Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Pezinská Baba 10.-11-máj (do vrchu) TDC 2008

MUGEN1
Zaslal: 10.04.2008, 12:25 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Ahojte, dúfam, že niekto z klubu okrem mňa sa chystá na najkrajší kopec na Slovensku v seriály Tatry Donau Cup 2008..Modlime sa,nech nám vyjde počasie aj nálada a vydrží technika a slicky budú krásne lepiť Very Happy Twisted Evil

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 13.04.2008, 17:01 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
da sa jazdit len v nedelu,alebo sa musis zucasnit oba dni?Popr. hod sem link s pravidlami...Dik

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 13.04.2008, 17:39 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Samozrejme, že sa dá jazdiť aj zvlášť sobotu a zvlášť nedelu..Je to na Tebe..Všetky tech. a všeobecné propozície sú na http://tatrydonaucup.eraweb.sk/ Wink chceš sa dať na kopce?

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 13.04.2008, 17:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...tak urcite prideme pozriet na vas Smile a chceli by sme aj aby niekto za nas na kopcoch jazdil...
,alebo zeby sme zohnali pilota,auto uz na kopce mame Smile Smile Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MarekVTi
Zaslal: 13.04.2008, 18:07 Odpovedať s citátom
Založený: 13 september 2007 Príspevky: 153 Bydlisko: Bardejov
Majo precital som este len polovicu tvojho prispevku a uz som mal pred ocami teba a mišaka ako letis hore kopcom Laughing
Neskusis to Question Idea
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 13.04.2008, 18:24 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Budem len rád, keď sa dojdete pozrieť..Ja idem jazdiť obidva dni,vlastne budem v depe už v piatok večer..konečne sa mi začína sezóna! Very Happy Twisted Evil

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 13.04.2008, 21:25 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
No kopce ma vzdy lakali,ale nic poriadneho tu v okoli nebolo,do Ciech mi bolo daleko a vsetky akcie boli v sobotu a to ja v lete nemam sancu dostat v robote volno...
Ako sa registruje na dany pretek?Priamo na pretekoch?Kedy to rano zacina?Startovne 1200,- je za oba dni?Rata sa obsah motoraktory mam v aute,alebo ktory je v technicaku?
Vela otazok.....?Kto vie nech odpovie Wink

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 13.04.2008, 21:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MarekVTi napísal:
Majo precital som este len polovicu tvojho prispevku a uz som mal pred ocami teba a mišaka ako letis hore kopcom Laughing
Neskusis to Question Idea


...najprv sa s nim musim trusku zzit...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 14.04.2008, 8:03 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
peto009 napísal:
No kopce ma vzdy lakali,ale nic poriadneho tu v okoli nebolo,do Ciech mi bolo daleko a vsetky akcie boli v sobotu a to ja v lete nemam sancu dostat v robote volno...
Ako sa registruje na dany pretek?Priamo na pretekoch?Kedy to rano zacina?Startovne 1200,- je za oba dni?Rata sa obsah motoraktory mam v aute,alebo ktory je v technicaku?
Vela otazok.....?Kto vie nech odpovie Wink
Neviem ktorý kopec na Slovensku sa Ti konkrétne nepáči,ale myslím, že Baba,Jankov Vŕšok,Ostrá Lúka,Čierny Balog sú krásne kopce! A tento rok pribudli do kalendáru TDC 2008 aj Bojnice a jeden z najkrajších kopcov Dobšiná..Čo sa týka štartovného zatial je určená cena, ktorá sa bude pohybovať od 1000-1500sk na jeden deň.Preto som napísal, že 1200,lebo tolko bolo pred rokom na Babe, keď organizoval Studenič..On robí tento rok celý seriál - TDC 2008..Čo sa týka registrácie,tak sa registruješ priamo na prvom preteku - na Babe..Väčšinou sa začína jazdit okolo 8mej - tréning a potom okolo Ideálne keď dojdeš v daný deň ráno okolo 6tej aby si tam bol..Pretože Ti ešte musia komisári skontrolovať auto atd...Samozrejme,že motor sa ráta ten čo máš v aute a nie v TP,ten od Teba ani nikto nevyžaduje..Ale prečítaj si dobre tie technické predpisy pre skupinu "S" v ktorej cheš asi jazdiť...Ešte nejaké otázky? Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 14.04.2008, 18:03 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
kokso, studoval som tie parametre co by si mal splnat, a asi si nezajazdim... Crying or Very sad
komisari by ma asi poslaly domov... Evil or Very Mad

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
MUGEN1
Zaslal: 14.04.2008, 19:12 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
A prečo Pali??? čo konkrétne nespĺnaš? Crying or Very sad

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matis007
Zaslal: 14.04.2008, 19:17 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
A prečo Pali??? čo konkrétne nespĺnaš? Crying or Very sad


nesplna kolesa a pneumatiky - trcia mu vom z podorisu karoserie. Vsak?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 14.04.2008, 19:32 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
áno,jemu trčia extrémne von..tak bude jazdit na iných a hotovo...dá všetky 4 letné a bude to lepšie ako v predu široké slicky a vzadu letné..na slalomoch to možno necítit,že hádže zadok,ale ked ideš tak 150km/h dlhú zákrutu, tak potom už áno Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 14.04.2008, 20:10 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
MUGEN1 napísal:
A prečo Pali??? čo konkrétne nespĺnaš? Crying or Very sad

skor sa bojim tej casti korozia a vola v capoch...ci co to tam je ohladne podvozku...
citácia:
áno,jemu trčia extrémne von..tak bude jazdit na iných a hotovo...dá všetky 4 letné a bude to lepšie ako v predu široké slicky a vzadu letné..na slalomoch to možno necítit,že hádže zadok,ale ked ideš tak 150km/h dlhú zákrutu, tak potom už áno

kolesa ma netrapia... uz riesim 15" disky a doma uz mam celu sadu slickov... Wink

inak mirec, potom budem cez teba riesit asi tie disky co som ti raz spomynal a hovoril som s Vilkom, asi zoberem aj tie slicky co este ma... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 14.04.2008, 20:12 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
tam bude pojazdna stk ze ti skontroluju vole v podvozku? Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 5
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist