Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Mini Honda Mountain Road Trip & Meet 9 - foto

M@jk
Zaslal: 03.09.2014, 9:29 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdravím HONĎAkov,

Niečo na úvod
Rad by som opať niečo zorganizoval po úspechoch predchozích Honda Mini Road Tripov.

Urobíme v našich tripoch trochu malú zmenu. V roku 2014 v máji sme s rodinkou precestovali trochu Alpy v Nemecku, Rakúsku a najma vo Švajčarsku, tak mi to nedalo a kedže už chodievam toľko rokov na Slovensko a hory mám stále len po ceste zprava alebo zľava, takže padlo rozhodnutie, že sa do nich musíme pozrieť. Takže trochu naše Hondičky vyvetráme trochu vyššie. Čiže preto ten názov Mini Honda Mountain Road Trip ...


Plán akcie
Exclamation Mini Honda Mountain Road Trip & Meet 9Exclamation

Oravský hrad - sedlo Huty 1.078 m.n.m. - sedlo Podbanské 987 m.n.m. - Štrbské Pleso 1.347 m.n.m. - Sliezky dom/Velická dolina - 1.690 m.n.m.? - Zemplínská Šírava

Dátum: 27.6.2015
Začiatok: okolo +,- 9h
Trvanie: pár hodín ...
Dlžka: cca 136km


ODKAZ NA MAPU


Odkaz na obrázok mapy: https://lh5.googleusercontent.com/-uqqJmZ4qNU4/VAcxPgNgRHI/AAAAAAAAj-Q/emWPiGPdtf8/w1347-h324-no/Mini%2BHonda%2BMountain%2BRoad%2BTrip%2Band%2BMeet%2B9.JPG

Moja predstava je taká: že bysme sa stretli nazačiatku/počas cesty v obci Oravský zámok Pokial sa pripojite neskor, nevadi. Nemusíte vobec ist s nami celú cestu.

Náš Mini Honda Mountain Road Trip and Meet bysme začali v obci Oravský podzámok. Sraz by bol na parkovisku u rieky Orava. Ta je známa na Slovensku aj vo svete vďaka Oravskému hradu. Tento si okukneme a pofotíme.
Pak už začne náš trip. Vyrazíme smerom na Tvrdošín a pred nim odbočíme na Zuberec, na horskú cestu a sedlo Huty - http://najkrajsiecesty.sk/horsky-prechod-huty/ - to sa nachádza v nadmorskej výške 1.200 metrov. Čo ma velmi mrzí a chýba je absencia miest na vrcholu sedla a nielen tohoto a cedule s označením názvu a nadmorskej výšky, ako je to kupříkladu v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku atd. … na južnom úpatí skončíme u vodném nádrže Liptovská Mara a len kúsok cesty a bude nás čakat dalšia horská cesta Podbanské - Vysoké Tatry - http://najkrajsiecesty.sk/podbanske-–-vysoke-tatry/. Začiatok je vo výške 1.200 m.n.m. Následovať bude výjazd na Štrbské pleso, ktoré sa nachádza v 1.347 m.n.m., a tu sa trochu prejdeme. Skočíme si do Koliby na Janovej polianke na kávu, možno natrafíme ma Martina alias 666potky (ak jeho rodina má stále prenájom koliby), ktorý stava Prelude 4G turbo – „Pomaly turbo bulit“. Ak sa podarí zistit všetky informácie a možnosti - čiže ak bude možné vyisť autom až k hoteli bez toho, abysme museli mať ubytovanie, len treba zavolať na hotel a zistit, ak je možné si zaplatit parkovacie miesta, lebo v letnej sezone je miesto dostupne aj autom, tak nás po tomto bude čakat presun pod Tatrami k našej poslednej horskej zastávke a tou bude cesta s tzv. „dead end“ vrcholom, a to Sliezky dom na konci Velickej doliny u Velického jazera pod Gerlachovským štítom vo výške 1.690 m.n.m. a opat sa prejdeme a pokocháme. Tým náš Mini Honda Mountain Road Trip & Meet 9 skončí.

A kto bude chciet, s Jarom alias CTR01 sme už o tom hovorili, že sme za, tak pojdeme cez Levoču, Prešov a Michalovce následuje presun na Zemplínskú Šíravu a tam relax, akcia bude na Šírave - na našom už klasickom mieste grilovačkou - kto zoberie grill? (Pán doktor?)

Stany či altány, chladničky, nabité akumulátory v autoch a startovacie kabely zo sebou. Smile S Jarom alias CTR01 už vybavujeme, skor Jaro, altány.
Uvidíme co každého (ak vobec) napadne.

Všetko je na dohodě, možeme operatívně dohodnuť, že niečo upravíme, vypustíme, či necháme pak na leto. Ale toto by mal byť základ.

Dúfam, že sa Vám nápad aspoň trochu páči a aj Vás zaujal a zúčastníte sa.


Prezenčka:
M@jk a Lenka a děti - C5G 3D
Cori a bratr - C5G 4D Ostrava
Jožko a Lenka - ITR - Dlhá nad Oravou
CTR01 a Lenka - CTR 8G Košice
nota11 - A6G


Nakoniec uvádzam, aby sa počas cesty nedodržiavali pravidlá cestnej premávky takým spôsobom, že by ohrozila nielen nás, ale i ostatných účastníkov cestnej premávky. Hlavne: bezpečná vzdialenosť medzi autami. Pokiaľ pôjdeme jeden za druhým, prosím aspoň tých 50metrov dodržujte … samozrejme v obci o trochu menej, aby sme sa nerozdelili. Mimo obce nie je problém niekoho pustiť ,alebo predbehnúť. A hlavne nerobiť hanbu a predvádzať sa. Naopak robiť česť a ukázať, že i my mladý Honďáci vieme jazdiť pekne a spôsobilo.



Návrhy mi píšte, prosím pekne sem, alebo na kontakty dole:

TEL CZ: +420 777 105 233
TEL SK: +421 918 222 017
e-mail: michal.duda1979@o2active.cz


Výletu HONDAr
M@jk
Laughing


Naposledy upravil M@jk dňa 05.12.2017, 12:37, celkom upravené 18 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 24.02.2015, 14:49 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj,
malá aktualizácia.

Uvolnenie dcérky zo školy je vybavené, takže odjazd z Prahy v Piatok 26.6. a akcia bude tedy 27.6.!!!

Začnem vybavovat ubytovanie pro Vás s Jožom v Podbieli. Takže by som rad vediel, kolkých z Vás to bude zaújímať a kto bude chcieť ubytovanie zajistit?


Ďdakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 12.03.2015, 0:09 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdarec,
tak sa nám to pomali plní, pridal sa kamarád z Ostravy.
Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 17.03.2015, 22:53 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj,
tak kto chce isť a rád by sa ubytoval nech píše sem, abysme vedeli včas zaistiť ubytovanie.

Deadline do 30.4.!!!


Aktualizovaná trasa.

Ďakujeme
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
cori
Zaslal: 29.03.2015, 15:59 Odpovedať s citátom
Založený: 29 marec 2015 Príspevky: 1 Bydlisko: ostrava
Majku, Mel bych zájem o ubytování. Dvě místa. Dej vědět co a jak s placením. Dikes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 04.04.2015, 0:07 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdenku,
není problém. Takže Ty a bráška?

No jsem ve spojení s Jožom, takže nema problema.

Psal i tarko78 zo Stropkova, takže už Vás píši na "preženčku".

Wink

Mimochodom,
pokial to vyjde, tak opat budeme mat "na palube" štyri Lenky. Takže pánové, chcelo by to nějaků malů pozornosť na tuto príležitosť.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 11.05.2015, 7:53 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdravím,
tak sa nám to blíži.

Rezervácie uzatvorené k 30.4. Jožkovi som předal rezervačku na 3 izby: 2 x double a 1 x pro moju rodinku.

Ďakujeme Jožo.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 02.06.2015, 10:54 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Takže nikto další, taže netreba zaisťovat ubytovanie na piatok pre nikoho???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 05.06.2015, 11:00 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj,
pre našu partiu aj pre ostatných som vykomunikoval, ako sa dostat jednoducho a rychlo z Tatranskej Polianky k hotelu Sliezky dom ve Velickej doline pod Gerlachovským štítom.

Napísal som mail na recepciu hotela:
Dobré ráno Vážená pani, Vážený pane,

dovoľte mi sa na Vás obrátiť s dotazom. Ospravedlňujem sa za svoju slovenčinu, nie som Slovák.

Cestujeme a robíme výlety za krásami prírody a za pamiatkami a veľmi často po Českej republike, Európe a tiež na Slovensko, lebo polka rodiny pochádza z východného Slovenska.

Radi by sme navštívili Velickú dolinu, jazero a pokochali sa krásou Vašej prírody. Bude to naša posledná návšteva v rámci nášho výletu, ktorý budeme absolvovať 27.6. t.r. Začneme na Oravskom hrade a cez Huty, Podbanské, Štrbské pleso prídeme do Tatranskej Polianky.

Zistil som, že nie je možné vyjsť autom k Vášmu hotelu. Niektoré informácie na internetových portáloch hovorí o tom, že áno. Na svojich internetových stránkach uvádzate, že po mimoriadnom dohovore je možné vyviezť / zviezť záujemcov k hotelu. Dole už by sme zišli tak povediac "po svojich" Smile Radi by sme teda požiadali o informácie či ak v popoludňajších hodinách by bolo možné si objednať vývoz z parkoviska v Tatran. Polianke k Vášmu hotelu pre cca 12 ľudí (10 doospělých a 2 deti). O túto službu máme vážny záujem. Koľko prosím by takáto služba stála?

Veľmi pekne ďakujeme.

S pozdravom



Michal Duda
Za Valem 1374/9
14800 Praha 4 - Kunratice
Česká Republika
TEL CZ: +420777105233
TEL SK: +421918222017
e-mail: michal.duda1979@gmail.com
e-mail: michal.duda1979@o2active.cz
Skype: mikid07
ICQ: 331240852


A dopoveď:
Dobrý deň, pán Duda,

vieme Vám ponúknuť náš voucher "Výlet na Sliezky dom" v cene 15€/osoba.

V cene tohto voucheru je zahrnuté:
- vývoz z Tatranskej Polianky
- občerstvenie v našej reštaurácií (káva/čaj + dezert)
- drobný spomienkový predmet
- zvoz do Tatranskej Polianky

Je potrebné informovať nás deň vopred s približným časom, kedy budete v Tatranskej Polianke

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

S prianím pekného dňa
Ing.Barbora Kačániová

recepcia
Horský hotel*** Sliezsky dom
Tatranská Polianka 32
062 01 Vysoké Tatry

tel: +421 911 882 879 / +421 918 988 309
email: recepcia@sliezskydom.sk
www.sliezskydom.sk

Sledujte nás aj na Facebooku:
http://www.facebook.com/sliezskydom?ref=hl


Všetky posádky nášho Česko-Slovenského Mini Honda Mountain Tripu súhlasili, takže sa tešíme.

M.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 07.06.2015, 13:24 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahojte,
všetky posádky nášho Česko-Slovenského Tripu súhlasili, takže v tomto duchu vybavím všetko ohladom voucheru, potrebné informácie ohľadom jeho objednávky.

Dám vediet.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 16.06.2015, 8:27 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Zdravím,
takže vybavené s recepciou Hotela Sliezky dom:

Napísal som mail na recepciu hotela:
Dobré ráno Vážená pani, Vážený pane,

radi by sme si objednali Vami ponúkaný voucher, pre vývoz a zvoz k Vášmu hoteli pre 11 dospelých osôb a 2 deti (4 a 7let).

Jednalo by sa o 27. 6. v popoludňajších hodinách, môj hrubý odhad je, že by sme prišli do Tatranskej Polianky okolo/mezi 14-15hodiny. Ak by to bolo možné, presně bysme telefonicky upresnili v den cesty či je nutné presně vopred nahlásit čas? Lebo bude na cestách po Vašej krásnej prírodě, tak neviem aké bude počasie.

Aké sú podmienky Platby? Platiť sa dá v hotovosti či kartou, na mieste (je tu možnosť, že niekto z účastníkov nedorazí)?

Ďakujeme.

S pozravom


A odpoveď:
Dobrý deň pán Duda,

tento voucher "Výlet na Sliezsky dom" stačí rezervovať na jedno z uvedených tel. čísiel +421 911 882 879 / +421 918 988 309 aj deň, dva pred príchodom s presným počtom. Platbu je možné uskutočniť hotovosťou šoférovi pred vývozom alebo kartou po príchode na hotel.

S prianím pekného dňa
Ľuboslava Petruľová

recepcia


A toto je slečna recepčná ... https://www.facebook.com/lubka.besedova Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
CTR01
Zaslal: 20.06.2015, 10:15 Odpovedať s citátom
Založený: 24 marec 2009 Príspevky: 165 Bydlisko: Dúhová 7,Košice 2010 Honda Civic
Ahoj M@jk tesim sa, vidime sa na orave. Nevies zohnat aj dreger;-), rano po piatkovom veceri sa nam zide;-)
P.S.mini grill pripraveny
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M@jk
Zaslal: 26.06.2015, 6:14 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ehm,
po piatkovom večeri? Dreger? Neviem ako vy, ale my budeme spat, dospavat deficit. Vstavame skoro.

Po 6ti dnoch som prisiel na PC, takze sorry, ze som si to neprecital skor.

Včera som som volal na Hotel Sliezky dom a objednany vývoz a svoz pre našu skupinu 10tich osob. Postačí kolo obeda zavolat že max. za 2 či 1 hodinku budeme v polianke.

Okolo 10 hodiny vyrážame z Prahy, máme pár zastávok, Chrudim, Ostrava ... tak večer dovidenia.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 29.06.2015, 8:42 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj,
dakujeme za Vasu ucast. Bolo nam skvelo. Zlaty klinec vyletu bolo Velicke jazero, stalo to za to, pocasie bolo super a najma vdaka Vam bol vylet taky aky bol, cize SUPER.

Malá retrošpektiva akcie.

Prichod do Podbieli na Orave v piatok vo 22h, ubytovanie v Pensione Lenky, kamarátky Jožka.

Very Happy sedeli sme do 1.30h, druhý den ráno o 7h budíček, ranajky u Jožka a Lenky - kamaráta Jara a presun z pensionu v Podbiely do Dlhej nad Oravou. Tam sme vzbudili Jara s Lenkou ... Very Happy Pak presun na Oravský hrad, tam sa k nám pridal nota11 s A6G prehliedka s lektorkou, pak cesta do Tatier: sedlo/priesmyk Zuberec-Huty 1,12km, za ním sa k nám pridal Jožka brat z CR-X targa del-sol VTi, pak dalšie sedlo Podbanské 1.2km, pak Strbské pleso 1,34km, tam obed v Kolibe Janova polianka - kde náhodou bol potky666, čo má pomali turbo built jeho Prelude 4G Very Happy - jeho rodinka to tam má prenajaté. Nakoniec sme sa presunuli do Tatranskej polianky, kde sme sa rozlučili a len my a Zdeno z Ostravy - na C5G ESi by Silponix sme sa nechali vyviezt na Sliezky dom Velickou dolinou do 1.7km priamo po Gerlachovsky stit ... nádhera paráda ... mám radost. Na vrchol k jazeru nás vyviezol Land Rover asi 20minut. pešo to dáš tak za 2h 20min.

Prezenčka: CTR01 C8G Type R, Jožko Integra Type R, Cori ESi by Silponix, Marian CR-X targa del sol VTi a nota11 A6G VTEC Very Happy

a Jožka Lenka, Jožkova kamarátka Lenka v pensione, Jarova Lenka a moja Lenka Very Happy

Čiže výlet VTECov a Leničiek. Very Happy

Nabuduce dovidenia.


Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M@jk
Zaslal: 03.01.2016, 7:42 Odpovedať s citátom
Založený: 08 marec 2008 Príspevky: 654 Bydlisko: Praha 1992 Honda Civic
Ahoj,
tak snad v januáry bude čas na fotky, už ich mám dost hotových, tak ich postnem na Google+ a pak tu ... vydržať.

Ďěkujem.
Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist