Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  motorkari HONDACLUB-u SLOVENSKO

HMT
Zaslal: 21.05.2008, 22:06 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
morloq napísal:

ja viem, ja viem :DDD


no neviem, ci vies.. trosku som totiz zmenil vyber.....


Naposledy upravil HMT dňa 26.05.2008, 7:38, celkom upravené 1 krát.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 22.05.2008, 7:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
He,he...len sa prosim ta nezabi,strasne by nas to mrzelo ... ,sa tesim na sobotu ked ju uvidime...a doma to pochopi Smile ...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 26.05.2008, 7:56 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
He,he...len sa prosim ta nezabi,strasne by nas to mrzelo ... ,sa tesim na sobotu ked ju uvidime...a doma to pochopi Smile ...


Takze Majo a Rado videli.. Foto hodim neskor, lebo este je na nej malinko co dorabat.. Zatial aspon info o mojej novej hracke:

Honda CBR 929 RR Fireblade, 2001, 152k pri 11000 ot./min. v serii, kompletny vyfukovy system Akrapovič Evolution TITAN - titanove zvody 4-2-1, prepoj. rura, koncovy ovalny tlmič tiez z titanu. Priamy vstrek PGM-FI, digitalna pristrojovka (samozrejme okrem otackomera), pneu: vpredu 120/70 ZR17, vzadu 190/50 ZR17. Skuseny jazdec da z 0-100 do 2,2 sek.
Ja osobne som ju este netocil na viac ako 7-8 tis. otacok. Tak sa to strasne berie dopredu, ze clovek musi mat respekt. Je to cistokrvny supersport urceny hlavne na okruh. V beznej premavke musim davat velky pozor a krotit svoje vasne..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 26.05.2008, 8:54 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
HMT gratulacie... a opatrne, chceme ta mat celeho... Smile

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tomáš
Zaslal: 26.05.2008, 10:11 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
No pekne HMT. Trochu sokujes, pretoze toto je nieco uplne ine co si povodne hovoril, ze by si chcel.Smile RR hovori za vsetko...opatrne na RR? To musi predat, uz je len otazkou casu kedy prekonas strach, apropo RR si nekupuje clovek, ktory bude jazdit opatrne.Smile Vsak HMT...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 26.05.2008, 13:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Tomáš napísal:
No pekne HMT. Trochu sokujes, pretoze toto je nieco uplne ine co si povodne hovoril, ze by si chcel.Smile RR hovori za vsetko...opatrne na RR? To musi predat, uz je len otazkou casu kedy prekonas strach, apropo RR si nekupuje clovek, ktory bude jazdit opatrne.Smile Vsak HMT...


Samozrejme, ze obcas ponakladam... ale musi to byt vypadovka a najlepsie prazdna. Najdolezitejsie je neblaznit sa v meste, ci dedine, kde je husta premavka. Predvcerom mi prave volali rodicia, ze sa zabil na motorke sused. 32-rokov, v Topolcanoch pri Topvare predbiehal kolonu asi 12-tich aut naraz vo vysokej rychlosti, na konci ktorej bol kamion, co sa zacal otacat. Vpalil to rovno do neho cca 160 km rychlostou. Mal R1-ku cca tyzden. Este dve hodiny bojoval o zivot.. prehral. Bol rozflakany na cucky.
Je to obrovska vystraha pre vsetkych, co jazdia na SuperSportoch.. Viem, ze uz mnoho ludi na motorke zahucalo, ale ked zomrie clovek s ktorym som ako decko hraval futbal a robil rozne blbosti - pozeram sa na to trochu inak....

Tomas, na tomto sa v jednom kuse blaznit je skutocne hazardovanie so zivotmi vsetkych okolo a zivotom svojim. Na tom sa proste blaznit v meste neda. Za 8 sekund tam mam 200, maximalka elektronicky obmedzena na 299..

Chcem si ju uzit, pojazdit, mat k dispozicii ten obrovsky vykon na rychle a bezpecne predbiehanie, ale na cestovanie mi vklude staci 150 km/h. Aj tak tam uz pri 200 a viac nenormalne fuka a musim byt zalahnuty, co ma az tak nebavi. Tiez mam rad zakruty a kopce - ako P. Baba..

Zatial mam za sebou cca 600 km a som z nej nadseny...

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 26.05.2008, 23:39 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
HMT napísal:
Tomáš napísal:
No pekne HMT. Trochu sokujes, pretoze toto je nieco uplne ine co si povodne hovoril, ze by si chcel.Smile RR hovori za vsetko...opatrne na RR? To musi predat, uz je len otazkou casu kedy prekonas strach, apropo RR si nekupuje clovek, ktory bude jazdit opatrne.Smile Vsak HMT...


Samozrejme, ze obcas ponakladam... ale musi to byt vypadovka a najlepsie prazdna. Najdolezitejsie je neblaznit sa v meste, ci dedine, kde je husta premavka. Predvcerom mi prave volali rodicia, ze sa zabil na motorke sused. 32-rokov, v Topolcanoch pri Topvare predbiehal kolonu asi 12-tich aut naraz vo vysokej rychlosti, na konci ktorej bol kamion, co sa zacal otacat. Vpalil to rovno do neho cca 160 km rychlostou. Mal R1-ku cca tyzden. Este dve hodiny bojoval o zivot.. prehral. Bol rozflakany na cucky.
Je to obrovska vystraha pre vsetkych, co jazdia na SuperSportoch.. Viem, ze uz mnoho ludi na motorke zahucalo, ale ked zomrie clovek s ktorym som ako decko hraval futbal a robil rozne blbosti - pozeram sa na to trochu inak....

Tomas, na tomto sa v jednom kuse blaznit je skutocne hazardovanie so zivotmi vsetkych okolo a zivotom svojim. Na tom sa proste blaznit v meste neda. Za 8 sekund tam mam 200, maximalka elektronicky obmedzena na 299..

Chcem si ju uzit, pojazdit, mat k dispozicii ten obrovsky vykon na rychle a bezpecne predbiehanie, ale na cestovanie mi vklude staci 150 km/h. Aj tak tam uz pri 200 a viac nenormalne fuka a musim byt zalahnuty, co ma az tak nebavi. Tiez mam rad zakruty a kopce - ako P. Baba..

Zatial mam za sebou cca 600 km a som z nej nadseny...

Mudro pises, mysli na to vzdy ked si budes nasadzovat prilbu Smile Zelam vela zabavnych km.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 27.05.2008, 0:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
HMTovi sa nesmie nic stat Wink ...!

...a je to brutal parada,uvidite na zraze Smile som rad,ze je Hamlet rad a vidiet to na nom,ze je stastny Smile
...dame the run niekedy a budem tocit z auta a naopak... Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 27.05.2008, 7:36 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Mas pravdu.. tesim sa z toho hrozne moc. Len to blbe celne plexi stale nechodi. Ach, tie nase (a ceske) posty. ..aaaaaa este tie polepy potrebujem ryyyyyychloooooooooo.. To budu zas isto 2 tyzdne.
Majo: posielam ti mail.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
BAD-ANGEL
Zaslal: 27.05.2008, 14:02 Odpovedať s citátom
Založený: 25 február 2007 Príspevky: 131 Bydlisko: Bratislava
Ja sa uz zopar rokov vozim ako spolujazdec na roznych motorkach Smile a tento rok som sa konecne naucila aj sama jazdit ale svoju vlastnu motorku si kupit netrufam ked vidim kazdy den v spravach ze sa niekto zabil Sad .
Jazdila som aj na 4kolke yamahe raptor aj na yamahe 660 endure XT a je to parada ale zatial ostavam v "polohe" spolujazdca Smile

Inak sa mi velmi paci Honda CBR 125 Repsol Cool

_________________
Žijeme len raz, tak žime nadoraz!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
30b1
Zaslal: 30.05.2008, 15:11 Odpovedať s citátom
Založený: 08 január 2008 Príspevky: 106 Bydlisko: SK
HMT napísal:
Mas pravdu.. tesim sa z toho hrozne moc. Len to blbe celne plexi stale nechodi. Ach, tie nase (a ceske) posty. ..aaaaaa este tie polepy potrebujem ryyyyyychloooooooooo.. To budu zas isto 2 tyzdne.
Majo: posielam ti mail.


teda gratulujem, stroj poznam doverne, dobry vyber. ale neprehnal si to trosku s tym zrychlenim z 0 na 100 km/h? Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Miro
Zaslal: 02.06.2008, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 11 máj 2008 Príspevky: 180 Bydlisko: Spisske Vlachy 1998 Honda Civic
No caute, ja mam kawasaki ZX6R ninja,rok 97/98, super masina,je to moja uz druha kawasaki.

_________________
Mam rad rychle auta,moto a vsetko co ma motor a vsetko co ma unesie a netreba to tlacit.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 02.06.2008, 21:14 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Miro napísal:
No caute, ja mam kawasaki ZX6R ninja,rok 97/98, super masina,je to moja uz druha kawasaki.

skoda ze nie Hondu Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
chmelo
Zaslal: 03.06.2008, 7:36 Odpovedať s citátom
Založený: 08 apríl 2008 Príspevky: 2 Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto
morloq napísal:
HMT napísal:
No - vidim, ze ste sa tu celkom rozbehli. Aj ked trosku inym smerom ako by som cakal Smile

Co sa mna osobne tyka, mal som viacero motoriek, teraz ide moj "veteran" Honda VFR 750F paaaa paaaa a onedlho sa tu dozviete, co som poriesil - malo by to byt do tejto soboty. Zatial prezradim, ze je to (napodiv) Honda, ma to viac ako 150k, ladene titanove zvody a vyfuk a je modro-bielo-zlta. Ak bude pekne - pridem na nej na zraz, ktory bude koncom juna.

ja viem, ja viem :DDD


Tak konečne niesom na svete sám "veteránista" Laughing
S mangelínou sme začínali Tatranom 125, potom výmena za Jawu 350-634. Potom išla aj tá z domu s tým, že ďalšiu motorienku si zadovážime, až keď deti odrastú....ale to by sa na scéne nesmela objaviť moja vysnívaná HONDA CX500 Shocked Síce som vždy túžil po cesťáku, ale neohrnul som nos ani nad Customom, takže už je v garáži.
Momentálne je napoly rozobratá, ale hádam ju v dohľadnej dobe dám zas do kopy a pôjde na veteránske značky...teda, keď všetko klapne Rolling Eyes Wink

Viac môjho chvastanie je toť Laughing : http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=375
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
HMT
Zaslal: 03.06.2008, 12:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
30b1 napísal:
...ale neprehnal si to trosku s tym zrychlenim z 0 na 100 km/h? Wink


neprehnal. Ide to na 1-tke 110. Ma 170 kg a s otvorenym filtrom, ladenymi zvodmi a vyfukom to ma (zmeranych na brzde) 165 koni.
..ale pisal som, ze s dobrym jazdcom. Ja to urcite nedam, lebo je problem najst pri akceleracii kompromis medzi tym, aby to zacalo hrabat a tym, aby sa to zacalo dvihat na zadne. Dufam, ze sa mi jedneho dna podari to zrychlenie nejako zmerat..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist