Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  II. AutoSlalom, 24.03.2008, Trebatice pri Piestanoch

matulo
Zaslal: 23.02.2008, 23:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Taaaakzeee... o mesiac nas caka dalsie podujatie AutoSlalomu. Tentokrat nova trat pri Nitre. Slalom sa kona na velkonocny pondelok, dufam ze bude opat hojne zastupenie HondaClubu. Ved co je lepsie ako poprehanat svoju stvorkolesovu lasku? Smile

Sledujte tuto temu, ked budu nejake dalsie informacie, urcite sa tu objavia.

Edit: Podla najnovsich sprav sa jazdi v Trebaticiach pri Piestanoch Exclamation Exclamation Exclamation predregistracia uz v pondelok 17.3. Viac info tu.
mishenko, chystaj si svoj cheer-leader-ovsky oblecok... budes povinne povzbudzovat... Smile


Naposledy upravil matulo dňa 11.03.2008, 1:23, celkom upravené 2 krát.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 24.02.2008, 12:32 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Opravim ta matulo, nebude to Nitra ale dedinka pri Novych Zamkoch...
Mala by som navrh, co takto ist tam o den skor, cize v nedelu? Niekde prespat, aby sme sa rano(pre mna este v noci Smile ) nemuseli prehanat cestami roznej triedy...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
matulo
Zaslal: 24.02.2008, 12:45 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Deni, s Tebou vzdy a vsade... Smile))))

Ale ne, teraz vazne. Otazne je kto by siel, Peto mi spominal ze by asi dosiel az na testovaciu jazdu... NR sa da +- predpisovo po "dialnici" zvladnut za hodku, TypeRom aj rychlejsie... Very Happy Ale kedze kazda minuta spanku k dobru, najma pred takym narocnym dnom, je fasa vec, proti prenocovaniu niekde v blizkosti by som urcite nenamietal... Len ci tam budeme aj spat... Laughing

Inac daka za opravu, info o tom kde ta trat je zatial zverejnenych dost malo... Rolling Eyes

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 24.02.2008, 12:49 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
a nezabudnite na vodu a korbac Very HappyVery HappyVery Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 24.02.2008, 14:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Skoda,ze nebudem moct ist tentokrat s vami....

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 24.02.2008, 18:37 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ja sa tentokrat asi nezucastnim... chvilku mi potrva kym zozeniem normalne kolesa+obutie... ani nie tak ten cas ma trapy ako financie... Crying or Very sad
a dosiel som na to ze na tych "ziletkach" to vazne nema vyznam...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
MUGEN1
Zaslal: 24.02.2008, 19:47 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Má niekto mapu tej trate? Kde to presne bude?

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 24.02.2008, 19:50 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
MUGEN1 napísal:
Má niekto mapu tej trate? Kde to presne bude?


Trat je nova a najblizsie info bude na www.autoslalom.sk najskor o 2 tyzdne

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 24.02.2008, 20:54 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
No tam som bol,ale nič zatial..potrebujem pred sezonou poriadne vyskušat slicky,tak asi tam pojdem Cool

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 24.02.2008, 23:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
infosiek je zatial velmi malo... hned ako sa o niecom dozvieme, objavi sa to aj tu...

pa1ec: to snad nemyslis vazne... uz aj zhanat kolesaaaa... vlastne hlavne tie slicky... Very Happy elektrony vybavime... Wink

mugen: rovno si zakruzkuj termin v menstruacnom kalendariku... nech tam nie som sam... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Motre
Zaslal: 25.02.2008, 0:01 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
ako mam chapat ze trat je nova?? ina, teda nova trat v starej lokalite, lebo napr.
http://www.youtube.com/watch?v=curIrkMOttM
http://www.youtube.com/watch?v=kUIv5PdRpZ8
nasvedcuju tomu ze sa tam uz jazdilo. a mam zase o dalsich 50% vacsiu chut. uz je to asi 300! Laughing

jeden dotaz: to uz bude pekne teplucko(mozno) nedame si zbuchat par peknych "Hondaclub Racing Team" triciek?? Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 25.02.2008, 0:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Motre napísal:
ako mam chapat ze trat je nova?? ina, teda nova trat v starej lokalite, lebo napr.
http://www.youtube.com/watch?v=curIrkMOttM
http://www.youtube.com/watch?v=kUIv5PdRpZ8
nasvedcuju tomu ze sa tam uz jazdilo. a mam zase o dalsich 50% vacsiu chut. uz je to asi 300! Laughing

jeden dotaz: to uz bude pekne teplucko(mozno) nedame si zbuchat par peknych "Hondaclub Racing Team" triciek?? Cool


..k tym trickam...asi hej,pisem za seba,budem sa snazit nieco vymysliet,lebo oficialne asi nebudu,ale ci bude tak teplo Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 25.02.2008, 0:18 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
neviem ci okrem organizatorov vie na tuto otazku pravdivo odpovedat... Smile

viem k tomu len tolko, ze trat bude urcite nova -- hovorilo sa o tom vcera na vyhodnoteni. Ci bude aj v novej lokalite, to uz neviem. Nechajme sa prekvapit... Wink


Ad tricka: nie je to zly napad, najprv ale treba dat dokopy "logo", mozme na tom popracovat.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Denka
Zaslal: 25.02.2008, 11:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Ked vyckate este trosku, v priebehu tohto tyzdna mam sedenie s Marosom- autoslalom, tak vyzistim co, ako a kde a nahodim sem pravdive a potvrdene informacie....
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
pa1ec
Zaslal: 25.02.2008, 20:18 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
matulo napísal:

pa1ec: to snad nemyslis vazne... uz aj zhanat kolesaaaa... vlastne hlavne tie slicky... Very Happy elektrony vybavime... Wink

matulo slicky ma az tak netrapia ako tie sirsie kola...
najprv treba zdokonalit jazdu (ale sirsie kola podmienka) a ked uz na jazde nebude co vylepsit zacneme rozsirovat vlastnosti a moznosti auta...
ako sam dobre viem ze aj na jazde sa mam este v com ucit a zdokonalovat...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 11
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist