Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Zraz Dobrá Niva, nedela 1.6.2008,/odchod o 11:00 TESCO-BB

morloq
Zaslal: 02.06.2008, 22:35 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
tatoHP napísal:
a prave preto to chce tie vizitky Wink

iste iste, riesime, vsetko sa spusti s novym webom, verime, ze uz onedlho...

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 02.06.2008, 22:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
xtp napísal:
no ze by bolo dlhsie by som netvrdil, je to kratsie to druhe, ale lepsi beton a bez kamienkov.....ktorymi mam obity cely zadok koli driftovaniu niekoho auta so zadnym nahonom Laughing Laughing Laughing ale nic to, turtlewax:D inak ked sme uz pri tom tak asi sa pocet moc neda obmedzit na viac hond, kdezto u nas v BB ju maju bud pani ktory poberaju penziu, damy co ju poberaju tak isto a my:D a to sme officialne asi 4 co ja poznam s BB znackou....


Embarassed to ma mrzi Sad .ospravedlnujem sa vsetkym.


Naposledy upravil M&R dňa 02.06.2008, 23:28, celkom upravené 1 krát.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 02.06.2008, 22:40 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
no hold, niekto ten gulas varit musi... RazzRazzRazz

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 03.06.2008, 6:25 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
morloq napísal:
xtp napísal:
no ze by bolo dlhsie by som netvrdil, je to kratsie to druhe, ale lepsi beton a bez kamienkov.....ktorymi mam obity cely zadok koli driftovaniu niekoho auta so zadnym nahonom Laughing Laughing Laughing ale nic to, turtlewax:D inak ked sme uz pri tom tak asi sa pocet moc neda obmedzit na viac hond, kdezto u nas v BB ju maju bud pani ktory poberaju penziu, damy co ju poberaju tak isto a my:D a to sme officialne asi 4 co ja poznam s BB znackou....

nezufal by som, aj penzisti sa pocitaju, treba najst sposob ako ich oslovit Smile


fuuu tak toto je velka vyzva:P xtp ideme na to...


a s5 ktym BA obcanom... ako nechcem narusovat niake vztahy ale fakt z niektorych som mal taky pocit ale zase na druhej strane z niektorych som mal super pocit ako chalani s accordami , chalan s leonom nitro a tak..Very Happy
ale mozno sa mi to len zdalo...
mier...

a sup na osolvovanie dochodcov:D(dufam ze vedia co je net Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 03.06.2008, 7:06 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
ahojte sorac ze som sa skor neozval ale mam pred sebou tazky den. konecne som doma a prisiel som da sa povedat ze z Nemecka .. boli sme pre hondicku coupe.. pre omaronika Smile cize dalsi clovek v BB Smile
dalej
Majo&Rado nebavili sme sa nahodou ze tie foto sa dako rozumne daju na net.. a teraz ked pozeram teak viac menej je tam Evo a nissan tak potom honda zraz cooo Smile ako mne to je jedno ale myslim si ze mohli byt tam viac tych foto inych aut.. co sa tyka toho ci je nas viac alebo menej myslim ze BA prisli viaceri ano prisliste viaceri a ci je to hanba? nieee ja sa nemam zaco hanbit mozno unas nie je dost aut alebo ludi ja to neviem posudit..ale myslim si ze kebyze viacej ludi je na webe tak o tomto vie.. napr taky olusko kebyze mu nedam listok na auto ze je zraz vtedy a vtedy tak ani otom nevie..a vidite uz sa aj zaregistroval.. a tesi sa na dalsie akcie....tak nechcem pocut kurnik dakeze vysmievanie sa alebo podpychovanie.. nas bolo viac a vas menej... mi to pripada ako ked sa male decko hada ze ja mam viacej hondiciek na policke a vpieskovisku ako ty Smile cize len tolko som chcel dodat ktomu.. ja nelutujem nic.. myslim si ze bolo super a ze sme sa spoznali.. a este co sa tyka toho LIDL pred ZV nechapem.. preco tam bolo problem ?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pani notova
Zaslal: 03.06.2008, 7:55 Odpovedať s citátom
Založený: 03 jún 2008 Príspevky: 19 Bydlisko: Dolný Kubín 2005 Honda Accord
No čafte tak ja som sa po tom našom zraze tiež rozhodla registrovať a to už o niečom svedčí bolo fakt cool Cool. Som rada, že som spoznala kopec nových ľudí a som aj prvý krát zašprintovala. Nemalo to chybu. Teším sa na ďalšiu akciu a dúfam že ZA kraj nebude variť guláš musíme niekoho so sebou zvábiť.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Marko
Zaslal: 03.06.2008, 8:21 Odpovedať s citátom
Založený: 31 máj 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: Banska Bystrica
Nazdarte....
Tak ja som sa o tom zraze dozvedel v piatok vecer, ked som na parkovisku v BB stretol XTP-cka, tunerkaBB a rumyho...... este v ten vecer som sa zaregistroval a v nedelu som uz bol na zraze...... mne sa to pacilo....... poznal som len troch ludi a po zraze ich uz poznam viac....... myslim ze postupom casu to bude lepsie a lepsie...... urcite by sa malo konat viac takychto akcii....... urcite je fajn spoznat novych ludi, opekat si a kecat...... a to vsetko v pritomnosti nasich milovanych aut s velkym H na kapote Laughing
nemali by sme robit rozdiely ako: kto je odkial...... pretoze nas spaja jedna vec..... laska k nasim hondam..........
Honde zdar!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Mikoman
Zaslal: 03.06.2008, 9:06 Odpovedať s citátom
Založený: 02 február 2007 Príspevky: 310 2003 Honda Civic
xtp napísal:
no ze by bolo dlhsie by som netvrdil, je to kratsie to druhe, ale lepsi beton a bez kamienkov.....ktorymi mam obity cely zadok koli driftovaniu niekoho auta so zadnym nahonom


Ja som na stastie pocas baletu zetka nic nekupil, za to som si pekne vyzdobil celne sklo a kapotu pocas prveho sprintu kde sa alien dostal predomna a potom som sa uz len citil ako james bond ked po nom strielaju z gulometov. Hadam to v zime nezacne pracovat.

_________________
Civic Hatchback '03, D14Z6
CAI K&N, Ulter twin
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu MSN Messenger ICQ
rumy
Zaslal: 03.06.2008, 10:08 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
http://fotoalbumy.azet.sk/strapacyk/honda2008/?i9=8a160b92e702
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 03.06.2008, 10:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
stale ma zaraza jedna vec!
Áno, kazdy sme z ineho mesta, kraja, svetovej strany, alebo si to uz nazyvajte ako chcete, no stale sa jedna o JEDEN club, hovorime o tom co nas spaja. Sme vsetci clenmi jedneho, nasho Hondaclubu tak sa tak skusme aj spravat.
Sto ludi, sto nazorov a chuti a ale len jedna LASKA Very Happy
The power of dreams, Honda!
(som to napisala jak prihovor prezidenta v USA, na den nezavislosti Laughing )

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
nota11
Zaslal: 03.06.2008, 10:41 Odpovedať s citátom
Založený: 28 december 2006 Príspevky: 1027 Bydlisko: Dolný Kubín 2001 Honda Accord
Ale presun na letisko bol pekny. Jeden dlhy hadisko zlozeny z Hondiciek Very Happy

_________________
CIVIC MA9 D15Z3 EX
ACCORD CL9 K24A3 EX
ACCORD CH7 F20B6
KAMIKAZE FAHRER
- AHcTT-
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 03.06.2008, 14:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
rumy napísal:
ahojte sorac ze som sa skor neozval ale mam pred sebou tazky den. konecne som doma a prisiel som da sa povedat ze z Nemecka .. boli sme pre hondicku coupe.. pre omaronika Smile cize dalsi clovek v BB Smile
dalej
Majo&Rado nebavili sme sa nahodou ze tie foto sa dako rozumne daju na net.. a teraz ked pozeram teak viac menej je tam Evo a nissan tak potom honda zraz cooo Smile ako mne to je jedno ale myslim si ze mohli byt tam viac tych foto inych aut.. co sa tyka toho ci je nas viac alebo menej myslim ze BA prisli viaceri ano prisliste viaceri a ci je to hanba? nieee ja sa nemam zaco hanbit mozno unas nie je dost aut alebo ludi ja to neviem posudit..ale myslim si ze kebyze viacej ludi je na webe tak o tomto vie.. napr taky olusko kebyze mu nedam listok na auto ze je zraz vtedy a vtedy tak ani otom nevie..a vidite uz sa aj zaregistroval.. a tesi sa na dalsie akcie....tak nechcem pocut kurnik dakeze vysmievanie sa alebo podpychovanie.. nas bolo viac a vas menej... mi to pripada ako ked sa male decko hada ze ja mam viacej hondiciek na policke a vpieskovisku ako ty Smile cize len tolko som chcel dodat ktomu.. ja nelutujem nic.. myslim si ze bolo super a ze sme sa spoznali.. a este co sa tyka toho LIDL pred ZV nechapem.. preco tam bolo problem ?


...k foto eva a nissanu,preco to adresujes nam...v podstate nikomu to nevadi,ze su tu tie foto.Ide o ludi co sa pri nich fotili a su tam aj ini ludia v zabere a ja som ich sem nedaval,vzdy sa davaju foto aut co boli na zraze a ak tam boli a niekomu sa pacili ich fotit tak v poho,nikdy nikto nemal vyhrady.Na tuning zrazoch si tiez fotis ine auta,ak ti to vadi tak sa nepozeraj Smile .Nabuduce nemusime prist Smile ,alebo nemaju fotit tie auta ? Smile ,alebo im zakazeme ich sem davat ? Smile .To asi nie.
a k tomu lidlu,nechapem preco sme sa tam mali stretnut a cakat,ked tam aj tak nikto neprisiel...skor prisli na ine letisko,miesto toho aby sme sa stretli tam kde sme sa dohodli,preto tomu nechapem,aby som ti odpovedal.



Budem ta musiet sklamat,budes tu pocut,citat vsetko co si niekto mysli...aj to,ze vas bolo pomenej a ostatne chybicky...,vacsinou sa tu pisu nazory a ty tiez prezentujes svoj nazor v tvojom prispevku...takze klidek a a ja nechcem pocut,ze ty nieco nechces pocut...toto je forum,tu sa pisu nazory,treba radsej pracovat na tom aby vas bolo viacej,aby ste sa stretavali,zlepsovali a tak.Na zaciatok to bolo super.My tiez mame svoje chyby a budeme ich riesit.Okrem toho sme my prisli za vami,keby sme sa nejako citili tak by sme nesli xy kilometrov a konkretne ja s Radom nedali par tisic Sk na benzin,blbe auta mame Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
xtp
Zaslal: 03.06.2008, 14:49 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
neviem sice ako to bolo pred lidlom a co sa dialo, ale my sme isli na to letisko predvami preto aby sme rozlozili gril a tak dalej, len nejak sme sa nezhodli na letisku:D

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 03.06.2008, 16:18 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
citácia:

Budem ta musiet sklamat,budes tu pocut,citat vsetko co si niekto mysli...aj to,ze vas bolo pomenej a ostatne chybicky...,vacsinou sa tu pisu nazory a ty tiez prezentujes svoj nazor v tvojom prispevku...takze klidek a a ja nechcem pocut,ze ty nieco nechces pocut...toto je forum,tu sa pisu nazory,treba radsej pracovat na tom aby vas bolo viacej,aby ste sa stretavali,zlepsovali a tak.Na zaciatok to bolo super.My tiez mame svoje chyby a budeme ich riesit.Okrem toho sme my prisli za vami,keby sme sa nejako citili tak by sme nesli xy kilometrov a konkretne ja s Radom nedali par tisic Sk na benzin,blbe auta mame Smile .


tem lidl som uz vysvetlil .. ze oni to sli pripravit..a co sa tyka.. toho ze kazdy sem pise.. ok ved ja sa nehadam ja som si povedal.. len svoj nazor.. ja to myslim len v dobrom..a nikoho tu neurazam ako si sam povedal.. ze forum je otom aby sa tu krityzovalo a tak .. ved chapem ale to moze pre nas vizniet.. ze urazanie.. ze vas je viac.. ale toto davam len ako priklad.. ja ti poviem na rovinu mne je uplne jedno kolko vas bolo aj keby cely zapad ..mne slo len oto vas sponzat.. a to ze som tu napisal.. to co palec pisal.. to bol len moj nazor.. tak ako ja som ho vysvetlil tak aj ty mne.. a bodka neriesime.. to uz .. ved bolo super si myslim a malo by sa taketo niec konat pravidelne.. vsak mozte aj vy spravit mi uurcite priiideme aspon ja.. a pridem velmi rad ..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 03.06.2008, 16:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Vsetko je ok ,vysvetlene.
Cool vsetko je oki Laughing

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 23 z 25
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist