Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Slalomovy trening na Pez. babe, nedela 27.4, 13:00

matulo
Zaslal: 16.04.2008, 9:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
//Edit: doplnene informacie o cene

S radostou vam oznamujeme, ze sa nam podarilo vybavit kamenolom na Pezinskej babe, oblubene to miesto vsetkych slalomarov a drifterov. Program je jednoduchy: slalom, slalom, pokec, slalom... Smile
Clenovia HC Racing Teamu, ale aj vsetci ostatni, ktori maju zaujem zajazdit si alebo sa len tak stretnut a pokecat v netradicnom prostredi, su vitani...

Takze este raz potrebne udaje:
Miesto: Kamenolom pod Bezinskou babou
Datum: nedela 27.4.2008
Cas: od 13:00 dokedy sa nam bude chcet (predpokladany koniec cca o 17:00)
Kto: ktokolvek kto ma zaujem
Co za to: kedze parkovisko nie je zadarmo, bude sa vyberat poplatok. Poplatok sa bude vyberat za vjazd autom do arealu, bez ohladu na to, ci auto bude alebo nebude jazdit. Pocitat sa to bude po hodinach, takze nemusite byt na celej akcii. Cena za hodinu je 75 Sk (t.j. 300 Sk za 4 hodiny).

Pre tych, ktori sa planuju zucastnit mam zopar instrukcii:

  • Podrobne informacie o organizacii treningu/jazdenia, dostanete az na mieste v ramci kratkej rozpravy vsetkych jazdiacich, pred zaciatkom jazdenia podla zvyklosti AutoSlalomu bude moznost aj na pesie porejdenie trate. Zatial nevieme slubit, ci sa bude jazdit na trati pouzivanej na AutoSlalom.
  • Ak je to aspon trochu mozne, prosim jazdcov/trenujucich, skuste sa dostavit medzi 13:00 a 13:30, aby ste rozpravu stihli; iste chapete ze 10 krat opakovat to iste je dost unavne...
  • Kazdy jazdec aj divak sa v areali pohybuje na vlastne riziko a zodpoveda za vsetky skody, ktore sposobil sebe alebo ostatnym. Napriek tomu prosim dodrziavajte bezpecnostne usmernenia HC teamu, a to najma:

    1. Na jazdenie pouzivajte pevnu obuv.
    2. Pred jazdou sa vzdy priputajte - tyka sa vsetkych osob vo vozidle.
    3. Pocas jazdy majte na hlave prilbu - tyka sa vsetkych osob vo vozidle; akceptuje sa zatial akakolvek prilba - skateboardova, cyklisticka, lezecka, idealne samozrejme motorsportova alebo motorkarska; ak nemate, nezufajte, niekto vam prilbu urcite pozicia...
    4. Nevchadzajte na trat (autom ani peso), ak sa na trati nachadza ine vozidlo, resp. bez prislusneho pokynu.
    5. Za cielom vzdy zabrzdite do uplneho zastavenia Exclamation Po dojazdeni odparkujte auto na urcenom mieste.
    6. V celom areali jazdite pomaly a ohladuplne (samozrejme, s vynimkou trate).



Nedodrzanie pravidiel a usmerneni HC teamu moze mat za nasledok nevpustenie na trat, pripadne vyhostenie z arealu.


Naposledy upravil matulo dňa 28.04.2008, 7:55, celkom upravené 3 krát.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 16.04.2008, 14:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Dufam,ze nas pride cim najviac...vyskusat si to...je tam dobra trat a mozeme si to poskladat tak ako byvaju zavody Smile .
Tymto chcem pozvat aj ludi co nezavodia,co si to chcu len vyskusat,ale aj tych "zavodnikov "co sa prejavuju na cestach,pridite ukazat co je vo vas Smile .Nieje to az taka sranda.Nie casto budeme moct trenovat a vyskusat si to v paddoku na Babe.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 16.04.2008, 14:44 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
dojdem daco pofotit

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 16.04.2008, 14:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
2Bera napísal:
dojdem daco pofotit


Smile v podstate by sme to mohli spravit aj ako zraz...kto bude chciet zajazdit bude jazdit....

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Xkeeper
Zaslal: 16.04.2008, 15:03 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
vyzadujete prilbu,rukavice,kombinezu... ?? Laughing
dufam ze nie.. bo ja nic z toho nemam Laughing
asi dojdem.

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matulo
Zaslal: 16.04.2008, 15:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
cokolvek co sa tam udeje je na vlastne nebezpecenstvo.

rukavice&kombineza potrebne nie su, prilby urcite nie su zly napad. Ked nic ine, treba pouzit aspon cyklisticku... Ti co maju, nech si pekne donesu, ostatnym sa to uz nejak popoziciava...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
skorpions
Zaslal: 16.04.2008, 21:24 Odpovedať s citátom
Založený: 22 január 2007 Príspevky: 175 Bydlisko: ...... 1993 Honda Civic
zajazdil by som si aj ja len musim upravit turbo lebo ma moc vysoke tlaky ma az 2.5 a to je vela ale urcite by som si dal taku treningovu a cena je cool
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
peto009
Zaslal: 16.04.2008, 21:33 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
JAAAAAAAAAAAA idem Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Bude aj casomiera?Alebo aspon niekto,kto bude behat so stopkami Razz

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 16.04.2008, 21:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
peto009 napísal:
JAAAAAAAAAAAA idem Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Bude aj casomiera?Alebo aspon niekto,kto bude behat so stopkami Razz



...ja sa obetujem ked uz jazdit nemozem Smile ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 16.04.2008, 22:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
wow supeer, len skoda ze vtedy som akurat doma, takze sa nezucastnim....
ale zelam vam prijemne jazdenieeeee a dobreee casy:)
sup sup trenovat:)
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
MaroK
Zaslal: 16.04.2008, 23:08 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Urcite by som prisiel , ale urcite nie jazdit Smile Iba sa pozret ^.^

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pa1ec
Zaslal: 16.04.2008, 23:12 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
neopovazte to zacat bezomna... Exclamation

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 17.04.2008, 9:20 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MaroK napísal:
Urcite by som prisiel , ale urcite nie jazdit Smile Iba sa pozret ^.^


...preco nie jazdit,vsak si to mozes prejst aj pomaly...tak ako ja...pridi.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matis007
Zaslal: 17.04.2008, 10:59 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 299 Bydlisko: MA - Rohoznik 1998 Honda Civic
ked mi do toho nic nepride taj dojdem aj ja
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 17.04.2008, 12:42 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Squella praca, pokial tam este budete okolo 17tej, pridem...

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 9
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist