Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  HondaClub Racing Team

Denka
Zaslal: 17.03.2008, 9:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Snad nam to s Majom cele vyjde a uz na ten dalsi slalom to bude uplne o inom Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tatoHP
Zaslal: 17.03.2008, 20:17 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Evil or Very Mad


Naposledy upravil tatoHP dňa 30.06.2008, 20:44, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 17.03.2008, 22:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
tatoHP napísal:
na ďalši sa hlásim aj ja,prídem podporiť Honda Racing Team.Dostanem za odmenu nálepku? Laughing Laughing Laughing


...ak sa zaregistrujes na dalsi zavod tak dostanes HondaClub Racing Team nalepku a pripravujeme dalsie aj ked male prekvapenia postupne...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matoxba
Zaslal: 27.03.2008, 22:33 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
Majo&Rado napísal:

...ak sa zaregistrujes na dalsi zavod tak dostanes HondaClub Racing Team nalepku a pripravujeme dalsie aj ked male prekvapenia postupne...

a ja chcem nalepku Hondaclub Racing Team Video Producer Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 27.03.2008, 22:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
matoxba napísal:
Majo&Rado napísal:

...ak sa zaregistrujes na dalsi zavod tak dostanes HondaClub Racing Team nalepku a pripravujeme dalsie aj ked male prekvapenia postupne...

a ja chcem nalepku Hondaclub Racing Team Video Producer Laughing


...podakovanie ti musi stacit Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 14.05.2008, 18:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Takze Vam oznamujem,ze casomiera je uz v Ba a tymto sa chceme urcite vsetci velmi pekne podakovat Havranovi za nu Smile ,nesmierne si to vazime Exclamation .
Dalej dakujem aj Misovi(typeR) ,ze po nu bol ochotny ist do Ziliny,taktiez dakujem Smile .


Takze vsetci co mate zaujem sa chodit vyblaznit sa mate na co tesit Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
andreas9
Zaslal: 17.06.2008, 11:12 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 131 Bydlisko: Bratislava 2000 Honda Integra
Tiez rad zajazdim za HCRT, ak mi to dovolite Smile
Len budem musiet spravit predok... Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Tomáš
Zaslal: 17.06.2008, 14:58 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
andreas9 napísal:
Tiez rad zajazdim za HCRT, ak mi to dovolite Smile
Len budem musiet spravit predok... Laughing


Andreas, samozrejme a tesime sa na kazdeho noveho clena Racing teamu.
Sleduj forum a dozvies sa kedy a kde budu treningy.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 03.07.2008, 1:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...takze zavodnici Smile 13.7. Parkovisko na Pezinskej babe..len aby sa nezabudlo
Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
komar
Zaslal: 17.07.2008, 11:06 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
Majo&Rado napísal:
...takze zavodnici Smile 13.7. Parkovisko na Pezinskej babe..len aby sa nezabudlo
Smile .


a ja som ziadnu nalepku nedostal Very Happy
potrebujem surne nalepku Smile))))))))))

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
komar
Zaslal: 17.07.2008, 11:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
Tomáš napísal:
andreas9 napísal:
Tiez rad zajazdim za HCRT, ak mi to dovolite Smile
Len budem musiet spravit predok... Laughing


Andreas, samozrejme a tesime sa na kazdeho noveho clena Racing teamu.
Sleduj forum a dozvies sa kedy a kde budu treningy.


mam taky navrh, keby niekto kto organizuje zraz rozposlal uzivatelom sukromnu spravu s infom okolo zrazu. Takto by sa predislo, ze si to niekto nevsimne, alebo to vo fore nenajde Smile
Pisem to aj preto, ze som pracovne vytazeny a nerad by som nepozornostou dosiel o zraz :]

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 17.07.2008, 11:09 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
komar napísal:
Majo&Rado napísal:
...takze zavodnici Smile 13.7. Parkovisko na Pezinskej babe..len aby sa nezabudlo
Smile .


a ja som ziadnu nalepku nedostal Very Happy
potrebujem surne nalepku Smile))))))))))

preco si sa nezastavil na Grill Platz Smile, tam ich bolo neurekom, ale Race nalepku dostanes az po absolvovani prveho oficielneho preteku v slalome alebo do vrchu Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 17.07.2008, 11:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
komar napísal:


mam taky navrh, keby niekto kto organizuje zraz rozposlal uzivatelom sukromnu spravu s infom okolo zrazu. Takto by sa predislo, ze si to niekto nevsimne, alebo to vo fore nenajde Smile
Pisem to aj preto, ze som pracovne vytazeny a nerad by som nepozornostou dosiel o zraz :]


hmm...nestihame dolezitejsie veci ako ti nieco pripominat a nemozeme robit naozaj vsetko...,by si neveril aj my sme pracovne neskutocne vytazeni ...takze si to budes musiet vsimat sam..... Confused

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 17.07.2008, 11:35 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
paradox je, ze keby sme poslali pozvanku na zraz mailom vsetkym pouzivatelom, urcite by sa naslo 50 takych, ktori by protestovali a obvinovali nas zo spammerstva... Hromadne zasielanie SS myslim mozne nie je...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 17.07.2008, 12:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
matulo napísal:
paradox je, ze keby sme poslali pozvanku na zraz mailom vsetkym pouzivatelom, urcite by sa naslo 50 takych, ktori by protestovali a obvinovali nas zo spammerstva...



Laughing Laughing Laughing

more co ste pototo :DDDD ja som posielal hromadne majli a nikto ma nedal na sud

Laughing Laughing Laughing

btw videt ze nejste aj na inych forach bo rozosielanie info mailov je normalne

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist