Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  2. Tuning Beach Patry – Adamov 13.14.06-2008

Fullpull
Zaslal: 10.04.2008, 19:46 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
Je to síce ešte skoro, ale aby ste sa vedeli zariadiť.

V poradí už druhý zraz organizovaní naším clubom Free Drivers sa bude konať v termíne 13.14. 06 -2008 v rekreačnej oblasti Adamov (5km od Gbelov) pod názvom 2. Tuning Beach Party - Adamov 2008. Oficiálny začiatok je stanovený v piatok na 17:00h. Tak ako aj minulí rok bude tento zraz čisto oddychovou záležitosťou, takže žiadne šprinty, slalom a podobné motoristické podujatia. Tí ktorý boli minulý rok vedia o čom hovorím. Takže dúfame že sa budú všetci zúčastnení správať tak ako minulý rok podľa ustanovených pravidiel ktoré každý dostane pri vjazde na parkovisko spolu so zrazovou nálepkou.
Teraz trocha k programu:
V piatok samozrejme príjazd tunerov, zoznamovanie, možnosť trénovania beachvolejbalu, free zábava, za pekného počasia možnosť kúpania, opaľovania, grilovanie, večer videoprojekcia a beach party (možno budú aj nejaké večerné súťaže ale to ešte nie je isté).
Počas celej soboty budú prebiehať nasledujúce súťaže pre tunerov a návštevníkov zrazu: Divácky tuning - každý návštevník môže hlasovať za najkrajšie auto ním zvolené. Beachvolejbal - súťažiť budú tuningové kluby medzi sebou vyraďovacím spôsobom v 4 čelených tímoch v zložení 3 muži + 1 žena. Začiatok bude okolo obeda, ale záležať bude aj od počtu tímov (z jedného klubu môže byt aj viac družstiev). Hod elektrónom - dve kategórie Tuner & Tunerka. Tejto súťaže sa môže zúčastniť ktokoľvek či účastník zrazu alebo návštevník. Hodnotí sa najdlhší hod, každý bude mať dva pokusy. Slalom - Súťaží sa v dvoj členných tímoch . Jazda na fúriku okolo kužeľov, kde v polovici trate bude treba vymeniť rezervu a taktiež sa vymenia šofér so spolujazdcom. (súťaž sa možno ešte zmení, podľa našich možností)
Ďalšie súťaže sa týkajú už len zúčastnených tunerov a hlavne ich áut.
Sú to súťaže v kategóriách Škoda scene (možno budú dve kategórie OLD & NEW, ale taktiež to ešte nie je iste). Ďalej Euro scene, Japan scene. V každej z týchto troch kategóriách budú hodnotene 3 najkrajšie auta. Taktiež sa bude hodnotiť po jednom aute v súťaží Showcar SK a Showcar CZ, čiže najkrajšie auta zrazu Slovenskej a Českej tuningovej scény. Posledná súťaž Naj Audio je súťažou o najlepšiu celistvosť audio systému zabudovaného v hodnotenom aute.
Všetky súťaže budú ukončené približne hodinu pred vyhlásením výsledkov. Odovzdávanie cien a pohárov by malo byt približne okolo 18:00h a ďalej individuálna zábava. Dúfame že vás opis tejto akcie zaujal a tešíme sa na vašu účasť. Ak by niekoho zaujímalo ako to vyzeralo minulý rok tak tu je galéria: http://www.freedrivers.sk/gl/thumbnails.php?album=111

FREE DRIVERS - Tuning club Gbely.


Predbežné pravidlá a podmienky týkajúce sa tohto zrazu:

- Tento zraz je bez akýchkoľvek motoristických súťaží (šprinty, slalom, gumovanie)
preto sú tieto aktivity zakázané.
- V celom areáli je povolená max. rýchlosť 20km/h
- Zákaz riadenia vozidla v areáli zrazu pod vplyvom alkoholických nápojov. Ak nebude dotyční rešpektovať upozornenie organizátorom, bude privolaná polícia.
- Po 01:00h je nočný kľud, nakoľko zraz je v rekreačnej oblasti.
- Odpadky pokiaľ možno odhadzovať do košov alebo ich zhromaždiť na jednom mieste, aby sa mohli po skončení akcie ľahšie pozberať.
- Prosíme účastníkov zrazu, aby sa riadili týmito pokynmi.

Presné pravidlá a podmienky zrazu dostane každý v deň zrazu pri vjazde na parkovisko.


Naposledy upravil Fullpull dňa 24.05.2008, 9:48, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matis007
Zaslal: 10.04.2008, 23:10 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
minuli rok bolo super, takze pojdem aj tento rok Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
maico
Zaslal: 11.04.2008, 14:38 Odpovedať s citátom
Založený: 06 júl 2007 Príspevky: 134 Bydlisko: P.B
minuly rok som bol na Adamove na chate a bolo fajn. tak tento rok chcem spojit chatu zo zrazom..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fullpull
Zaslal: 11.04.2008, 17:33 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
No dufam ze tento rok tam bude viac "JAPONCOV" bo minuli rok ich bolo nedostatok tak sme museli dat cenu namiesto japonca - korejcovi Laughing Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 11.04.2008, 17:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Fullpull napísal:
No dufam ze tento rok tam bude viac "JAPONCOV" bo minuli rok ich bolo nedostatok tak sme museli dat cenu namiesto japonca - korejcovi Laughing Laughing Laughing




ale urcite sa potesil

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
skorpions
Zaslal: 11.04.2008, 21:39 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
ja by som isiel kto by isiel? Very Happy
len teraz neviem ci to patri pod Trnavský kraj alebo Trenčiansky kraj
hm??
a este otazocka presnejsi datum??
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
2Bera
Zaslal: 11.04.2008, 21:45 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
skorpions napísal:
a este otazocka presnejsi datum??


Very Happy fero:presnejsi datum sotva najdes nez ten ktory je hned v prvej vete

citácia:
V poradí už druhý zraz organizovaní naším clubom Free Drivers sa bude konať v termíne 13.14. 06 -2008 v rekreačnej oblasti Adamov



_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
skorpions
Zaslal: 12.04.2008, 6:15 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
no teraz uz nemam v sebe tie dve pifka tak preto sa mi to zdalo take divne
ze aky datum Question
Very Happy
uz viem a co teda pojdes?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Fullpull
Zaslal: 13.04.2008, 19:18 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
skorpions napísal:
ja by som isiel kto by isiel? Very Happy
len teraz neviem ci to patri pod Trnavský kraj alebo Trenčiansky kraj
hm??
a este otazocka presnejsi datum??


Patrime pod Trnavsky kraj okres Skalica Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Fullpull
Zaslal: 14.04.2008, 19:16 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
2Bera napísal:
Fullpull napísal:
No dufam ze tento rok tam bude viac "JAPONCOV" bo minuli rok ich bolo nedostatok tak sme museli dat cenu namiesto japonca - korejcovi Laughing Laughing Laughing




ale urcite sa potesil


No myslim ze bol rad chalan Cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matis007
Zaslal: 14.04.2008, 19:29 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
Fullpull napísal:
2Bera napísal:
Fullpull napísal:
No dufam ze tento rok tam bude viac "JAPONCOV" bo minuli rok ich bolo nedostatok tak sme museli dat cenu namiesto japonca - korejcovi Laughing Laughing Laughing




ale urcite sa potesil


No myslim ze bol rad chalan Cool


jasne ze sa potesil, to bol jeho prvy pohar ktory vyhral
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Fullpull
Zaslal: 14.04.2008, 19:40 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
No pocul som ze teraz to cele preraba, tak som zvedavy ako to bude vyzerat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matis007
Zaslal: 14.04.2008, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
Fullpull napísal:
No pocul som ze teraz to cele preraba, tak som zvedavy ako to bude vyzerat.


vyzerat to bude uplne super, bodykit ma z francuzka, dava nove lakovanie, nove kola.... len sa s tym strasne suchta - som zvedavy ci to stihne do leta vsetko spravit.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Fullpull
Zaslal: 20.04.2008, 11:08 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2007 Príspevky: 347 Bydlisko: Gbely 2003 Honda Civic
matis007 napísal:
Fullpull napísal:
No pocul som ze teraz to cele preraba, tak som zvedavy ako to bude vyzerat.


vyzerat to bude uplne super, bodykit ma z francuzka, dava nove lakovanie, nove kola.... len sa s tym strasne suchta - som zvedavy ci to stihne do leta vsetko spravit.

No tak na to vazne zvedavi ako to bude vyzerat, dufam ze to stihne do tejto nasej akcie
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
oneho
Zaslal: 07.05.2008, 6:39 Odpovedať s citátom
Založený: 26 november 2007 Príspevky: 85 Bydlisko: Štefanov 1998 Honda Aerodeck
Keby niekto potreboval tu je GPS poloha:

N 48.72640
E 17.03554
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 3
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist