Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Partneri  ~  PaloMFC : Finančné služby (poistky, úvery, fondy ...)

PaloMFC
Zaslal: 12.02.2014, 19:11 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
Chalani,
v minulosti som viacerým pomohol s PZP a všimol som si, že ste niektorí zistili až dodatočne, že robím aj veľa iných vecí.
V biznise som 11 rokov, z toho v poslednej firme som bol 9,5 roka. Momentálne som zmenil zastrešujúcu firmu a nový email prikladám nižšie.
V stručnosti zhrniem oblasti, s čím všetkým viem pomôcť.

1. Neživotné poistenie
- PZP, havarijne poistenie, GAP poistenie k autám, poistenie nehnuteľností, domácnosti a zodpovednosti za škodu, profesijná zodpovednosť či zodpovednosť zamestnanca voči zamestnávateľovi,

2. Životné poistenie - kapitálové poistenie, investičné poistenie, samostatne úrazové rizikové poistenie,

3. Vklady a investície - podielové fondy, sporiace účty, terminované vklady, stavebné sporenie, sporiace schémy na dôchodok a mnoho iného,

4. Úvery - nové úvery, refinancovanie úveru, podnikateľské úvery,

5. Prehľad osobného finančného plánu
- upratanie osobných financií, vypracovanie odporúčania čo sa dá vylepšiť, vytriedenie poistiek a upratanie do zoznamu a zároveň uvedenie do obrazu za čo si človek reálne platí, (t.j. komplet rozpísaný prehľad jednotlivých poistení v poisťovniach s výškami poistného, poistnými sumami, poistnými rizikami, atď.)

6. Poistná udalosť
- ako postupovať pri poistnej udalosti (pomoc), ktorá voľba má aké výhody a aké riziká/slabiny, čo považujem za vhodné urobiť)

Prikladám nový email pavol.spitalik@fincentrum.com a telefonický kontakt : 0907 465 388, alebo SS na Hondaclube.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist