Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Motocykle  ~  potvrdenie pre velke A

Xkeeper
Zaslal: 20.05.2008, 15:36 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
Zdar vsetci,

najde sa tu niekto kto mal v obdoby: April 2006 - Maj 2008 moto alebo skuter do 25kW ??

Potreboval by som potvrdenie ze mam prax vo vedeni moto v tomto rozsahu.

Odmena ista Smile

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Performance
Zaslal: 20.05.2008, 17:09 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Xkeeper napísal:
Zdar vsetci,

najde sa tu niekto kto mal v obdoby: April 2006 - Maj 2008 moto alebo skuter do 25kW ??

Potreboval by som potvrdenie ze mam prax vo vedeni moto v tomto rozsahu.

Odmena ista Smile


Shocked Shocked Shocked čože? to ked si pojdem robiť velké A, tak to budem aj ja potrebovať???o tomto som teda nevedel...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Xkeeper
Zaslal: 20.05.2008, 18:08 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
Performance napísal:
Xkeeper napísal:
Zdar vsetci,

najde sa tu niekto kto mal v obdoby: April 2006 - Maj 2008 moto alebo skuter do 25kW ??

Potreboval by som potvrdenie ze mam prax vo vedeni moto v tomto rozsahu.

Odmena ista Smile


Shocked Shocked Shocked čože? to ked si pojdem robiť velké A, tak to budem aj ja potrebovať???o tomto som teda nevedel...


budes to potrebovat len ak si spravis vodicak skor ako budes mat 21 rokov.
potom musis preukazat 2 roky praxe.
Najlepsie je pockat do 21.. ja som to tak blbo vymakol, prave sa menil zakon a ja som mal 3 mesiace do 21 Sad tak to teraz musim riesit..

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Tomáš
Zaslal: 20.05.2008, 18:14 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
Neprijemne, inak ako sa da ziskat potvrdenie o vedeni motoroveho vozidla urcitej doby a urcitej kubatury? Musis byt jej vlastnikom a preukazat to tak alebo ine riesenie?
Trocha padnute nahlavu. Aj ked u motoriek je vlastnik a pouzivatel skoro vzdy ta ista osoba. Iba ak by to bola motorka vedena na firmu.Smile)))
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 20.05.2008, 19:57 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Xkeeper napísal:

budes to potrebovat len ak si spravis vodicak skor ako budes mat 21 rokov.
potom musis preukazat 2 roky praxe.
Najlepsie je pockat do 21.. ja som to tak blbo vymakol, prave sa menil zakon a ja som mal 3 mesiace do 21 Sad tak to teraz musim riesit..


Tak s týmto ja problém mať nebudem,kedže 21 už mám...Som si normálne vydýchol kua Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Xkeeper
Zaslal: 20.05.2008, 20:20 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
Tomáš napísal:
Neprijemne, inak ako sa da ziskat potvrdenie o vedeni motoroveho vozidla urcitej doby a urcitej kubatury? Musis byt jej vlastnikom a preukazat to tak alebo ine riesenie?
Trocha padnute nahlavu. Aj ked u motoriek je vlastnik a pouzivatel skoro vzdy ta ista osoba. Iba ak by to bola motorka vedena na firmu.Smile)))

je take tlacivo http://www.autoskola1.sk/vyhlasenie.doc kde ti majitel vozidla potvrdi ze si v obdoby poslednych 24 mesiacoch jazdil na jeho motorke. Musi to byt overene notarom pri podpise..

ono z jednej strany sa to oplati pre ludi co maju 18 rokov. lebo mozu si
spravit vodicak do 25kW a po dvoch rokoch praxe nad 25kW cize maju vo finale vodicak skor ako dovrsia 21 rokov.

je to padnute na hlavu tak ako vacsina zakonov na slovensku.
sak preco nenahradit standardnych 5 skupin (A,B,C,D,T) novymi 16 (A1,AM,A25,A,B,B1....) Neutral

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Plexisklo
Zaslal: 20.05.2008, 20:40 Odpovedať s citátom
Založený: 25 december 2007 Príspevky: 195 Bydlisko: Bratislava 2005 Opel
Ja mam skuter 50-ku, ale mam ho len od 1.10.2007 tak neviem ci to bude niekto nejak podrobnejsie skumat Smile Na tom ti asi nebude stacit 2 roky praxe, ci hej? Smile

_________________
Honda Accord 2.0 r.v. 1995
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Xkeeper
Zaslal: 21.05.2008, 16:22 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
Plexisklo napísal:
Ja mam skuter 50-ku, ale mam ho len od 1.10.2007 tak neviem ci to bude niekto nejak podrobnejsie skumat Smile Na tom ti asi nebude stacit 2 roky praxe, ci hej? Smile


nie, potrebujem z niecoho silnejsieho..

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Tomáš
Zaslal: 21.05.2008, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 774 Bydlisko: Senec
X a ked si majitelom tej motorky ty sam, tak ty si vybavujes potvrdenie pre seba, podas cestne prehlasenie overene notarom?Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Xkeeper
Zaslal: 21.05.2008, 18:49 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 441 Bydlisko: Bratislava 1997 Honda Prelude
Tomáš napísal:
X a ked si majitelom tej motorky ty sam, tak ty si vybavujes potvrdenie pre seba, podas cestne prehlasenie overene notarom?Smile

Asi hej Very Happy

_________________

BOMBING FOR PEACE IS LIKE FUCKING FOR VIRGINITY
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
Performance
Zaslal: 03.06.2008, 13:21 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Mám jednu "OT" otázku:
Kolko cca stojí vodičák na velké A???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Performance
Zaslal: 18.07.2009, 13:00 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Vie mi niekto odpovedať na moju predošlú otázku?Aspoň cca....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Papek
Zaslal: 18.07.2009, 14:33 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
napr. tu

a ako je to s postupnostou? ak mam 21 rokov, tak mozem rovno spravit aj na velke A?

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Performance
Zaslal: 18.07.2009, 17:48 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Papek dík za cenník Wink
A áno, keď máš 21 rokov, robíš rovno nad 25kw.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Papek
Zaslal: 18.07.2009, 17:52 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
parada... tak to uz tych par dni pockam, tesim jak male decko, odkedy som sedel na cbr 600, ale kupit by som chcel yzf-r 125

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist