Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz, nedela 3.2.2008, 16:00 Stara Ikea

maroz
Zaslal: 04.02.2008, 23:24 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
HMT napísal:
Maroz: Ako to, ze este nemas ten predok dokonceny???? Sa ti do toho neako nechce... Very Happy Very Happy


ale nie ale uz to nechám tak a potom ked sa to všetk odolicuje a vyrieši sa klampiarina tak sa bude lakovať... a to bude as až najar..lebo chcem kompletku! Very Happy,, oprava laku! uvidíme či našetím peniažky Smile

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 05.02.2008, 0:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Novým prvoplánovým projektom(dovolím si to takto nazvať) bolo, že sa budeme snažiť z každého zrazu napísať aspoň krátky reportík. Jednoducho preto, aby posmomínali na zraz tí, čo tam boli a smutne závideli tí, ktorí pre rôzne okolnosti nemohli doraziť (vysvetlenie prečo je prezenčka?môžete sa tým smutným chudáčikom vysmievať Very Happy a my zas vyhrážať, že Majo?).
Čo napísať? Tentokrát nemám pri sebe dvoch pomocníkov, ani jeden z nich netuší, že už ,,niečo rodím´´ Laughing , takže tentokrát bude report aj pre nich prekvapením.
Ak sa nenahneváte, budem stručná, veď vlastne nie je ani o čom Rolling Eyes
Sprvu to na hojnú účasť nevyzeralo, ale potom akoby zázrakom sa nás nejak nazbieralo. Však viď prezenčka a foto. Aby som si napravila renomé, tentokrát som došla na Honde a ešte k tomu pekne umytej (len sa chválim).
Osobitne by som chcela privítať už oficiálne nového člena Misa77, ktorý prišiel na tom fešnom čiernom Type R-ku. A že nabúduce to s nami vydržíš dlhšie Wink
No čas utekal, slniečko sa skrylo a vietor a zima nás posadil do áut a určil smer Alibaba. Tam sa k nám pripojili Aleš s Lacom (nabudúce meškanie netolerujeme a bude voči vám vedené disciplinárne konanie! Cool ). Posedeli sme do cca.21hod. a každý pošiel svojou stranou.
Ostáva mi len napísať, šetrite peniažky, vrážajte ich do áut, prichádza jar a začína sezoooooona Razz
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
matulo
Zaslal: 05.02.2008, 8:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Ty betarka, takto nam zatajit ze pises report... Smile

Inac pekneeee... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PuLo
Zaslal: 05.02.2008, 14:13 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
So zrazom som bol spokojny i ked bola marho hnusna zima. Ostal by som aj dlhsie no uz som kadeco inde posluboval ze splnim tak nebudem zradca ale nabuduce ked uz budem u vas castejsie tak sa budem viac zapajat Wink

Ked to zhrniem tak to bol moj prvy zraz na zapade takze nemam sa na co stazovat lebo nieje s cim porovnavat Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
patrick
Zaslal: 05.02.2008, 15:26 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
No bolo dobre az na to ze sme si vypoculi mestskych policajtov... Laughing

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.02.2008, 15:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
patrick napísal:
No bolo dobre az na to ze sme si vypoculi mestskych policajtov... Laughing


co vlastne chceli od vas?videl som,ze ste sa bavili,ale nie s vodicom tak som si myslel,ze ste nic neriesili a isiel som dalej...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 05.02.2008, 23:00 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
pato : to vas tam zastavili na boku? a co chceli?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.02.2008, 23:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
http://www.ceknito.sk/video/115785

http://www.ceknito.sk/video/115789

..a cesta do Alibaby...Matulo,Dadan na fabii Smile to cierne co sa tam miha tak rychlo... Smile

http://www.ceknito.sk/video/115791


Naposledy upravil M&R dňa 06.02.2008, 0:13, celkom upravené 2 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 05.02.2008, 23:56 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
lol Very Happy to video mi pripomina tesco meet Very Happy ked policajti natacali spzky Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
DadAN
Zaslal: 06.02.2008, 9:43 Odpovedať s citátom
Založený: 04 január 2007 Príspevky: 916 Bydlisko: PN, Brno 2006 Honda City
Majo&Rado napísal:

..a cesta do Alibaby...Matulo,Dadan na fabii Smile to cierne co sa tam miha tak rychlo... Smile


kolko krat mam este opakovat, ze to je otuneny civic a nie fobia!! Twisted Evil Laughing Laughing

_________________
4000 RPM? -kde ini este len zacinaju my uz sme skoncili Turbo POWER!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 06.02.2008, 9:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
..a cesta do Alibaby...Matulo,Dadan na fabii Smile to cierne co sa tam miha tak rychlo... Smile


hej chlape, ale ja som nebol na fooobii... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
James
Zaslal: 06.02.2008, 10:32 Odpovedať s citátom
Založený: 13 január 2008 Príspevky: 1596 Bydlisko: Bratislava
majo co si to pustas za hudbu? Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.02.2008, 11:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
matulo napísal:
Majo&Rado napísal:
..a cesta do Alibaby...Matulo,Dadan na fabii Smile to cierne co sa tam miha tak rychlo... Smile


hej chlape, ale ja som nebol na fooobii... Smile


Kto pise,ze si na fobii...je tak ciarka za tvojim menom.Myslim,ze na com si a s kym si je dost jasne kazdemu,tak by malo byt aj tebe Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 06.02.2008, 12:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
Kto pise,ze si na fobii...je tak ciarka za tvojim menom.Myslim,ze na com si a s kym si je dost jasne kazdemu,tak by malo byt aj tebe Smile


Very Happy ale ja fakt neviem na com som tam bol. Laughing Laughing


Naposledy upravil matulo dňa 06.02.2008, 12:50, celkom upravené 1 krát.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 06.02.2008, 12:44 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
jaaaaaaaaaaaaaaaj, no mam z vas dost.
DadAN, uz davno som nevidela nic lepsie ako fabia s hondakou podznackou, ceskou spz-tkou a slovenskym soferom Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist