Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Brigada na štvorci, 16.3., 14:00

pa1ec
Zaslal: 16.03.2008, 17:58 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
dakujeme zucastnenym osobam za prejavenu ochotu aj v nepriaznivom pocasi... a hlavne majovi ze nam meral casy aj ked prsalo...(stal vedla kuzelov v dazdi...a nie, nesedel v aute...)

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 16.03.2008, 19:03 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Smile ja dakujem vsetkym co prisli... a aspon vidite,ze ked jazdite tak sa zlepsujete,kazdy sa zlepsil o cca sekundu oproti svojmu casu na tych dvoch zakrutach...co je dost ked prejazd trval cca 9.2-11 sekund...

...dufam,ze nabuduce nas pride este viacej Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 16.03.2008, 19:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
pošli kužele na vychod,aj my chceme trénovať Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 16.03.2008, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ako nechcem sa chvalit, ale ja som mal nejakych 9,3-9,4s
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Denka
Zaslal: 16.03.2008, 23:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
majo z dazdika mozno aj podrasties:D
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 17.03.2008, 0:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Denka napísal:
majo z dazdika mozno aj podrasties:D


...nemusim Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dolly20
Zaslal: 18.03.2008, 7:42 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
kuratka a to ste poculi ze v sobotu bol na stvorci nejaky "nepovoleny zraz" a ze tam nabehli flojdi a vyhodili typkov s bawariami ktorí sa tam chceli vysantit? Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Xkeeper
Zaslal: 18.03.2008, 10:29 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
Otazka: Zistoval niekto oficialne u tej Vodohospodarskej vystavby ci tam mozme jazdit ? Alebo im tam len poupratujeme aby tam nakoniec mohli dat zavoru a oplotit si to ??

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 18.03.2008, 13:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Xkeeper napísal:
Otazka: Zistoval niekto oficialne u tej Vodohospodarskej vystavby ci tam mozme jazdit ? Alebo im tam len poupratujeme aby tam nakoniec mohli dat zavoru a oplotit si to ??

nespomeniem si na nick, ale niekto sa v tom angazoval myslim..

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Tomáš
Zaslal: 18.03.2008, 14:04 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Pripajam citaciu z fora Skoda klubu priamo od prezidenta Skoda klubu Slovensko.

cit.

Dobry den,

V ten den sa tam konal oficialny zraz Skoda klubu Slovensko (cca 12 aut z vedenia), ktory bol ohlaseny u starostky Rusoviec 2 tyzdne dopredu, nasledne starostka nas poslala na "Vodohospodarsku spravu" na kolko je to ich sukromny majetok odkial nas poslali na Zivotne prostredie. Kde nam oficialne povolili zraz od 15h cca 18:30 + sme sa mali postavit vyfukmi od vody lebo po vode sa siri zvuk!

"Skodovky" na miesto dorazili o 15h, pricom 2. skupinka "drifterov" tam uz bola, pokym narusali nas pokojny chod Valneho zhromazdenia, tak skusali najlepsiu cestu k opotrebovaniu gum. Ich spravanie rozoberat nebudem, z jednej strany malo zmysel a zdruhej nie. Je to pre kazdeho vec pohladu a ludom podstate vadi "vsetko". Urcite ich nekritizujem ani neobhajujem.

Policia dorazila okolo 17h (1 auto, za 15 min dalsie, potom este jedno, ktore sa nasledne otocilo a odislo), podla ich slov policiu zavolala starostka/obcania lebo sa z "parkoviska" siril "neznesitelny" zvuk. Jedna z podmienok zrazu bola
aby zraz prebehol pokojne a v tichosti.

My ako Skoda klub Slovensko, ked sa jednalo o maly zraz (maly zraz, cas bol ratany na max. 2 hodiny), sme si predsa nemohli zabezpecit nastroje na zabranenie vjazdu inym autam, propripade si najat policiu aby dohliadala na situaciu.

Policia obe skupiny legitimovala a v kludosti sme opustili dany priestor.

To ci sa tam konaju tuningove zrazy a podobne zalezitosti si musi policia ustrazit sama (znackami...)a urcite ma kazdy zdravy rozum a nebude chodit robit preteky na "hradzu" ci "parkovisko" cez den.



Prezident Skoda klubu Slovensko


Naposledy upravil Tomáš dňa 18.03.2008, 14:25, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 18.03.2008, 14:24 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
dolly20 napísal:
kuratka a to ste poculi ze v sobotu bol na stvorci nejaky "nepovoleny zraz" a ze tam nabehli flojdi a vyhodili typkov s bawariami ktorí sa tam chceli vysantit? Shocked

inak pribudli tam nejake ciary ako keby niekto robil trat na slalom...
a mediam by som vobec neveril... tie povetsinou len klamu... a hlavne markisa... ta nahana len take veci koho kde nahanali za nejaku nekalost...
ale ked sa konalo stretnutie tuneri detom ani len neprisli...a preco??? lebo o usporiadanu normalnu akciu nemaju zaujem... oni vedia byt len tam kde sa stane nieco zleee.... Evil or Very Mad

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 18.03.2008, 14:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
..pre nas je podstatne,ze zase je to este viacej na na ociach a viacej tam budu chodit policajti... Sad a este viacej su obyvatelia vynervovani ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dolly20
Zaslal: 18.03.2008, 14:48 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
no neviem neviem ci nebude nutne poobzerat sa po nejakom inom mieste, bo toto ked zacne s tymi zelenymi, tak sa tam aspon preventivne budu chodit tocit sa castejsie Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Zaslal: 18.03.2008, 22:31 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Jasne, aj mi to napadlo, ze to nerobi dobre meno zdruzeniam, ktore sa tam stretavaju. Treba si este zistit nejake info, pretoze mam taky pocit, ze to nie je az take easy ani zo strany policie a ani zo strany obce. Kazdopadne je to sukromny majetok a na nom ani policia nemoze robit to co sa jej zachce. Jedine na majitelov pokyn, co sa tu dostavame do tej citacie, ze majitel si nerobi z danej plochy hlavu a obracia sa na ZP, kedze mam taky pocit, ze sa ziaden zakon neporusuje, ale toto si este preverim. Preto to bolo riesene dohovorom od policie, maximalne by mohla kontrolovat auta a ich tech. sposobilost ale ani to nemoze robit na stvroci, kedze to nie je cest. komunikacia.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 18.03.2008, 22:52 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Tomáš napísal:
Preto to bolo riesene dohovorom od policie, maximalne by mohla kontrolovat auta a ich tech. sposobilost ale ani to nemoze robit na stvroci, kedze to nie je cest. komunikacia.


To ano, ale v pohode by to mohli robit 5 metrov od vyjazdu z toho sukromneho pozemku.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 4
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist