Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  VELKY "BRANDovaci"(oznacovaci) ZRAZ, BA 22.6.2008

Prides na tento zraz?

Ano  
75%
  [ 40 ]  75%
 
Nie  
11%
  [ 6 ]  11%
 
Neviem  
13%
  [ 7 ]  13%
 

Celkom hlasov : 53
morloq
Zaslal: 11.05.2008, 11:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Ahojte,

v plane je znacit, oznacovat, kupovat, dostavat a nalepovat. O com pisem? 22.6.2008 v nedelu 15:00 pod mostom Lafranconi bude moznost sa prist oznacit, aby bolo jasnejsie kam patrite.K dispozicii budu klubove nalepky a plastove drziaky na ECV s klubovym oznacenim.

Stretnutie je urcene pre vsetkych priaznivcov znacky, ktori uz su alebo este len chcu byt clenmi hondackej komunity, pridte!!

K ECV drziakom
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=1836

K nalepkam
- 1ks 20cm (jediny rozmer) nalepky bude za akciovu 20-cku (20Sk) pre tych, ktori este nemaju ziadne nalepky. Cena plati len pre tento zraz!
- Ti, ktori si uz nalepky kupili predtym ako sa zmenil nazov klubu ich dostanu automaticky bezplatne, pridte si ich vydvihnut - jedinou vasou podmienkou bude, aby ste prisli s autom, na ktorom mate nalepku staru, inak nie je mozne ju dostat gratis Smile

Tesime sa

po dohode upravil miesto zrazu HMT



edit by morloq 19.6.2008

Dohodli sme sa, ze pre tych, ktori by mali problem s navigaciou na miesto zrazu sme v ramci BA vytvorili 3 zberne stanoviska, ktore kazdy, kto zije v BA urcite pozna. Preco?
1. Mate istotu, ze trafite a pridete vcas,
2. Zucastnite sa jazdy v mini, mozno maxi kolone Hcok na miesto zrazu este pred zrazom samotnym. Pridat sa samozrejme mozu aj ti, ktori miesto zrazu poznaju, ale chcu sa zapojit do kolony.
Kratke ale dolezite pravidlo jazdy v kolone: V KOLONE SA NEPREDBIEHA A DODRZUJE BEZPECNY ODSTUP!!


V nedelu 22.6. od 14:15 bude na kazdom stanovisku cakat clen HC teamu. 14:30 sa odchadza na miesto zrazu.

Stanovisko 1 (pre Ruzinov, Trnavka, Vrakuna, Dolne Hony)
Pylon(stoziar) IKEA oproti OC Avion.
Cakat vas rovno pod stoziarom bude morloq a cierny Civic 8G

Stanovisko 2 (pre Petrzalka, Jarovce, Rusovce, Cunovo a cele Madarsko)
TESCO Petrzalka - na parkovisku vzadu, co najblizsie k Ternu/Esso pumpe.
Cakat vas bude matulo a cerveny Civic 6G hatch alebo cervene EVO IX.

Stanovisko 3 (pre Dubravka, Karlovka, Lamac, Zahorie)
TESCO LAMAC parkovisko McDonalds.
Cakat vas bude Majo&Rado a sedy 350Z


Naposledy upravil morloq dňa 19.06.2008, 9:14, celkom upravené 6 krát.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
patrick
Zaslal: 11.05.2008, 16:24 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1788
A ked som mal tie nalepky na aute ktore uz nevlastnim?

_________________
DRIFTGARAGE PNEUSERVIS

PROTECT ME FROM WHAT I WANT
Pre klub 10%zlava na vyrobky Millers Oils
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tunerkoBB
Zaslal: 11.05.2008, 20:08 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Je to sice pekne ale ty co niesu v BA tak ty co??
Aj my co sme mimo BA by sme sa chceli oznacit:)
Ako iste vsetci viete 31.5 sa chysta honda zraz pri BB co keby sme to spojili s oznackovanim??je to len napad ale myslim ze by to bolo fajn keby sme sa niakym sposobom dostali k nalepkam a podlozkam ...
co vy nato Bystrica a okolie??nechcem aby bol honda club len o Bratislavcanoch

mier...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 11.05.2008, 20:22 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
tunerkoBB napísal:
Je to sice pekne ale ty co niesu v BA tak ty co??
Aj my co sme mimo BA by sme sa chceli oznacit:)
Ako iste vsetci viete 31.5 sa chysta honda zraz pri BB co keby sme to spojili s oznackovanim??je to len napad ale myslim ze by to bolo fajn keby sme sa niakym sposobom dostali k nalepkam a podlozkam ...
co vy nato Bystrica a okolie??nechcem aby bol honda club len o Bratislavcanoch

mier...


...takze,ak to bude stat za to tak niekto z nas by tam prisiel aj s nalepkami a podznackami,niekto s hondou samozrejme ked uz ine auto tam nechcete Smile Smile ,vy sa snazte aby vas tam prislo cim najviac a aby to stalo za to.
samozrejme ,ze myslime aj na inych ako Ba a nechajte sa prekvapit Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tunerkoBB
Zaslal: 11.05.2008, 20:28 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
nikdy som nepovedal ze tam chceme len hondy a mimochodom rad by som sa pokochal na nissane 350z:D
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tatoHP
Zaslal: 12.05.2008, 6:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
...


Naposledy upravil tatoHP dňa 30.06.2008, 20:33, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Denka
Zaslal: 12.05.2008, 8:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
tatoHP napísal:
a do Klčova by niekto nepriniesol,aby vychod nezostal pozadu Wink

jasne tato, pridem na prazdniny, hm? Wink

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 13.05.2008, 7:14 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Hi folks,

ludia nazatracujte sa sami!! Smile BA ci BB alebo KE, vsetci sme na tom rovnako. BA a okolie ma iba to stastie, ze to cele vzniklo tu. Jasne, ze myslime aj na Vas a ja verim ze citate a viete, ze nie je problem vam to poslat kamkolvek. Chapem, ze nie kazdy ma moznost prist do BA.

Pokial vsetko pojde dobre, je mozne, ze sa HC Team ukaze aj na BB zraze a dalsich mimo BA zrazoch a samozrejme bude so sebou nosit "oznacenia" Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
TheKamil
Zaslal: 13.05.2008, 20:51 Odpovedať s citátom
Založený: 13 marec 2008 Príspevky: 9 Bydlisko: Pezinok 1998 Honda Civic
no parada konecne uz sa neviem dockat konecne budem oznackovany aj ja Smile) tak vidime sa tam caute Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 15.05.2008, 9:22 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
patrick napísal:
A ked som mal tie nalepky na aute ktore uz nevlastnim?

zavolaj noveho majitela nech pride na zraz Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaroK
Zaslal: 15.05.2008, 12:56 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Pridem si pre nalepky Wink Zavolam aj jedneho kamosa ktory by sa rad stal tiez clenom so svojou 1,4i hatch Wink

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 15.05.2008, 13:20 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
tak ako je to s nalepkami?budu do 30.5 aby som dajake zobral na vychod alebo ne?

ked sa tunak riesi datum 22.6 Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
JuroS
Zaslal: 15.05.2008, 14:19 Odpovedať s citátom
Založený: 28 august 2007 Príspevky: 80 Bydlisko: Bratislava-Petrzalka 1998 Honda Prelude
No do 22.6. by som mohol mat uz auto v kope.. tak by som prisiel.. nech konecne spoznam nejake "hondahlavy" Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babo
Zaslal: 15.05.2008, 14:42 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
mna snad pozrazi, ze zrovna 22.6. tu nie som, lebo idem na svadbu.... To nie je mozne snad Smile Ja sa k tym podznackam snad nedostanem nikdy Twisted Evil
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 15.05.2008, 15:08 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
babo napísal:
mna snad pozrazi, ze zrovna 22.6. tu nie som, lebo idem na svadbu.... To nie je mozne snad Smile Ja sa k tym podznackam snad nedostanem nikdy Twisted Evil

Robis myslim kusok odo mna, cez pracovne dni SS a dohodneme.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 18
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist