Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Carat Tuning Party III./ 27.-28.6.2008

Prides na tento zraz?

Ano.Pridem v piatok.  
49%
  [ 25 ]  49%
 
Ano.Pridem v sobotu.  
25%
  [ 13 ]  25%
 
Kaslem na Vas.  
25%
  [ 13 ]  25%
 

Celkom hlasov : 51
2Bera
Zaslal: 30.06.2008, 14:48 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
jo a velke diky pistovi ze ma dovliekol "dom" Cool Wink mas u mna flasu finskej Wink Cool

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 30.06.2008, 17:18 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
no kluciii... ta casomiera bola asik pokazena... sa mi nezda ze by som zo seriou skoncil 4ty v skupine s casom 15,755sec... sak v TN som mal najlepsi 16,39 a aj to som kukal... Cool
ale potesi byt 4ty z 26 kuskov... Twisted Evil na seriu... Exclamation
asik trosku zainvestujem na nejake drobnosti ako odlahceny zotrvak, kladku, remenice, nejaku spojecku... a hlavne riadnu ruru... Laughing

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
vti
Zaslal: 30.06.2008, 17:26 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
2Bera napísal:
jo a velke diky pistovi ze ma dovliekol "dom" Cool Wink mas u mna flasu finskej Wink Cool


dovliekol som ta len pred moj dom... keby ma to napadlo, ze baterka uz bude v prdeli a nezmerame tie tlaky, tak sme to mohli uz vtedy dotiahnut az k tebe. ale to mi doslo az na druhy den, bol som dost utahany Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
ITR
Zaslal: 30.06.2008, 18:42 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
pa1ec napísal:
no kluciii... ta casomiera bola asik pokazena... sa mi nezda ze by som zo seriou skoncil 4ty v skupine s casom 15,755sec... sak v TN som mal najlepsi 16,39 a aj to som kukal... Cool
ale potesi byt 4ty z 26 kuskov... Twisted Evil na seriu... Exclamation
asik trosku zainvestujem na nejake drobnosti ako odlahceny zotrvak, kladku, remenice, nejaku spojecku... a hlavne riadnu ruru... Laughing


Mne sa ten cas tiez nezda!!! Neverim tomu, ze od trencina s malymi upravami cas -0,73s!!!!!!.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 30.06.2008, 18:45 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
nema niekto vysledky zo slalomu???

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
vti
Zaslal: 30.06.2008, 18:47 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 361 1992 Honda Civic
ITR napísal:
pa1ec napísal:
no kluciii... ta casomiera bola asik pokazena... sa mi nezda ze by som zo seriou skoncil 4ty v skupine s casom 15,755sec... sak v TN som mal najlepsi 16,39 a aj to som kukal... Cool
ale potesi byt 4ty z 26 kuskov... Twisted Evil na seriu... Exclamation
asik trosku zainvestujem na nejake drobnosti ako odlahceny zotrvak, kladku, remenice, nejaku spojecku... a hlavne riadnu ruru... Laughing


Mne sa ten cas tiez nezda!!! Neverim tomu, ze od trencina s malymi upravami cas -0,73s!!!!!!.


casomiera bola ok, problem bol v tom, ze sa startovalo na rozdiel od trencina minimalne o pol metra dalej od fotobunky. vec je ale taka, ze takto startovali vsetci, takze vsetkym to zlepsilo casy o cca 0.5s...

u mna to bolo aj viac, ale ja som odvtedy pomenil dost veci a cakal som ze to bude este troska lepsie Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
inguska
Zaslal: 30.06.2008, 18:47 Odpovedať s citátom
Založený: 06 apríl 2007 Príspevky: 57 1980 Honda Civic
ITR napísal:
pa1ec napísal:
no kluciii... ta casomiera bola asik pokazena... sa mi nezda ze by som zo seriou skoncil 4ty v skupine s casom 15,755sec... sak v TN som mal najlepsi 16,39 a aj to som kukal... Cool
ale potesi byt 4ty z 26 kuskov... Twisted Evil na seriu... Exclamation
asik trosku zainvestujem na nejake drobnosti ako odlahceny zotrvak, kladku, remenice, nejaku spojecku... a hlavne riadnu ruru... Laughing


Mne sa ten cas tiez nezda!!! Neverim tomu, ze od trencina s malymi upravami cas -0,73s!!!!!!.


Sak ani mne sa to nezdaaaaa Exclamation Exclamation Exclamation
Zeby PALCAK so svojou serioveckou tak dobre zabehol do ciela....
To je riadna ...... Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pa1ec
Zaslal: 30.06.2008, 19:06 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ha haaa... len 0,265sec za satikk-om... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
MUGEN1
Zaslal: 30.06.2008, 19:36 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Kamoš na striebornom VTi spravil v PN čas 14.4 - a v TN 15.4 , to je rovná sekunda rozdiel,aby sparvil dole sekundu,musel by tam mať minimálne o 50koní viac Smile a ja robím rovnaké časy ako on, takže dneska odmerať čas na Slovensku je dosť ťažké Smile ale podla môjho úsudku bolo zle merané práve v TN..Hned sa mi nezdalo,že ja by som mal čas nad 15s a rovnako aj dalšie VTi Hondy.....

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 30.06.2008, 19:45 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
POZOR Exclamation Teraz sa snazim napisat par mudrych slov... Very Happy
Kaslat na to co bolo, organizacne som to nezvladol ako som si predstavoval, ale nechcem sa tu s niekym uz hadat a dotahovat... Ak som niekoho urazil tak sorry, ale bol som v amoku (a to hlavne v prvom prispevku po zraze). Nabuduce sa budem snazit o napravu v plnom rozsahu...
Ak sa samozrejme nenajde niekto kto by to chcel prevziat a organizovat to...
Po akcii som mal nervicky ze ako to dopadlo, ale zoberte si to tak, ze co by ste robili vy keby ste taketo nieco organizovali... Boli by ste s tym uplne vyrovnany? Nic by vas netrapilo?

A verejne by som sa chcel touto cestou omluvit triu, ci radsej kvartetu patrick, satikk + 1 a feri, za moje nie moc vludne chovanie... Ale mohli ste naozaj aspon nieco povedat... Ale ako co bolo to bolo... Hodme to za hlavu, uz na tom nic nezmenime... Crying or Very sad

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
inguska
Zaslal: 30.06.2008, 20:52 Odpovedať s citátom
Založený: 06 apríl 2007 Príspevky: 57 1980 Honda Civic
Dooobre tedaaa Very Happy
omluvu prijimame, nabuduce to snad bude lepsie...


inak nejsom +1, tak sa nauc moje meno do buducnosti...dik
Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Satikk
Zaslal: 30.06.2008, 20:56 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
ok,berem tvoje ospravedlnenie.ja by som to tu ani moc nezacal rozoberat teda vlastne vobec nebyt tvojich provokacnych reci na nas.ale je to uz jedno.je to snad ponaucenie pre nas vsetkych.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 30.06.2008, 21:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...chcel som nieco napisat,ale asi az teraz je ten pravy cas.

Chcel by som sa podakovat pa1ecovi,ze sa podujal organizovat parkovisko,doniest to tam vsetko,lebo nam velmi zalezalo na tom aby to tam vyslo a dobre dopadlo,ale este viac sa mu chcem podakovat,ze si vie priznat chybu a aj sa ospravedlnit ked treba...co malokto dokaze...
Uz len aby to nabuduce dopadlo lepsie a dufam,ze sa k tomu vsetci pricinime.

Dalej sa chcem podakovat aj 2berovi a vsetkym co pomahali a prisli.

Ja som chcel prist,ale prac.povinnosti nedovolili,ale aj tak by som tam nikomu nechybal Smile Smile Smile bez hondy .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
patrick
Zaslal: 30.06.2008, 21:04 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
Tak v auguste si na to vypijeme spolocne na klubovom parkovisku... Wink
Ale aj my sme zareagovali trocha bezhlavo...Ale uz to moze byt jedno...

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 30.06.2008, 22:01 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
z mojej strany uz len asi trosku ustipacna poznamka...
ked sa dovtedy nenajde na organizaciu niekto iny, bolo by docela mile keby ste sa pripojili ciastocne vsetci k organizovaniu... myslim si ze odelit stany a auta nebol az taky zly napad, ale ak by mal niekto nejake specialne poziadavky a naroky, bolo by dobre ich napisat vopred aby sa mohlo zabezpecit viac priestoru, lepsie organizovanie na vyclenej ploche a podobne... inak bol som u vas na navsteve pri tej vasej "hawai plazi" a teraz uz ukludneny a vyrovnany s tym ako som to aj ja pokazil, tak premyslam ake by to mohlo byt super dat to dokopy s tou nasou vybavou na klub parkingu...
skusme na dalsi karat potlacit nase osobne vycitky, predsudky a pocity a skusit sa tam predviest naozaj ako jeden celok... a to je teraz taka mensia vyzva pre vsetych ktory tu su... idete s nami, alebo proti nam???
snad sa nebudeme uz delit a nejako to skusime vydrzat aspon 1 a pol dna spolu a skusit sa naozaj ukazat v co najlepsom svetle... ako mali heslo volakedy musketieri (aspon vo filme to tak bolo) jeden za vsetkych a vsetci za jedneho... nie je to snad tak vela... Rolling Eyes

a to hlavne som skoro zabudol... k tej mojej omluve, bol som strasne rozculeny hlavne z toho ze ked ste prisli uz na klubovy parking, tak ste sa zbalili a odisli prec...najhorsie ale pre mna na tom bolo ze som ani nevedel preco... uz si to presne nepametam, je to mozne ze som na vas prudsie vyletel, ale snazil som sa to usmernovat pri kazdom, takze som to naozaj nemyslel v zlom... taktiez som vas hned nemusel kritizovat v prvom prispevku po zraze... da sa povedat ze za boj tu v tejto teme som zodpovedny len ja... Crying or Very sad


Naposledy upravil pa1ec dňa 30.06.2008, 22:06, celkom upravené 1 krát.

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 18 z 20
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist