Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  wheels4you.sk & KOSEI

Viss
Zaslal: 04.02.2008, 17:08 Odpovedať s citátom
Založený: 21 august 2007 Príspevky: 12 1998 Honda Civic
Pred vianocami som objednaval na strankach W4U.sk alu disky KOSEI Evo Maxi 14", ktore som u nich nasiel este kedysi v letnej ponuke. Najprv som ich checkol cez maila a na moje prekvapenie prisla okamzita reakcia a boli velmi ustretovi a dokonca povedali, ze ked ich velmi chcem, tak zozenu a ze mi daju aj klubovu zlavu. Super pristup, super cena, rychly dovoz cez kuriera az domov, ALE...

... doma som disky rozbalil, nafotil, povazil (7kg!!!), ale to hlavne som nepozrel a tym boli matice a podlozky (mmch zabalene v nejakom sacku a oblepene lep. paskou, co uz mi mohlo vtedy trknut.. ale co)... vybral som sa teda na plechacoch do pneuservisu (tymto pozdravujem a odporucam pneu Szabo v Podunajskych Biskupiciach), ktory bol v danom case jediny volny v tom okoli... oni tiez moc neriesili pred vyzuvanim plechacov, kedze som doniesol vsetko v skatuliach a pripraveny ako na vylet do kozmu... takze problem sme objavili, az ked isli nahadzovat kolesa... matice mali nielen ze vacsi priemer, ale aj zavit bol uplne iny... dalej boli zle aj podlozky, lebo boli skosene ako to maju bezne EU znacky ala Renault a pod, ale Honda ma rovne hrany, takze to bol problem c.2, ze aj keby boli matice dobre, tak by koleso nebolo spravne vycentrovane... takze dumalo sa dumalo a nakoniec servisaci sadli do auta a v M&G kupili sroby, ktore by isli durch cez disk a tak ho poriadne vycentrovali bez ohladu na to aka je podlozka... co cert nechcel narazili sme na problem c.3 a tym bol priemer diery v disku (15mmm KOSEI diera a 16mm uzsia hrana matice), takze po dvojhodinovej exkurzii pneuservisu na stojaka som sa nechal ukecat na riesenie "budeme vam vrtat do diskov, suhlasite?"... mal som strach, ale nakoniec dokazali, ze aj na slovensku mame serioznych servisakov a vsetko spravili presne tak ako by clovek ocakaval, ziadne pasovanie na kolene, ale pekne stojanova vrtacka, a pred vrtanim mala porada + 3x meranie co kde ako...

... vsetko kolem a kolem, cca 3h zabite, 16 novych kvazi bezpecnostnych srobov z M&G a cca 4000-va diera v penazenke... niet nad nakup cez internet - rychlo, lacno, doma v teple a bez stresov... ale co potom? Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 04.02.2008, 20:53 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
skoda ze ked si zistil problem,ze si to riesil na vlasne naklady....Radsej by som chvilu pockal s obuvanim novych diskov a dal by som to reklamovat.Aj internetovy obchod musi dat na svoj tovar zaruku.....(nevravim o tom ze ked dodaju zly tovar,tak na ich naklady ti ho musia vymenit)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Mikoman
Zaslal: 05.02.2008, 8:57 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
Podla zakona ako koncovy uzivatel mas narok na bezdovodne vratenie tovaru a plnej sumy do 7 dni od prevzatia co sa tyka nakupu cez internet a nie to este ked tam mas vadu Razz. Ale aj takto sa to dalo riesit no trosku financne narocnejsie Smile

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
Viss
Zaslal: 05.02.2008, 15:16 Odpovedať s citátom
Založený: 21 august 2007 Príspevky: 12 1998 Honda Civic
Kedze mi to prislo medzi sviatkami a obuval som to asi o 3 tyzdne neskor, tak reklamacia, resp. vratenie tovaru bolo uz dost passe

Problem som zistil v pneuservise, ked uz nebolo na com odist... platit dalsich 600 Sk alebo kolko za znovuobutie plechacov a brat si dalsi polden dovolenky potom ako by mi prisli spravne matice by pre na bola vacsia strata ako tie prachy za speci matice naviac

Dalsia vec je, ze nielen matice bolo treba ine, ale aj podlozky...

Schvalne som neznacil toto ako B ani W, lebo kazdy mame svoj podiel viny... mal som si to pozriet poriadne... aj profik sa utne a nemyslim, ze vo W4U to bali jeden clovek... proste stalo sa, tak som to sem hodil, aby sa ludia vyvarovali zbytocnych problemov aj pri tak skvelom pristupe aky maju ludia z W4U
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Misko z wheels4you
Zaslal: 06.02.2008, 22:17 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2007 Príspevky: 1 Bydlisko: Nitra
Kôli zaneprázdnenosti to tu čítam fakt raz za sto rokov ale teraz som fakt zarazený Embarassed . Mal si nám hned volať, dobre nám vynadať a oplieskať nám tento problém o hlavu! Na disky máš záruku 2 roky, chráni ťa zákon o ochrane spotrebiteľa atd!!!! 4000 je fakt veľa a keby som ja alebo ktokolvek z nás o tom vo firme čo i len vedel, tak to promptne riešime a na druhý deň máš matice doma Exclamation . Žiaľ dočítal som sa o tom probléme až tu.

Takže skukol som technické katalógy KOSEI k modelu H Civic 1998 + aplikácia diskov Evo Maxi v 14":

Matica BTR 12x1.5 60 stúpanie + vymedzovací krúžok 56.1 vnútorný priemer.

Kto nič nerobí nič nepokazí, ale toto mi je fakt lúto. U nás sa k problému ide čelom vpred ale takto po fumuse už s tým nenarobíme nič.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Milos
Zaslal: 07.02.2008, 10:12 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Misko z wheels4you.sk napísal:
Matica BTR 12x1.5 60 stúpanie + vymedzovací krúžok 56.1 vnútorný priemer.

Nemaju nahodou civiky vnutorny priemer 55mm ? Tych 56.1 mavaju VW..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Viss
Zaslal: 07.02.2008, 11:08 Odpovedať s citátom
Založený: 21 august 2007 Príspevky: 12 1998 Honda Civic
Takze cela vec sa moze kludne uzavriet, lebo dnes som obdrzal aj napriek mojej necinnosti mail z W4U.

Som velmi a prijemne prekvapeny, ze to riesia aj dodatocne a rad by som im tymto podakoval za seriozny pristup a maximalnu ustretovost.

Povodne som tento prispevok ani nemyslel ako BL, ale len skor skusenost, kde sa na zlom konci podielala aj moja lahostajnost a neskontrolovanie si zasielky, avsak vdaka navsetvnosti tohto fora sa neminul ucinku.

Vsetko nakoniec dobre dopadlo a myslim, ze si ludia z W4U neurobili len u mna dobre meno a urcite ich sluzby vyuzijem aj pri kupe diskov na letne pneu.

Takze rad by som teraz tento prispevok oznacil ako WHITE a vsetkym ludom, ktorych oslovila ponuka na wheels4you.sk doporucil tuto firmu, lebo som zatial nezazil ludi s lepsim pristupom a ustretovostou.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 07.02.2008, 17:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Milos napísal:
Nemaju nahodou civiky vnutorny priemer 55mm ? Tych 56.1 mavaju VW..


Nahodou nie, je to 56,1.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
James
Zaslal: 09.04.2008, 15:33 Odpovedať s citátom
Založený: 13 január 2008 Príspevky: 1596 Bydlisko: Bratislava
V nedelu poslana objednavka, v pondelok potvrdena + odoslane, v utorok som mal kolesa doma. Este som ich nenahodil, ale snad tam problem nebude Smile Zatial som 100% spokojny
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 24.04.2008, 8:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
na danej stranke som videl banner H clubu. nemame nejake zlavy? Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
niio
Zaslal: 24.04.2008, 9:52 Odpovedať s citátom
Založený: 28 november 2007 Príspevky: 1612 Bydlisko: Trencin 1997 Honda Civic
LastV8 napísal:
na danej stranke som videl banner H clubu. nemame nejake zlavy? Smile


jj, su tam zlavy na tovar pre clenov Hclubu. detialy su niekde v klubovej sekcii tu na fore...

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
boleq
Zaslal: 24.04.2008, 19:11 Odpovedať s citátom
Založený: 29 júl 2007 Príspevky: 296 Bydlisko: Krásno nad Kysucou
LastV8 - čítaš vôbec forum ??? a ak áno tak nejak slabo Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 24.04.2008, 19:49 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
boleq napísal:
LastV8 - čítaš vôbec forum ??? a ak áno tak nejak slabo Very Happy


tunak poriadne nikto necita forum ked kukam niektore new temy Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
LastV8
Zaslal: 24.04.2008, 20:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
boleq napísal:
LastV8 - čítaš vôbec forum ??? a ak áno tak nejak slabo Very Happy

neda sa citat uplne vsetko, to by som ine nerobil...na dolezite temy mam notifikaciu mailom....to mi staci.....dokonca na wheels4you.sk je duplikat v tejto sekcii...mimochodom...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
LastV8
Zaslal: 29.04.2008, 18:47 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
....moja skusenost je, ze sice mi poslali dve 4/100 a dve 5/112, co je zahada ako sa to podarilo, ale na druhy den som to mal po jednom telefonate vymenene, takze aj ked spravia chybu, hned sa ju snazia napravit...takze ja som spokojny...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist