal:
ja viem,len zartujem Smile vidim ze v poslednom case sa aj nazvy tem upravuju casto,ale budem zdrbkany za odbacanie od temy,takze nic som nepovedal,ja iba tie fotky by som rad videl. a dufam ze coskoro bude dalsi zraz,rad by som prisiel. nemohol som prist bo v pondelok som mal poslednu skusku,cize najblizsi zraz pridem urcite Very Happy Very Happy


kritika adminov a moderatorov sa nepripusta... Laughing Laughing Laughing
presne tak, si OT, takze spat k teme... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ked budeme nieco planovat, urcite sa o tom dozviete hned po nas... taka moja prva predstava hovori o buducom vikende... (2/3. februara)

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 3
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist