Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  HondaClub Racing Team

matulo
Zaslal: 17.07.2008, 13:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
2Bera napísal:
more co ste pototo :DDDD ja som posielal hromadne majli a nikto ma nedal na sud


myslim ze ty by si bol jeden z prvych, co by protestovali... nikto nehovori o sudoch, len o reptani tu na fore.... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 17.07.2008, 13:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
matulo napísal:
myslim ze ty by si bol jeden z prvych, co by protestovali... nikto nehovori o sudoch, len o reptani tu na fore.... Wink


no nejak si otom presvedceny Wink 700ludom som nutil kupu podznaciek a ziadne protesty Wink jedine co mozes cakat ze ti budu odpisovat na mail ze nemaju cas alebo ze dojdu Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 17.07.2008, 14:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Ja na hromadnom rozosielani infos nevidim nic zle, pokial je to produktivne. Vacsinou byva na strankach moznost si zakliknut zasielanie noviniek atd do mailu.

Na druhu stranu pokial sa niekto angazuje, sleduje web a stretnutia, pretoze ho to zaujima, vie kde to hladat a nepotrebuje spam do SS ci mailu.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
komar
Zaslal: 17.07.2008, 14:52 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
morloq napísal:
komar napísal:
Majo&Rado napísal:
...takze zavodnici Smile 13.7. Parkovisko na Pezinskej babe..len aby sa nezabudlo
Smile .


a ja som ziadnu nalepku nedostal Very Happy
potrebujem surne nalepku Smile))))))))))

preco si sa nezastavil na Grill Platz Smile, tam ich bolo neurekom, ale Race nalepku dostanes az po absolvovani prveho oficielneho preteku v slalome alebo do vrchu Smile


nerob si starosti, zartujem Smile)))

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
komar
Zaslal: 17.07.2008, 15:11 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
Majo&Rado napísal:
komar napísal:


mam taky navrh, keby niekto kto organizuje zraz rozposlal uzivatelom sukromnu spravu s infom okolo zrazu. Takto by sa predislo, ze si to niekto nevsimne, alebo to vo fore nenajde Smile
Pisem to aj preto, ze som pracovne vytazeny a nerad by som nepozornostou dosiel o zraz :]


hmm...nestihame dolezitejsie veci ako ti nieco pripominat a nemozeme robit naozaj vsetko...,by si neveril aj my sme pracovne neskutocne vytazeni ...takze si to budes musiet vsimat sam..... Confused


Ahoj to bol iba moj dotaz nie ziadost. Domnievam sa, ze to moze podporit navstevnost na zrazoch, ktoru si sam chcel lepsiu ak som dobre cital forum.

Nechcel som aby si to pripominal mne, ale aby to sluzilo pre vsetkych. (dotaz)

co mi ine ostava, ked sa ti nechce Smile

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 17.07.2008, 15:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
komar napísal:


Ahoj to bol iba moj dotaz nie ziadost. Domnievam sa, ze to moze podporit navstevnost na zrazoch, ktoru si sam chcel lepsiu ak som dobre cital forum.

Nechcel som aby si to pripominal mne, ale aby to sluzilo pre vsetkych. (dotaz)

co mi ine ostava, ked sa ti nechce Smile


Viem,ze to bol dotaz,som ti na neho odpovedal...a komu to mam pisat,ty si mal dotaz tak tebe som odpovedal a vysvetloval.
Takze este raz tebe ... Smile nie,ze sa nam nechce,ale nemame cas rozposielat kazdemu ss,hlavne ked sa nedaju posielat hromadne ss.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
komar
Zaslal: 17.07.2008, 15:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
Majo&Rado napísal:
komar napísal:


Ahoj to bol iba moj dotaz nie ziadost. Domnievam sa, ze to moze podporit navstevnost na zrazoch, ktoru si sam chcel lepsiu ak som dobre cital forum.

Nechcel som aby si to pripominal mne, ale aby to sluzilo pre vsetkych. (dotaz)

co mi ine ostava, ked sa ti nechce Smile


Viem,ze to bol dotaz,som ti na neho odpovedal...a komu to mam pisat,ty si mal dotaz tak tebe som odpovedal a vysvetloval.
Takze este raz tebe ... Smile nie,ze sa nam nechce,ale nemame cas rozposielat kazdemu ss,hlavne ked sa nedaju posielat hromadne ss.


Pozri nechcem sa hadat ale odpovedal si nasrane Smile lebo stacilo napisat nemame cas to posielat kazdemu pretoze nefunguje funkcia hromadneho posielania. To vyznie uplne inac ako to co si napisal. Proste som dal navrh a zrusil si ma Smile bez dovysvetlenia. A k reakcii komu to mas napisat, no mne s tym, ze to je rozhodnutie vramci vsetkych uzivatelov, kedze som to ziadal pre vsetkych nie iba pre mna Wink na take veci si nepotrpim Very Happy lebo to mal byt prinos pre Vas ako organizaciu a nie pre mna.. Ja vyssiu navstevnost nepotrebujem. A preto som aj ja teraz nasrane napisal tuto reakciu nech je to jasne Smile

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
komar
Zaslal: 17.07.2008, 16:10 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
matulo napísal:
paradox je, ze keby sme poslali pozvanku na zraz mailom vsetkym pouzivatelom, urcite by sa naslo 50 takych, ktori by protestovali a obvinovali nas zo spammerstva... Hromadne zasielanie SS myslim mozne nie je...


blbci sa vzdy najdu.. nikdy nevyhovies kazdemu. Kazdopadne si myslim, ze to pomoze ucasti. Ja osobne by som chcel prist na zraz kde bude viac ako 8 -15 aut zn. Honda.......

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 17.07.2008, 16:14 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
komar napísal:
Ja osobne by som chcel prist na zraz kde bude viac ako 8 -15 aut zn. Honda.......


a tu sme pri koreni problemu Very Happy niektory nechodia preto bo si myslia ze dojde par aut :DDD

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 17.07.2008, 22:27 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
komar napísal:


Pozri nechcem sa hadat ale odpovedal si nasrane Smile lebo stacilo napisat nemame cas to posielat kazdemu pretoze nefunguje funkcia hromadneho posielania. To vyznie uplne inac ako to co si napisal. Proste som dal navrh a zrusil si ma Smile bez dovysvetlenia. A k reakcii komu to mas napisat, no mne s tym, ze to je rozhodnutie vramci vsetkych uzivatelov, kedze som to ziadal pre vsetkych nie iba pre mna Wink na take veci si nepotrpim Very Happy lebo to mal byt prinos pre Vas ako organizaciu a nie pre mna.. Ja vyssiu navstevnost nepotrebujem. A preto som aj ja teraz nasrane napisal tuto reakciu nech je to jasne Smile


Mohol by som teraz reagovat,vysvetlovat,kto ako reagoval,kto co napisal atd.,ale nechce sa mi Smile a ja budem vzdy reagovat ako si kto zasluzi podla mna a verim ,ze sa to vela ludom nepaci Smile a pritom staci tak malo,nieco inac napisat aby som nemusel ja tak reagovat Smile Smile .

Mozeme sa stretnut a mozeme prebrat tvoje napady a ich realizaciu,budeme radi ak nam niekto pomoze a bude sa angazovat nielen tu pisanim co treba,teraz nemyslim teba,kazda pomoc sa zide a potesi Smile .

Inac uz si nepamatam zraz kde by prislo len 8-15 aut...poslednu dobu je ucast dobra...a cim dalej lepsia,ale nieco na tych ss bude,lebo ako som sa dozvedel par ludi si vsimlo,ze mame velky zraz na Babe az vtedy ked to bolo napisane cervenym hore v liste.A sme radi,ze si to vsimli a prisli Smile .

Ale k teme ... Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 18.07.2008, 8:07 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
komar napísal:
morloq napísal:
komar napísal:
Majo&Rado napísal:
...takze zavodnici Smile 13.7. Parkovisko na Pezinskej babe..len aby sa nezabudlo
Smile .


a ja som ziadnu nalepku nedostal Very Happy
potrebujem surne nalepku Smile))))))))))

preco si sa nezastavil na Grill Platz Smile, tam ich bolo neurekom, ale Race nalepku dostanes az po absolvovani prveho oficielneho preteku v slalome alebo do vrchu Smile


nerob si starosti, zartujem Smile)))

ok, ale podla tvojej slalom jazdy na treningu, by si kludne mohol prist skusit aj ostry zavod....a ak budes chciet byt clenom HCRT, dostanes nalepku Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 18.07.2008, 13:04 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
morloq napísal:
ok, ale podla tvojej slalom jazdy na treningu, by si kludne mohol prist skusit aj ostry zavod....a ak budes chciet byt clenom HCRT, dostanes nalepku Smile


veru, to 4WS je dost slusna vec... Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
eLkuco
Zaslal: 12.09.2008, 8:01 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2007 Príspevky: 85 Bydlisko: TT & BA 1997 Honda Civic
Cawte

Ak to neva, tak som sa zaregistroval na slalome po HCRT....novy clen Smile

_________________
Civic 1.5 VTEC 84kW, 97´
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Denka
Zaslal: 12.09.2008, 9:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Tesime sa:)

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 12.09.2008, 11:32 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
eLkuco napísal:
Cawte

Ak to neva, tak som sa zaregistroval na slalome po HCRT....novy clen Smile


super Smile .
Mohli by aj viaceri ...aspon prist as podporit.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist