Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  TOP KVALITA na tunning-honda.cz

Viss
Zaslal: 22.04.2008, 17:07 Odpovedať s citátom
Založený: 21 august 2007 Príspevky: 12 1998 Honda Civic
Po zhliadnuti par fotiek tu na HC som sa pred par tyzdnami (mozno aj mesiacmi Very Happy ) rozhodol objednat zadny naraznik. Po konzultacii s penazenkou mi vyslo, ze si mozem dovolit aj nieco hustejsie a tak som sa dal do prehliadania inetovych obchodov. Po dlhych utrapach som nasiel nieco co vyhovovalo mojim predstavam:

http://www.tuning-honda.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=8158

Po zhliadnuti obrazka a precitani popisneho textu som nevahal a naraznik objednal. Este v ten den sa mi ozval clovek z

http://www.dettuning.sk/

Shocked ze ci som ten a ten a ci je moja objednavka zavazna. Hmm ako v miernom soku som mu to odhapkal a ked sme sa rozlucili, tak som si uvedomil, ze ani nebolo povedane, ze aky tovar... no ale doftipil som sa, ze to asi bude suvisiet s objednavkou naraznika... tolko toho zase denne neobjednavam Wink

Po dvoch tyzdnoch (mmch slubenych) som sa rozhodol spytat, ze ci nenastali nejake komplikacie... predsalen portugalska TOP KVALITA nemusi chodit beznymi cestami a nie je zle byt trosku v obraze... dozvedel som sa, ze naraznik je uz na ceste Shocked a ziadne komplikacie sa nevyskytli (zase jeden mierny sok - ze by som mal konecne stastie na serioznu firmu?)

V den dorucenia sa mi ozval typek z DET, ktory meral cestu az ku mne domov (inac fajn chalanisko, no prob) a odovzdal mi naraznik... na prvy pohlad vyzeral v pohode (ten naraznik) a tak som ho zaniesol "do skladu"

Po par tyzdnoch ked mal na mna "pan monter naraznikov" cas tak som mu to zaniesol a cakal co povie... ako to uz byva zvykom, tak vypocul som si vselico, ale med v tom nebol... hold islo o laminat, takze optimizmus by bol nemiestny ako som z prednasok pochopil Smile... dohodli sme sa, v dobrom duchu rozlucili a po 3 dnoch to prislo...

Ozval sami, ze sa musime dohodnut ako dalej a hlavne nech si dojdem prezriet vysledok... Shocked dobru polhodinu hovoril LEN on a ja som sa len neveriacky pozeral... po monologu a mojom mikrospanku Very Happy som sa zmohol len na: "tak nahodte ten stary, dajte mi ucet a ja to idem vyhodit...."... PRECO posudte sami:

http://www.inconnu.sk/honda/01%20-%20fitted_L.JPG
http://www.inconnu.sk/honda/02%20-%20fitted%20R.JPG
http://www.inconnu.sk/honda/03%20-%20gap%20L.JPG
http://www.inconnu.sk/honda/04%20-%20gap%20R.JPG

Po prebudeni zo zleho sna, z ktoreho sa jedna cast zmaterializovala do reality som sa po par hodinach nejako vzchopil a zacal hladat riesenie. Nakoniec som odniesol naraznik k jednemu dobremu klampiarovi na posudenie a po par dnoch sa dozviem finalne ultimatum - ci sa daju zrezat/zbrusit/zarovnat tie vysoke limce pod svetlami a ked nie, tak asi naozaj nezostava nic ine len zaniest ho detom na pieskovisko pred barakom nech maju aspon pekny mur pred bunker... aj ked neviem co na to zeleny... smrdi to jak cukrovinka z cernobylu Very Happy

EDIT: Jo a aby som nezabudol... tie 3 dni "pan monter" robil uchyty a lepil vyrezane casti z jedneho mierne tuknuteho origo honda naraznika... cize TOP KVALITA znamena, ze si zozente TOP cloveka s TOP napadmi a TOP nervami Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MaroK
Zaslal: 22.04.2008, 17:45 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
uff Shocked
na viac sa asi nezmozem .... Rolling Eyes

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 22.04.2008, 19:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe


tak to uz co je..ale to je to ked nenapisu ze je to laminat...ale za tie prachy....fuseri

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Viss
Zaslal: 16.05.2008, 11:30 Odpovedať s citátom
Založený: 21 august 2007 Príspevky: 12 1998 Honda Civic
Pokracovanie:

Fix u druheho klampiara skoncil rovnakym fiaskom. Dopasovaval to sice podla mojich instrukcii na rovnakej honde ako mam ja (mal tam kamosovu na prestrek do bielej), ale aj ked vyrovnal linie, tak chybajuce mm/cm uz nevedel spravit. Cize aj ked to tam nejako narvem pod svetla, tak nesedia boky a kufor poriadne nezavriem. Nakoniec som sa rozhodol, ze este skusim ako bude vyzerat LIP na origo narazniku. Ten by mal predsalen sediet lepsie.

LIP som objednal rovnakym sposobom, ale uz ABS plastu a dnes sa mi ozvali z DETtuningu, ze ich to mrzi (citali si tento prispevok) a ze nie je problem to nejako riesit aj napriek tomu, ze asi stracam pravo na reklamaciu sa mozno nejako dohodneme (Pozn. mozno to nie je uplne jasne z mojho prispevku, ale ten prvy clovek co sa snazil mi ho nahodit uz na narazniku urobil par zasahov - vyvrtanie dier na uchyty, nalepenie nejakych casti z toho buchnuteho originalu, aby bol zafixovany spodok a vyvrtal aj dieru na vyfuk - cize ziaden povodny stav)


Takze drzte mi palce, napisem aj dalsie pokracovanie ako som dopadol, pripadne dolozim aj nejake nove fotky...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
joki H tune
Zaslal: 19.05.2008, 18:30 Odpovedať s citátom
Založený: 16 jún 2007 Príspevky: 536 Bydlisko: BA - Ruzinov
dpc a ja ze si stamad objednam par veci..tak asi vezmem len lip do rpedu a ostatok fuckam...

_________________
Hellaflush + JDM - A WAY OF LIVIN !!!!

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Mikoman
Zaslal: 20.05.2008, 8:19 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
moj kolega si odtial objednal zadny bumper na civica 99 a nemal s nim ziadny problem. pasol uplne perfektne bez akejkolvek upravy
Asi dost zalezi aj od kusu a vyrobcu.
Jemu ten naraznik isiel z Holandska. Mozno tam to robia kvalitnejsie Smile

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist