Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Autosalón Incheba BA 15.-20.apríl 2008

maico
Zaslal: 22.04.2008, 17:54 Odpovedať s citátom
Založený: 06 júl 2007 Príspevky: 134 Bydlisko: P.B
Majo&Rado napísal:
...len skoda,ze sme sa nepozoznamovali...rad by som videl nove tvare Smile ,
no ja uz som vas par spoznal. len nebol cas na pokecanie. ale nabuduce to dufam napravime.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rodom
Zaslal: 22.04.2008, 18:03 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
PoD3s napísal:
cawte vsetci..no v nedelu som dosiel do incheby okolo pol 10_tej a tiez ma ten pan v reflexnej vesticke otocil,nechapal som ale budis..ale najvacsie nervy som chytil ked som dosiel pod ten pristresok ci co to bolo za stan a tam same hrdzave hnusne plechovky,az na par peknych kuskov to bolo o nicom....inac obsmietal som sa okolo dvoch hondiciek s nalepkami hondaclub,no bohuzial nikto pri nich nebol..chcel som sa zoznamit a hlavne by som si chcel dat klubovu nalepku na karu Very Happy mozno ste ma tam aj videli:modra mikina,cerne gate a nagelovaneho kohutika na gebulke...musime dat niekedy stretko bez toho ze by sa dial nejaky autosalon,napriklad v piestanoch na tuning zraze alebo take neco..majte sa zatial pekne a jazdite opatrne,je vela panov,ktori rozdavaju pokuty za rychlost Twisted Evil


hmm, mal si sa obsmietat o chvilku dlhsie, mozno by sme sa stretli Smile snad nabuduce Smile

_________________
Nie je dôležité ako pri aute stojíš, ale ako ho riadiš!!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 22.04.2008, 18:47 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Vsetci aj novi co sa chcu stretnut nech pridu v nedelu na Pezinsku babu do Padoku,ak budete chciet potrenovat,vyskusat si to tak budete moct ak nie tak len pokecame,spozname sa s novymi.
Pisem to sem preto,lebo na autosalone sme sa moc nepozoznamovali...tak vsetci mate najblizsiu prilezitost...v nedelu a mozete sa aj vyblaznit s autom.
Matulo prosim ta,supni sem foto co si fotil v nedelu.Dik.A ked ma niekto foto tak kludne to sem prihodte...nemusia to byt len hondy.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatoHP
Zaslal: 22.04.2008, 19:21 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Evil or Very Mad


Naposledy upravil tatoHP dňa 30.06.2008, 20:39, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PoD3s
Zaslal: 22.04.2008, 19:23 Odpovedať s citátom
Založený: 14 apríl 2008 Príspevky: 9 Bydlisko: BA 1994 Honda CR-X
to uz tuto nedelu?hmm...a o kolkej?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 22.04.2008, 19:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
tatoHP napísal:
Huráááááá,všetci stredoslováci aj východniari v nedeľu na Pezinsku babu,ideme sa zoznamovať.


...tatoHP....si dost stary na to aby si to pochopil ako som to myslel Smile, ...,ale ak nie tak to tu pre menej chapavych vysvetlim Smile
...samozrejme to bolo myslene pre tych co su z blizkeho okolia a napriklad to maju blizsie ako ked sa kona zraz v BA...,ale ak ma niekto chut si zazavodit tak kludne moze prist aj z Kosic Smile ...cim viac ludi pride tym lepsie...pre vas sa snazime robit tieto akcie...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 22.04.2008, 20:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Fotos z Autosalonu - GO4SOUND.sk
dalsie
a dalsie
a este nejake sa najdu

fotos z ATmag.sk

fotos 2MD-Tuning-Klub.com

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 7 z 7
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist