Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  MotorCar vs CMC alebo OMNIA

pepec
Zaslal: 11.01.2008, 11:06 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2008 Príspevky: 4 Bydlisko: bratislava
Co sa tyka servisov v BA, neviem ako Racianska po zmrtvychvstani, ale ako CMC to bola spicka, moj UFOn je moja tretia Honda a vsetky som servisoval v CMC ( okrem vymeny oleja a filtrov na aute ktore bolo mimo zaruky). V 10/2006 som si v CMC prevzal ( po 8 mesiacoch cakania ) mojho noveho UFOna. A co cert nechcel po 2 mesiacoch sa mi podarilo urobit facelift predku o jeden P407 co si myslel ze cela cesta je jeho. No tak som auto dal do CMC, a odtial ho odviezli do MotorCaru lebo zatvarali kram ( Omniu som razantne odmietol). Auto urobili. A ja som po 10 mesiacoch zistil ze urobili #$$%@#% a nie opravu auta. Kedze mi cele leto vyskakoval predny naraznik z jazyckov o ktore mal drzat stratil som nervy, kupil nove plasty, uchytky, a drobotinu co k tomu narazniku patri. Kamos to dal svojim klampiarom, ti zhodili naraznik a ze ich museli po tom co videli kriesit. Pod naraznikom bol cisty a nefalsovany MASAKER. Cela oprava v M-C isla z havarijnej poistky, ale nevymenili nic co bolo skryte pod naraznikom. Nosnik svetiel ohnuty a aby svetla nesvietili na mesiac tak ho podlozili niekolkymi ( 4 - 6 ) podlozkami aby svietilo aspon dopredu .... proste des a hruuuuza !!!!!

Na druhu stranu ked som s autom prisiel po skoro roku od ich "pamatnej" opravy a ukazal som im fotky, neverili .... ale boli natolko ferovi, ze to v ramci reklamacie odstranili. Takze M-C prezil za posledny rok radikalne zlepsenie. Co mna ako majitela auta v zaruke tesi, lebo najblizsi servis s dobrymi referenciami je v TT co je "trosku" od ruky. Takze som rad z pozitivneho obratu a moj UFOn asi bude chodit na servisky do M-C.

_________________
Pepec

Majitel UFOna - Royal Blue Navy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dabel
Zaslal: 17.01.2008, 13:52 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
pepec: dakujem! Na zaklade Tvojho prispevku som sa nakoniec rozhodol pre MotorCar. Objednany som na zajtra, tak snad nebudem sklamany Wink Okrem velkej prehliadky (120t) maju popozerat xenony, ktore sem-tam svietia 20m pred auto a sem-tam rovno do hviezd Wink

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dabel
Zaslal: 23.01.2008, 20:55 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Tak mam auto naspat z MotorCaru. Auto som odniesol v piatok rano. Servisna prehliadka + oprava sem-tam sa samosklapajucich xenonov. Moje dojmy:
- prijimaci technik relativne OK, prekvapilo ma, ze sa nesiel na auto ani pozriet
- v piatok poobede malo byt auto hotove, mali mi dat vediet. Okolo piatej som sa rozhodol sam ich kontaktovat, volal som na mobil uvedeny na vizitke, ktoru mi prij. technik dal - nebral. Po par pokusoch s odstupom asi 15 minut som to vzdal a zavolal na centralu. Prepojili ma na ineho technika, ten povedal, ze sa ide pozriet, v akom je stave auto. O 10 min volal naspat, ze este nie je, ze hladaju chybu xen. Dohodli sme sa, ze auto tam necham cez vikend. Toto vo mne vzbudilo trosku negativne pocity: hlavne to, ze na cisle, ktore mi dal servisak ako kontaktne, sa proste neslo dovolat.
- v pondelok ma kontaktovali, ze chybu nasli (riadiaca jednotka xen = 10kSk), ale musia diel objednat, o chvilu, ze bude v stredu. Zacinam mat lepsi dojem - cez vikend vo mne hlodalo, ze ci problem dokazu najst (dosledok toho telefonovania...).
- dneska ma poobede kontaktovali, ze auto uz je hotove a prichystane.

A po prebrati som si napravil mienku:
- z mojho oleja mi vratili pixlu so zbytkom cca. 0.5l: toto ma VELMI PRIJEMNE prekvapilo, doteraz mi nevratili nikde, vratane mnichovskeho autorizovaneho servisu
- xenony vyzeraju byt OK, konecne su dobre nastavene
- cena tiez OK: celkove som platil 18kSk, z toho 10000 senzor xen, za robotu na xen si zaratali 2,5h (cena 750 bez DPH/h) a zvysok bola prehliadka + diely (filtre a iny spotrebak okrem oleja, ktory som mal vlastny)
- okrem toho som pokecal s pritomnym personalom o roznych Chrysleroch, preliezol si dajake, proste pohodka Wink

Celkove hodnotenie: som spokojny, budem auto davat uz len tam.

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dabel
Zaslal: 24.01.2008, 12:20 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Trosku som vcera prechvalil: rano zapnem svetla a xenony cudne sklopene 10m pred auto... v pondelok idem na reklamaciu, tak drzte palce...

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 24.01.2008, 12:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
a to obe???kdoviee ci neblbne vzadu to cidlo zatazenia...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
dabel
Zaslal: 24.01.2008, 13:03 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
No mne to tiez pripadalo, ako keby cidlo davalo zle signaly, lebo proste sem-tam po nastartovani sa xen sklopili a boli sklopene od 10 minut do 3 dni... Neprijemne hlavne v noci pri ceste po okreske... Ale udajne bola chybna riadiaca jednotka xen (8300 bez DPH), ktoru vymenili. Teraz vyzera, ako keby zabudli nastavit "zakladnu polohu", lebo xen su sklopene rovnako, ci je auto prazdne alebo nalozene - aspon mi to tak pripada. No nic, pondelok ukaze... Hlavne sa ale ukaze pristup MotorCaru k teme "reklamacia" Wink

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mikoman
Zaslal: 28.01.2008, 10:54 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
aspon drzia stabilnu polohu Very Happy

Ja mam tiez akurat teraz hondicku v motorkare. Trosku som mal fight s kamionom ale ani po velkej snahe sa mi ho nepodarilo vytlacit z cesty Smile takze mi menia prave svetlo, naraznik, kapotu, pravy blatnik. Som zvedavy ako to spravia. Nie ze by som im niako neveril ale ked mi ho odovzdaju tak idem hned zhodit naraznik a pozriet ako to spravili.
Clanky na zaciatku tohto |censored| ma trosku vystrasili. Ale tak bolo to uz davno tak im drzim palce nech nemusim nic reklamovat Smile

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
dabel
Zaslal: 28.01.2008, 13:46 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Tak mam auto spat. Vraj iba zabudli nastavit zakladnu polohu xen. Opat si u mna spravili ocko: absolutne nic som neplatil, iba som podpisal prevziatie auta, dostal klucik a bolo. Prijimaci technik (p. Fecer) rano aj teraz absolutne OK, vyzeralo, ze naozaj vie, o com hovori!

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dabel
Zaslal: 28.01.2008, 19:57 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Tak to este stale nekonci... vecer som auto nastartoval, zapol svetla a zase sa kraaaasne sklopili 10m pred auto Crying or Very sad Tak ma caka este minimalne jedna navsteva servisu.

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mikoman
Zaslal: 29.01.2008, 9:05 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
podla mna si im sympaticky tak si robia dovody aby si ich zase navstivil Razz

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
dabel
Zaslal: 29.01.2008, 9:48 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Mozno to bude tym... kazdopadne dneska sa xenony (po prvykrat od vymeny riad. jednotky!) zdvihli do normalnej polohy a drzia... tak to budem chvilku sledovat, kym im to vratim.

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mikoman
Zaslal: 30.01.2008, 13:21 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
Tak auto mam nazad a bol som milo prekvapeny. cele mi ho umyli, gumy nastriekali pripravkom aby boli pekne cierne, vnutro komplet povysavane, poutierany prach na paulbovke, na dverach z vnutra, papiere a bordel co som mal porozhadzovane po aute dali vsetky do jednej igelitky Very Happy....auto vyzeralo na prvy pohlad ako nove Smile Takze spokojnost velka. Diely pekne napasovane, nic neodstava ani nevytrca. Davam 10/10 bodov.

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
dabel
Zaslal: 31.01.2008, 9:15 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Super! Mne xen drzia, telefonoval som aj s p. Fecerom, dohodli sme sa, ze ak sa sklopia, tak auto donesiem a dostanem nahradne auto, kym to nevyriesia. Kazdopadne od utorka drzia v idealnej polohe, takze zatial neriesim Wink

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Mikoman
Zaslal: 31.01.2008, 11:17 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
no neuveris ale vecer idem za priatelkou, nastartujem auto, zapnem svetla a pravy reflektor (ten co mi menili) svieti do hora ako dialkove. Vsimol som si to po par metroch ked som osvetlil zvislu informacnu tabulu umietnenu na stlpe.
Aby som neoslepoval protiiducich tak som zobral hranolovy kluc a odoka som si svetlo sklopil. Dnes tam volam ci sa zajtra rano mozem zastavit a nech mi to na pockanie nastavia. predpokladam ze na to zabudli lebo inak by to takto nastavil asi len clovek so 4-kami dioptriami Very Happy

Motorcar je asi prekliaty co sa tyka svetiel Laughing

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
dabel
Zaslal: 31.01.2008, 12:09 Odpovedať s citátom
Založený: 10 január 2007 Príspevky: 103 2003 Honda Accord
Noooo... momentalne su bez elektrikara (je na PN), takze asi na to pozabudli Wink

_________________
...R. XFR
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist