Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Pezinská Baba 10.-11-máj (do vrchu) TDC 2008

MUGEN1
Zaslal: 12.05.2008, 20:11 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
babo napísal:
ja som povodne aj chcel ist, ale predsa len je ACCO na to prilis nove auto a bol by som v blbej kategorii. Chcel som ist aspon pozriet, ale bol som na dovolenke.

Mal som tam kamosa na PRIMERA GT (neuveritelne dobry podvozok ma), uplne STOCK auto, 2.0l nejakych 150k a v poslednej jazde dal 3:08, co je podla mna parada. Mal len PIRELLI NERO ZERO, ziadne slicky. Keby tam dal zvody a aspon polo-slicky, tak by zajazdil fakt dobry cas.

Parkrat sme babu spolu vybehli rano, samozrejme ale len vo svojom pruhu.

MUGEN1: Kolko tym na tom svojom tatosovi mas asi konikov po tych upravach?
neviem,nemám odmerané zatial,ale podla skúšobných šprintov s ostatnými Hondami atd a s nerezovými zvodmi,ktoré som na Babe bohužial nemal Sad tak nad 130určite.....ale kasna má 800kg Smile

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 12.05.2008, 20:18 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
citácia:
Mal som tam kamosa na PRIMERA GT (neuveritelne dobry podvozok ma), uplne STOCK auto, 2.0l nejakych 150k a v poslednej jazde dal 3:08, co je podla mna parada. Mal len PIRELLI NERO ZERO, ziadne slicky. Keby tam dal zvody a aspon polo-slicky, tak by zajazdil fakt dobry cas.

Ked to bola ta strieborna Primera,tak toho som tam registroval ze bude v mojej triede.3:08 -dobry cas....mam co robit:)

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 12.05.2008, 20:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...inac kto to bol s bordovou Prelude 4G co sa na nas nalepil cestou na babu ?

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 12.05.2008, 20:36 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
peto009 napísal:
citácia:
Mal som tam kamosa na PRIMERA GT (neuveritelne dobry podvozok ma), uplne STOCK auto, 2.0l nejakych 150k a v poslednej jazde dal 3:08, co je podla mna parada. Mal len PIRELLI NERO ZERO, ziadne slicky. Keby tam dal zvody a aspon polo-slicky, tak by zajazdil fakt dobry cas.

Ked to bola ta strieborna Primera,tak toho som tam registroval ze bude v mojej triede.3:08 -dobry cas....mam co robit:)
kua Peťo,najbližšie musím spraviť Babu pod 3min Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
peto009
Zaslal: 12.05.2008, 20:44 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Majo&Rado napísal:
...inac kto to bol s bordovou Prelude 4G co sa na nas nalepil cestou na babu ?

Majo-zla sekcia,poprosim admina presunut tento prispevok do sekcie"kto koho stretol" Very Happy Very Happy Very Happy


Bol to Juraj,co tiez jadil kopec,ale zbehol si po nieco domov(do Pezinka)Nieje v clube,ale nabuduce ho uz zlanarim:)

citácia:
kua Peťo,najbližšie musím spraviť Babu pod 3min Very Happy


Kua Miro,ale ja mam o 500!kg viac ako ty,tak neviem..neviem... Rolling Eyes

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 12.05.2008, 20:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
peto009 napísal:
Majo&Rado napísal:
...inac kto to bol s bordovou Prelude 4G co sa na nas nalepil cestou na babu ?

Majo-zla sekcia,poprosim admina presunut tento prispevok do sekcie"kto koho stretol" Very Happy Very Happy Very Happy


Bol to Juraj,co tiez jadil kopec,ale zbehol si po nieco domov(do Pezinka)Nieje v clube,ale nabuduce ho uz zlanarim:)

citácia:
kua Peťo,najbližšie musím spraviť Babu pod 3min Very Happy


Kua Miro,ale ja mam o 500!kg viac ako ty,tak neviem..neviem... Rolling Eyes


...lebo sa za nami hnal tak ako keby nas poznal,preto sa pytam...preco nieje v klube?sa nehanbis... Sad a kludne popros koho chces Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 12.05.2008, 21:40 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Peťo ja viem,ale neboj na slickoch to už predsa bude iné,ja som neveril ako mi to dobre ide na slickoch v zákrutách, aj ked už presne viem kde som robil chyby...niekde som velmi skoro brzdil pri niektorých vracákoch Confused ale o tom to je, o učení a trénovaní...

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 12.05.2008, 23:30 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
peto009 napísal:
citácia:
Mal som tam kamosa na PRIMERA GT (neuveritelne dobry podvozok ma), uplne STOCK auto, 2.0l nejakych 150k a v poslednej jazde dal 3:08, co je podla mna parada. Mal len PIRELLI NERO ZERO, ziadne slicky. Keby tam dal zvody a aspon polo-slicky, tak by zajazdil fakt dobry cas.

Ked to bola ta strieborna Primera,tak toho som tam registroval ze bude v mojej triede.3:08 -dobry cas....mam co robit:)


Nie, ta strieborna to mala az 3:16. A to ma upravene sanie, tusim zvody a vyfukovie potrubie az dozadu, tlmice s lepsou priepustnostou a sportovy kat. Ze vraj ma mozno az 170k, mozno aj viac (bol vraj na brzde, ale nepamatam). Takze si dal dole slusnu masinku, on ale robil chyby v zakrutach (videl som video,nepoznal az tak trat. A to na druhu primeru mal uz po prvej rovinke stratu cca 2 sekundy)

Ta druha primerka, co dala 03:08 bola taka cierna metaliza. Ale uplne STOCK na klasickych gumach, chalan je dobry Wink Ale mame babu celkom najazdenu, uz teraz ju vieme naspamat, si myslim. Ono ale zo sedanov bola PRIMERA GT v sovjej dobe jedna z najlepsich FWD, podvozok nenormalny (skoda toho motora). Niektori trvdia, ze najlepsia, aj ked ja si mylim, ze ATR jednoznacne RULEZ (aj podvozokovu sa vyrovnava a ma samosvor)

Petova znizena preludka sa ale tiez nenechala zahnbit na prvykrat, moze byt. Very Happy


Naposledy upravil babo dňa 12.05.2008, 23:47, celkom upravené 2 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 12.05.2008, 23:36 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
kua Peťo,najbližšie musím spraviť Babu pod 3min Very Happy


No chlapci, mate co robit Smile Ale inak Tvoj vykon tiez slusny. To uz sa porovnavas s A-1400, ktoru par kolegov uz slo v PRESSKAM CUPE normalne v ramci majstrovstiev Slovenska (akoze profici, aj ked profik je tam malokto). a PRESSKAM CUP vyslovene pre zacinajucich, ale stoji to dost, takyto dvojdnovi zavod by vysiel tak 50 tis. na tych Fabiach, co je dost. Fabie 1.4, ale asi 120k, uplne vyhadzane, ram, 5 bodovy pas, brutalne tlmice a pruziny (neuveritalna tvrdost), slicky samozrejme, asi 800 - 850kg vaha. Chalan, co vyhral ten PRESSKAM CUP, tak dal 03:06, ostatni ale tak 3:15. Najlepsi v A-1400 na specialoch s AVON fakt kvalitne slicky) a so samosvorom (spravi na babe aspon 4 sekundy) mal tusim 2:99.

Cize neviem, ci to das pod 3 min., to uz by chcelo fakt skusenosti a velmi vela treningu. 3:11 je ale super na 1.6ku, parada.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 12.05.2008, 23:56 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Inak co sa tyka S-2000, tak mam od Lubosha vysledky jeho najlepsej jazdy v nedelu, mam celu jazdu:

1. 2:43:37 Integra Type R (DC2 zrejme)
2. 2:47:45 Civic Type R 7G (vraj mal 240k a samosvor)
3. 2:55:16 Golf GTI 2. generacie
4. 2:56:80 Civic Type R 8G
5. 2:59:26 Civic Type R 7G
6. 3:00:18 Clio Sport
7. 3:02:30 Sunny GTi
8. 3:04:83 Clio Sport
9. 3:07:71 Renault 19 1.8 16v
10. 3:08:66 Primera GT (Lubosh, cierna primerka, uplny STOCK bez slickov)
11. 3:11:60 Prelude 2.0 (to je nas Petko asi Smile )
12. 3:14:48 Prelude 2.0
13. 3:16:79 Primera GT (to je ta tunovana strieborna)
14. 3:20:02 Peugeot 306 S16
15. 3:20:32 Clio Sport

Hondy to tam ale aj tak rozsekali, vsak co by sa v S-2000 mohlo najst, co porazi CTR, nehovorim vobec ani o ITR Wink Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 13.05.2008, 0:01 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
...takze...gratulujeme Petovi,najma za odvahu a normalne som rozmyslal ,ze nabuduce vyskusame Micinu,lebo ich tam bolo dost,tusim 4 Smile a islo im to dobre,je to parada,dufam,ze to viac nabuduce vas skusi.
Urcite sa vrhneme aj na kopce,lebo je to o dost vacsia zabava ako slalom a uz aj planujeme vyskusat tam jedno auto ako sa bude tvarit pri jazdeni do kopca a hej,bude to honda Smile ...a pojde za hondaclub team.
Inac fakt dobra organizacia,pacilo sa mi tam a aj dnes boli nejake kolizie,konkretne jedna M3 to supla na bok...


A bude tender na teamovu jednotku? Ak ano, hlasim sa do vyberoveho konania Very Happy Very Happy . Inak o honde s H-ckom na kapote by som vedel presne, co by sa na kopce paradne hodila a tento rok tam podla mna nebola Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 13.05.2008, 8:39 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
babo napísal:
MUGEN1 napísal:
kua Peťo,najbližšie musím spraviť Babu pod 3min Very Happy


No chlapci, mate co robit Smile Ale inak Tvoj vykon tiez slusny. To uz sa porovnavas s A-1400, ktoru par kolegov uz slo v PRESSKAM CUPE normalne v ramci majstrovstiev Slovenska (akoze profici, aj ked profik je tam malokto). a PRESSKAM CUP vyslovene pre zacinajucich, ale stoji to dost, takyto dvojdnovi zavod by vysiel tak 50 tis. na tych Fabiach, co je dost. Fabie 1.4, ale asi 120k, uplne vyhadzane, ram, 5 bodovy pas, brutalne tlmice a pruziny (neuveritalna tvrdost), slicky samozrejme, asi 800 - 850kg vaha. Chalan, co vyhral ten PRESSKAM CUP, tak dal 03:06, ostatni ale tak 3:15. Najlepsi v A-1400 na specialoch s AVON fakt kvalitne slicky) a so samosvorom (spravi na babe aspon 4 sekundy) mal tusim 2:99.

Cize neviem, ci to das pod 3 min., to uz by chcelo fakt skusenosti a velmi vela treningu. 3:11 je ale super na 1.6ku, parada.
Ja Babu musím spraviť pod 3min,možno tento rok ju ešte pojdem jazdiť v rámci KWBT,ale ešte uvidím..Dvaja kamaráti z LV spravili na VTi-čkach a na slickoch časy okolo 3.01,3.03 a to dokonca jeden z nich jazdil kopec prvý krát a druhý nemal ani slicky ale 17ky letné..Ale ja proste viem,že mi teraz velmi chýbali tie priepustnejšie zvody a v ostrých jazdách mi už dost sfukoval jeden predný slick Sad ale čo už aj tak treba vela jazdit a trénovat kopce..Tak po piatich rokoch už dám Babu aj na 2.50 Very Happy Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 13.05.2008, 9:45 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:
Majo&Rado napísal:
...takze...gratulujeme Petovi,najma za odvahu a normalne som rozmyslal ,ze nabuduce vyskusame Micinu,lebo ich tam bolo dost,tusim 4 Smile a islo im to dobre,je to parada,dufam,ze to viac nabuduce vas skusi.
Urcite sa vrhneme aj na kopce,lebo je to o dost vacsia zabava ako slalom a uz aj planujeme vyskusat tam jedno auto ako sa bude tvarit pri jazdeni do kopca a hej,bude to honda Smile ...a pojde za hondaclub team.
Inac fakt dobra organizacia,pacilo sa mi tam a aj dnes boli nejake kolizie,konkretne jedna M3 to supla na bok...


A bude tender na teamovu jednotku? Ak ano, hlasim sa do vyberoveho konania Very Happy Very Happy . Inak o honde s H-ckom na kapote by som vedel presne, co by sa na kopce paradne hodila a tento rok tam podla mna nebola Very Happy


...ktoru myslis ? Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 13.05.2008, 10:28 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
1. 2:43:37 Integra Type R (DC2 zrejme) :: hehe Smile No Dodovi išla karta na Babe na nových slickoch KUMHO Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 13.05.2008, 11:23 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
1. 2:43:37 Integra Type R (DC2 zrejme) :: hehe Smile No Dodovi išla karta na Babe na nových slickoch KUMHO Very Happy


to auto je bestia, trochu by som sa ale bal, preda len ma zle rozlozenie hmotnosti a tym padom dost pretacavy zadok... Aj ked zas slicky su slicky ... Smile
Skoda, ze uz ziadnu ITR nebudem vlastnit, hrasne a drsne auto Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist