Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Ostrá Lúka 5.-7.júl 2008 (do vrchu) TDC 2oo8

M&R
Zaslal: 05.07.2008, 7:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda drzte sa,skoda,ze nemozeme vas ist podporit.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 05.07.2008, 19:38 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Ahojte,takže prvý deň úspešne odjazdený Very Happy moje časy 1.48,1.46,1.45,1.44..v kategorii sme boli siedmi skončil som na 5tom mieste ale ozaj boli len minimálne rozdiely, v niektorých prípadoch išlo o stotinky..Napr. 240konový TypeR na slikoch mal len o sekundu lepší čas ako ja skoro vo všetkých jazdách...Takže som spokojný a aj Honda fungovala výborne,kua je tam velké stúpanie,človek by takto ani nepovedal,ale ozaj velké prevýšenie...Sliky ma opäť podržali a zajta by som chcel spraviť čas aspon 1.40 alebo pod 1.40 Smile

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 06.07.2008, 1:02 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
Ahojte,takže prvý deň úspešne odjazdený Very Happy moje časy 1.48,1.46,1.45,1.44..v kategorii sme boli siedmi skončil som na 5tom mieste ale ozaj boli len minimálne rozdiely, v niektorých prípadoch išlo o stotinky..Napr. 240konový TypeR na slikoch mal len o sekundu lepší čas ako ja skoro vo všetkých jazdách...Takže som spokojný a aj Honda fungovala výborne,kua je tam velké stúpanie,človek by takto ani nepovedal,ale ozaj velké prevýšenie...Sliky ma opäť podržali a zajta by som chcel spraviť čas aspon 1.40 alebo pod 1.40 Smile


Fakt 1.44? Ty jo, tak to si dobry, to si to auto este zlepsil zjavne oproti Babe. V presskam kupe so zavodnymi fabiami minuly rok tam mal najlepsi 1:50 (a to ale s rovnakymi autami mali lepsie casy na Babe ako ty, ten najlepsi mal 3:06). Dokonca sa A1400 s AVON paradnymi slicmi a samosvorom tam mal na dalsej fabii chlapik len 1:43 (aj ked samosvor na ostrej luke moc nevyuzijes, ale ti eslicky su vraj brut).
Drzime palce aj zajtra.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 06.07.2008, 17:32 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Dnes sa mi podarilo v prvej ostrej jazde stiahnuť čas na 1.43 takže to je môj rekord na Ostrej Lúke Smile Sliky pekne dostali za ten víkend,budem sa musieť poobzerať po druhých aspon do predu...Dokonca ked som išiel dva krát po sebe kôli kolízii predomnou,tak silky sa tak prehriali, že aj sa mi začalo šmýkať..Ale super,na to že tam boli aj riadne búračky a aj cez "búdu" tak som spokojný aj s autom,časom a hlavne so sebou Smile dnes sa mi ušiel aj pohár kedže sme boli len traja do 1600,1.Čambal - Saxo VTS 1.38, 2.Finďo Peugeot 106 1.40 a 3.Ja - 1.43...

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PietRo
Zaslal: 06.07.2008, 17:34 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 15:30, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.07.2008, 17:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
PietRo napísal:
No tak niet sa co divit ze Miki to opat vyhral.


...to je fakt,ale s akym malym rozdielom oproti mugenovi Smile ,gratulujem Smile .Skoda,ze sme nemohli prist.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 06.07.2008, 18:35 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Tie rozdiely sú síce velmi malé ale pre jazdcov velmi dôležité Smile Takže berem to tak, že Miki mi riadne nadelil,ale zase ja jazdím kopce 2hý rok a on už asi 5ty + všetky slalomy, tak je viac vyjazdený + nejaké nedostatky na mojom aute...V každom prípade som so svojím výkonom spokojný.. Cool PS: Bol aj Peťo na Prelude dnes jazdiť,išlo mu to super, v prvom tréningu ho trochu šmyklo a otočilo,ale potom to už vedel ustrážiť,veď o tom to je - získavať skúsenosti a hlavne zabaviť sa Smile

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 06.07.2008, 20:30 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
ja sim myslim, ze 1:43 s Tvojim autom je paradny cas. 5s na tom kratkom kopci na to SAXO VTS je sice dost, ale to auto uz v serii bolo uplne inde ako Tvoje seriove.

Ja si myslim, ze mozes na seba byt hrdy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
peto009
Zaslal: 07.07.2008, 12:07 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Takze uspesne som moju prvu Ostru Luku zvladol aj ja(nehodil som to na strechu ako BMW3 a Nissan 300ZX biturbo.Jedna Integra zrusila predok a druha Integra asi pretocila motor)Zaujimava trat,dost technicka a oproti Babe kratsia.V mojej kategorii som skoncil siesty(zo siestich Very Happy ) s naj casom 1:49.Mohlo to byt asi aj lepsie ,ale spojka si povedala ze toho ma uz dost(pri vyssich otackach citelne presmykovala,tak zhanam novu)Raz ma otocilo,ale zostal som na trati a raz ma zacalo otacat,ale to sa mi podarilo vyrovnat a slo sa dalej:)
Gratulujem Mirovi k tretiemu miestu Cool

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 07.07.2008, 13:44 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,zavidime vam Smile .skoda,ze sme nemohli aspon prist pozret.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 07.07.2008, 14:13 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
peto009 napísal:
Takze uspesne som moju prvu Ostru Luku zvladol aj ja(nehodil som to na strechu ako BMW3 a Nissan 300ZX biturbo.Jedna Integra zrusila predok a druha Integra asi pretocila motor)Zaujimava trat,dost technicka a oproti Babe kratsia.V mojej kategorii som skoncil siesty(zo siestich Very Happy ) s naj casom 1:49.Mohlo to byt asi aj lepsie ,ale spojka si povedala ze toho ma uz dost(pri vyssich otackach citelne presmykovala,tak zhanam novu)Raz ma otocilo,ale zostal som na trati a raz ma zacalo otacat,ale to sa mi podarilo vyrovnat a slo sa dalej:)
Gratulujem Mirovi k tretiemu miestu Cool
Peťo to je jedno kolko Vás bolo a kolký si skončil,tú trať si jazdil prvý krát a hlane úspešne Ty a ja tiež,takže môžme byť spokojný,časy sme spravili obaja slušné...čo sa týka obidvoch ITR tak Maroš na sériových gumách nezvládol poslednú zákrutu a hodilo mu zadok,to sa bez slikov stáva,lutujem ho,lebo mu to išlo - prvý tréning na 1.43....Dodovi v poslednej jazde 40m pred cielom odišlo tesnenie pod hlavou lebo do výfuku vyplulo vela vody,tak aj ten išiel na odtahovke ale do ciela došiel po vlastných s časom 1.36 čo je krásne Smile Na tento víkend budem spomínať velmi rád,tie peniaze za to stály,síce som fyzicky ešte teraz unavený,ale psychicky som si oddýchol a načerpal nových síl a skúseností na dalšie podujatie podobného žánra Razz Wink

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 08.07.2008, 1:13 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Ty jo, aj Dodo mal problemy s tou svojou dabelsky rychlo ITR? Smile No skoda, skoda. A aj tak 1.36? Paaaani, tomu to auto snad leti. Skoda, ze HONDA uz nevyraba nic take nekompromisne na zavodenie, ako bola ITR Wink Ze by som este rychlo skusil zohnat novsiu ACURA RSX TYPE-S? ;-)Ta sa neprestala vyrabat tak davno Wink


Naposledy upravil babo dňa 08.07.2008, 14:50, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 08.07.2008, 14:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:
Ze by som este rychlo skusil zohnat novsiu ACURA SX TYPE-S? ;-)Ta sa neprestala vyrabat tak davno Wink


...je ich plna amerika Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 08.07.2008, 15:29 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
babo napísal:
Ty jo, aj Dodo mal problemy s tou svojou dabelsky rychlo ITR? Smile No skoda, skoda. A aj tak 1.36? Paaaani, tomu to auto snad leti. Skoda, ze HONDA uz nevyraba nic take nekompromisne na zavodenie, ako bola ITR Wink Ze by som este rychlo skusil zohnat novsiu ACURA RSX TYPE-S? ;-)Ta sa neprestala vyrabat tak davno Wink
Auto nie je všetko,Dodo je ozaj dobrý,kopce jazdí už 5rokov,tak je viac ako dobre vyjazdený a tieto kopce pozná,jazdil ich viac krát,presne vie,kde a ako držať stopu..A také že ITR som samosvorom k**va dobrým závodným podvozkom a novými slikmy,to už je len čerešnička na torte Very Happy

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 08.07.2008, 17:23 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
Auto nie je všetko,Dodo je ozaj dobrý,kopce jazdí už 5rokov,tak je viac ako dobre vyjazdený a tieto kopce pozná,jazdil ich viac krát,presne vie,kde a ako držať stopu..A také že ITR som samosvorom k**va dobrým závodným podvozkom a novými slikmy,to už je len čerešnička na torte Very Happy


Jasne, tym som nemyslel, ze ked si kupit ACURA RSX TYPE-S, hoci ma 210 koni, ze by som bol kral kopcov Wink Wink Len ze by to bolo tiez dost nekompromisne auto.
O Dodovi som prave pocul, ze je fakt dobry. Ono ten cas na Babe 2:43 hovori za vsetko, 500k EVO tam dalo tusim kopec za 2:37 Wink Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 3 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist