Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

omaron
Zaslal: 28.04.2008, 10:38 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
Ja sa pridám veľmi rád....

Navyše pri futbalovom štadióne je skoro stále veľké volné parkovisko kde sa zmesi veľa hondičiek. Na čisto pokec a stretávku bez pretekov si myslím ok plac
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 28.04.2008, 12:33 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
no takze mam mozno pre zaujemcov dobru a mozno zlu spravu..ta dobra sprava je ze som vybavil letisko.. je to 500X500 meter dlhe letisko.. ale za jeden den bude treba zaplatit 2000SK ..co si myslim ze je uplne super cena..lebo ak bude dost velky zaujem ... potrebujem teda aby ste rozsirili medzi sebou tuto informaciu..ked uz sa mi k tomuto podarilo dopracovat nerad by som to nechal tak.. je to super moznost sa konecne osobne stretnut aj ako stredne slovensko.. samozrejme toto nie je oraganizovane len pre stred ale pre kazdeho priaznivca a majitale hondy..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 28.04.2008, 12:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Super...myslim, ze nebude problem sa takuto ciastku vyzbierat...na aky termin to teda je?a kde to je? nech viem sirit info:)
rumy ked mozes uprav prvy prispevok tak aby tam bolo datum a miesto...ked nie, upravim osobne Wink
ked bude zaujem, donesiem z ba nejake hc veci ako podznacky alebo tak ak by bol zaujem a ak este su Rolling Eyes

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 28.04.2008, 13:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Suhlasim s Denkou a ak sa podari mozno by prislo aj par aut zo zapadu,aj ked mozno nie vsetky hondy Smile Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
rumy
Zaslal: 28.04.2008, 13:02 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
noo uprav to lebo ja som lama v pisani.. Smile) datum dakedy v juny ja by som chcel kazdemu vist v ustrety.. ze aby kazdemu ten datum sadol..zatim to je otvorene inac v nedelu budu aj foto ako to vyzera..je to super..miesto..ja si myslim ze to bude parada..mam vsetko zabezpecne staci mi povedat datum cenu som zjednal ja si fakt myslim ze toto je az prilis super ponuka lepsiu nech sa snazim ako snazim nedokazem zariadit..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
rumy
Zaslal: 28.04.2008, 13:06 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
Majo&Rado napísal:
Suhlasim s Denkou a ak sa podari mozno by prislo aj par aut zo zapadu,aj ked mozno nie vsetky hondy Smile Smile .

ja som jasne povedal kazdy fanusik honda je vitany. Smile ale bolo by dobre kebyze su tam auta len honda... chcem cisto len nieco take.. .
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
omaron
Zaslal: 28.04.2008, 13:39 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
Preco az v júny vsak tu padol navrh buduci vikend to je 10-11.5 co tak v tedy?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 28.04.2008, 13:46 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
nooo to tazko vychadza to na jun alebo skor presnesie by som stanovil termin 31.5.2008 to je sobota..alebo potom 1.6 v nedelu..jedna sa mi oto ze uz vtedy bude dost teplo a za druhe oni to tam davaju este do poriadku.. cize asi zatim taketo info mozte sa vyjadrit..a denka uprav tu temu na zaciatku daj tam toto co som napisal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 28.04.2008, 13:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
rumy napísal:
Majo&Rado napísal:
Suhlasim s Denkou a ak sa podari mozno by prislo aj par aut zo zapadu,aj ked mozno nie vsetky hondy Smile Smile .

ja som jasne povedal kazdy fanusik honda je vitany. Smile ale bolo by dobre kebyze su tam auta len honda... chcem cisto len nieco take.. .


...no tak to my nebudeme moct prist Smile Smile Smile ....kedze nemame hondy... Smile .


Naposledy upravil M&R dňa 28.04.2008, 15:08, celkom upravené 1 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
rumy
Zaslal: 28.04.2008, 13:54 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
noo mne ide prave oto ze zatim som navrhol datum.. a kolko by z vasej strany bol zaujem...myslim aut a ludi?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 28.04.2008, 13:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
noooo parada...a po akcii by som siel kuknut do spisskej Razz zaciatkom juna vpoho Wink

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
omaron
Zaslal: 28.04.2008, 14:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 júl 2007 Príspevky: 227 Bydlisko: B.Bystrica
tak pohodička ak ešte budem schopný šoférovať auto po oslave 22r 23.5 tak sa dostavím aj 31.5 Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 28.04.2008, 15:18 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
rumy napísal:
noo mne ide prave oto ze zatim som navrhol datum.. a kolko by z vasej strany bol zaujem...myslim aut a ludi?


...z nasej neviem kedze nejdeme,lebo nemame hondy tak ani neriesim kto by chcel ist z ba a okolia,budes si to musiet ty vyzistit a zorganizovat Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 28.04.2008, 16:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Rumy upravim az ked mi das datum a presne info, nieze asi vtedy a asi tito ludia....fesak neviem ako dlho tu fungujes ale podmienka len hondy je blazniva sice pekna....takto by tam doslo dost ludi, aj z blavy a su to ludia z HC ale ked tam chces len hondy moc tam toho nebude....rozmysli si co chces, daj pls presne informacie a tak mozme dalej pokracovat....nieje robit stretko len ze napises pridte Wink

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
stateopera
Zaslal: 28.04.2008, 16:11 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2007 Príspevky: 342 Bydlisko: Banská Bystrica
sewa rumy pisem do kalendara datum aj ked moja honda je len taka obycajna heh

_________________
HONDA život na plný plyn
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist