Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  HondaClub Racing Team

M&R
Zaslal: 15.09.2010, 1:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,buduci rok by sme chceli vies "rebricek" jazdcov na Hondach vo vsetkych sutaznych akciach(vrchy,sprint,slalom...)

Ak by sa niekto podujal na vytvorenie nejakeho bodovania bol by som rad.

Ide o to aby v tom bodovani bolo zohladnena najma ucast az potom umiestnenia...to znamena ,ze viac bodov bude mat ten kto sa bude viac zucastnovat nejakych sutazi aj ked nebude vyhravat ako ten kto len jeden krat aj ked vyhra...viem,ze je to zlozite,ale komu by sa chcelo s tym pohrat nech mi napise.
Nieco ako bodovanie v F1 napriklad,kto ziska najviac bodov ten vyhra.
Popripade tu to mozeme rozoberat,vysvetlit,prist na to ako by to mohlo byt najobjektivnejsie a podobne.

Chceme zapojit do tohoto vsetkych,ktori jazdia na Hondach po vseliakych sutaziach a dat ich do tohoto bodovania.
Potom to vyhodnotit,odmenovat po skonceni sezony a nielen symbolicky.

Nieco ako znackovy pohar pre vsetkych co jazdia na Hondach rozne sutaze.
Ak by sa vymyslelo nejake bodovanie tak by sme mohli zapojit aj zavodnikov zo vsetkych zavodnych kategorii do jedneho bodovania.

Snad spolu nieco vymyslime a najdu sa tu ludia ,ktori v tomto pomozu.

Snad som to napisal zrozumitelne a bez chyb Smile ,lebo uz je vela hodin a mam dost.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
vticko
Zaslal: 16.09.2010, 11:53 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
honda na nas s*re, len ty na nas myslis Laughing opytam sa tomasa, on je taky expert na tabulky a ma prehlad.. Wink btw, mohol by si nam aj nejake nalepky poslat, bo bmw klub ma aj nalepky aj vlajky a hadam nie sme horsi Laughing

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 16.09.2010, 12:00 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
moj nazor učast 10 bodov, vitazstvo 20 resp. podla pozicie to rozdelit do určiteho miesta bodovanie napr. 1. miesto 20 bodov, 2. 15 3. 12
4. 9 bodov, 5. 7b, 6. 5b 7. 3b, 8. 1 bod,, + k tomu 10 bodov za účasť cize vitaz ziskava 20+10 bodov... prípadne ak nebyva vela ludi v kategoriach, tak osekat body na menej umiestnení napr. len do 5. miesta
za účast dostane body kazdy.. Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 16.09.2010, 14:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
PaloMFC napísal:
moj nazor učast 10 bodov, vitazstvo 20 resp. podla pozicie to rozdelit do určiteho miesta bodovanie napr. 1. miesto 20 bodov, 2. 15 3. 12
4. 9 bodov, 5. 7b, 6. 5b 7. 3b, 8. 1 bod,, + k tomu 10 bodov za účasť cize vitaz ziskava 20+10 bodov... prípadne ak nebyva vela ludi v kategoriach, tak osekat body na menej umiestnení napr. len do 5. miesta
za účast dostane body kazdy.. Laughing


Zaujimave,taketo napady som myslel Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 16.09.2010, 14:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
vticko napísal:
honda na nas s*re, len ty na nas myslis Laughing opytam sa tomasa, on je taky expert na tabulky a ma prehlad.. Wink btw, mohol by si nam aj nejake nalepky poslat, bo bmw klub ma aj nalepky aj vlajky a hadam nie sme horsi Laughing


To by bolo fajn keby sa na to pozrelo viac ludi,snazime sa nieco vymysliet,len mame malo casu a pomoc sa zide kazda...
Skoda,ze kazdy chce len dostavat a nic nedavat Sad ,

A nalepky boli,uz nie su,musim objednat viac,stacilo napisat,ze niekto chce od vas Wink .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 16.09.2010, 14:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
apropo, nebudu nejake treningy? tusim ste mali kedysi kuzele....totiz aj by som zacal slalom, ale nechcem ist hned na oficialne preteky...chcem si to trosku skusit s tymi, co uz parkrat boli, na spolocnom treningu Laughing

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 16.09.2010, 15:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Treningy boli,kuzele su kedze som ich kupil Smile ,ak sa zorganizujete tak nie je problem,ale musite vy chciet,vy zorganizovat,

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LastV8
Zaslal: 16.09.2010, 15:29 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
M&R napísal:
Treningy boli,kuzele su kedze som ich kupil Smile ,ak sa zorganizujete tak nie je problem,ale musite vy chciet,vy zorganizovat,

ludia nechce niekto trenovat? kuzele mame, co je vyhoda, skoda nevyuzit....najst este dobry plac Smile

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
vticko
Zaslal: 16.09.2010, 15:58 Odpovedať s citátom
Založený: 23 október 2008 Príspevky: 1477 Bydlisko: SR
last, ten plac je najhorsi problem.. a dalsi problem je to, ze podaktori z nas pri prvej policajnej kontrole dojdeme o technicak koli kakatine keby sa presuvame niekde dalej na nejaky trening.. Raz som bol v trnave na sprinte aj to ma zobrali zeleny... Laughing Ja uz auto vozim na voziku.. A najlepsie je trenovat priamo na podujati, nakolko mas sancu zistit ako je na tom konkurencia, ides na casomieru a zapamatas si aj trat.. neni problem aby sme ta usmernili a hned na zaciatku pripravili aby si sa vyhol pociatocnym komplikaciam.. Wink

btw, treba ratat aj s tym, ze nie kazdy mame postavene auto na rovnaky ucel, niekto dava len sprinty, niekto len kopce a niekto len slalom.. Ale ako som povedal, spytam sa tomasa a my dvaja by sme ked tak mali na starost slalomy a kopce kde obaja jazdime a niekoho skuste este zo sprinterov najst, co to bude davat do kopy.. Wink

Majo, nalepky mozes spravit aspon teda pre mna a myslim ze ani tomas nema.. a keby boli aj vatsie, tak nevadi.. Cool

_________________
B16A2 EG6
EX/ F20C2 AP1
/ D15Z6 EK3
/ N22A2 RE6


http://www.mcp.estranky.sk/
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 16.09.2010, 18:23 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
ja som to skorej myslel, ze by to mohlo byt stylizovane ako honda sportovo-socialny meeting s nejakym treningom a radami, Honda only...ale chapem, ze zadarmo plac nezozenieme, ale keby to malo byt za par EUR, nejak by sme to snad zvladli....
alebo si prenajat v Dunajskej motokarovu trat (dlzka 1 km)...uz tusim raz bola prenajata...kolko stala, pamata niekto?

bez treningu to budu bizardne vysledky....Zilina trenuje ako diva a ako vcera dopadla?

Twisted Evil

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 16.09.2010, 19:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Problem je,ze malokto da peniaze, nikto nezaplati za nejaky trening,mozno ani na ten trening nenazbieras ludi aj keby to bolo zadarmo.
Okrem toho najst vhodny termin aby to vyhovovalo viacerim..tazko.
Ja som uz rezignoval na taketo akcie.
Kto to vybavi,obtelefonuje...vsetci chceme aby nieco bolo,ale nikto nepomoze.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PuLo
Zaslal: 17.09.2010, 8:38 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
citácia:

ludia nechce niekto trenovat? kuzele mame, co je vyhoda, skoda nevyuzit....najst este dobry plac Smile


Ja sa k tebe rad pridam, a urcite i rad pomozem, tiez zvazujem ze buducu sezonu by som zacal autoslalom.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
LastV8
Zaslal: 17.09.2010, 8:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
PuLo napísal:
citácia:

ludia nechce niekto trenovat? kuzele mame, co je vyhoda, skoda nevyuzit....najst este dobry plac Smile


Ja sa k tebe rad pridam, a urcite i rad pomozem, tiez zvazujem ze buducu sezonu by som zacal autoslalom.

myslim, ze by sme sa pomaly pozbierali, len uz nam pocasie priat asi nebude...este verim ze James sa prida ako slalomovy matador...vsak James?

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
aapalo
Zaslal: 17.09.2010, 10:23 Odpovedať s citátom
Založený: 27 október 2008 Príspevky: 664 Bydlisko: Nová Baňa 1999 Honda Prelude
Idem do toho. Ozaj a piešťanskí nevedia ako je to s Trebaticami?


Naposledy upravil aapalo dňa 17.09.2010, 11:21, celkom upravené 1 krát.

_________________
KRHLA Drag racing Nová Baňa
www.mongolrally.sk
XX blackbird
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 17.09.2010, 11:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
aapalo napísal:
Idem do toho. Ozaj a piešťanský nevedia ako je to s Trebaticami?

do coho? s preludkou zacnes jazdit slalom?

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist