Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

rumy
Zaslal: 26.04.2008, 16:28 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
Zdravím vsetkych priaznicov honda club.. kedze mam dnesny den volny tak sa dost nudim a premyslam nad tym ze ci by sme Bansko bystricky kraj nedali daku stretavku ..v BB ..mohli by sme sa stretnut ist dade na pokec.. atd.. ak niekto suhlasi alebo ma lepsi napad nech sa ozve.. zatial dakujem
presne informacie budeme doplnat priebezne...

//edit/matulo: Nazov temy upraveny... Netreba sa zas tak velmi zvyraznovat... Nabuduce prosim tie hviezdicky vynechaj...

//edit by morloq...rumy napisal:

Takze pani je to uz uzavrete 1.6.2008 o 11:00 sa stretavame v BB na parkovisku Tesco, odkial vyrazime na letisko Dobra Niva.
Program v cetne obcerstvenia bude zabezpeceny v ramci moznosti.

ty co idu z okolia tesco musia byt presne o 11:00 tam stade vyrazame do ZV... tam sa stretneme okolo 11:40 pred Lidl to je pri autobusovej stanici ..a stade by sme mohli spolocne vyrazit.. na to letisko.. dalej este pripravim mapu a tu potom sem hodim.. spravim mapu od zv lebo viem ze co su ludia z BA tak im je vyhodnejsie ist do ZV a potom stade na letisko.. pani nebojte vsetko mam pod palcom Very Happy

Teraz vas chcem vsetkych poprosit ci sa v ten den dostavite alebo nie, postupne to budem pridavat do tohto zoznamu:

rumy - ista ucast
omaron - ista ucast
Orbith-R -
xtp - ista ucast
stateopera -ista ucast
Denka -ista ucast
Majo&Rado -
tatoHP -
tunerkoBB - ista ucast
Duracell -ista ucast
nota11 - ista ucast
maico - ista ucast
MarekVTi -
Shrink - ista ucast
Hondak - ista ucast
morloq - ista ucast
DRV_Alien - ista ucast
Janko46 - ista ucast
2bera -
mekys - ista ucast
blink9 - ista ucast
maroz - mozno sa zucastni
HAVRAN - ista ucast

Pridu aj neregistrovany hondaci.


Naposledy upravil rumy dňa 20.05.2008, 8:54, celkom upravené 9 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 26.04.2008, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no dnes to tu moc ludi asik neuvidi...bo cez vikend je to tu zabite Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
rumy
Zaslal: 26.04.2008, 18:52 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
tak ja pevne verim ze nieco rozumne podnikneme treba len pockat mna to len tak napadlo ze bolo by to super... minuly rok to nevislo ale tento by to mohlo
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Orbith-R
Zaslal: 26.04.2008, 20:07 Odpovedať s citátom
Založený: 31 január 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: BR-Pol. 2004 Honda Accord
No ja by som tiez bral nejake stretko.... Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
rumy
Zaslal: 26.04.2008, 20:38 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
no mohli by sme sa dako rozmumne dohodnut ja uz viem o troch ludi co by radi prisli... treba si stanovit pevny datum..ja chcem vybavit jedno take male letisko..kde by sme isli..bolo by to super...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
xtp
Zaslal: 27.04.2008, 0:57 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
stretko v BB sa mi dost paci:D, inak o tyzden v nedelu je zraz na Cerin/Cacin-skom letisku, tak neviem ci si nemyslel aj ty to letisko:P

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Orbith-R
Zaslal: 27.04.2008, 16:55 Odpovedať s citátom
Založený: 31 január 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: BR-Pol. 2004 Honda Accord
xtp napísal:
stretko v BB sa mi dost paci:D, inak o tyzden v nedelu je zraz na Cerin/Cacin-skom letisku, tak neviem ci si nemyslel aj ty to letisko:P


Vies nieco blizsie o tom zraze?Ak ano budem rad ak das nejake info Smile rad by som siel kuknut....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
rumy
Zaslal: 27.04.2008, 17:19 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
noo cerin-cacin to je v nedelu 4.5.2008 zo zaciatku to bolo naplanovane len ako klubova zalezitost teraz to bude normalne otvorene pre vsetkych...ale co sa tyka toho nasho stretka ja bysom chcel len pre honda club sretko...proste sade okolo nas maju taketo zrazy takpreco by sme aj mi ako v BB nemohli nieco podniknut? ja som inac myslel jedno stare letisko je to pri zv zeby sme sli tam... alebo ak daky bystrica vie dake priestranstvo napr luku kde by sme mohli ist... s autami tak by to bolo super... ved nejdem sa pretekrat ale pokecat vymenit si svoje nazory rady atd..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
stateopera
Zaslal: 27.04.2008, 17:27 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2007 Príspevky: 342 Bydlisko: Banská Bystrica
jasne pridavam sa

_________________
HONDA život na plný plyn
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tatoHP
Zaslal: 27.04.2008, 18:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
No,ak niečo zorganizujete,či už v ramci Č-Č,alebo niekde inde tak sa možeme zastaviť aj my (Marek VTi) pri návrate z Vyškova Confused
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rumy
Zaslal: 27.04.2008, 19:57 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
v kazdom pripade ja uz zhnam daky priestor.. nieco ako letisko ved v podstate nejde o nic velke.. len este to treba poriadne premysliet..zatim som dal narh..a uvidime. .kolko ludi bude mat zaujem..ale kazdy co ma hondu je pozvany...chcem nieco take spravit ze bol by gulas pivko proste pokec..pripadne ak sa mi podari vybavit jedno letisko tak aj daky taky mensi sprintik..preto ak niekto z okolia BB vie o niecom..su jeho navrhy vitane
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
rumy
Zaslal: 27.04.2008, 21:07 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
chalani prave som si pozistoval par veci .. takze pravde podobne budem mat jedno male letisko...zabezpecene zajtra budem tam volat aby som to dohodol...je to 34 km od BB a je to ok super... taci.. myslim si ze by sme to mohli zorganizovat... konecne aj BB by nieco take ma


Naposledy upravil rumy dňa 28.04.2008, 10:50, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
xtp
Zaslal: 27.04.2008, 21:51 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
tak toto sa mi zacina pacit a este je to aj blizko bb Laughing dufam ze to vynde Razz

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 28.04.2008, 6:58 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
xtp napísal:
tak toto sa mi zacina pacit a este je to aj blizko bb Laughing dufam ze to vynde Razz


ako vidim ty mas celkom peknu zostavu v aute takze aj muzika bude Smile dobra..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 28.04.2008, 9:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
jeee, super fesaci. Ked to vyjde, pridam sa aj ja. Sice datum 4.5.nie, lebo som vo Vyskove ale ak to supnete na ten dalsi, cize 10.5.napr.tak sa urcite pridam. Ked treba s niecim pomoct, nieje problem....miesto mame? ludia sa zavolaju a konecne ozije aj stred:)

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 25
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist