Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Ostrá Lúka 5.-7.júl 2008 (do vrchu) TDC 2oo8

M&R
Zaslal: 08.07.2008, 21:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:
MUGEN1 napísal:
Auto nie je všetko,Dodo je ozaj dobrý,kopce jazdí už 5rokov,tak je viac ako dobre vyjazdený a tieto kopce pozná,jazdil ich viac krát,presne vie,kde a ako držať stopu..A také že ITR som samosvorom k**va dobrým závodným podvozkom a novými slikmy,to už je len čerešnička na torte Very Happy


Jasne, tym som nemyslel, ze ked si kupit ACURA RSX TYPE-S, hoci ma 210 koni, ze by som bol kral kopcov Wink Wink Len ze by to bolo tiez dost nekompromisne auto.
O Dodovi som prave pocul, ze je fakt dobry. Ono ten cas na Babe 2:43 hovori za vsetko, 500k EVO tam dalo tusim kopec za 2:37 Wink Wink


...neviem,ze by tam jazdilo 500k EVO Smile .Povedz ktore a poviem ti kolko koni maaa Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Satikk
Zaslal: 08.07.2008, 21:42 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 978 Bydlisko: Bratislava 1993 Honda Civic
max motor sport evo asi myslel
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 08.07.2008, 21:50 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Satikk napísal:
max motor sport evo asi myslel


..myslim,ze ich 9 nema tolko ta co jazdi vrchy,8 mala tolko,ale ta nebola na babe,pozriem to zajtra...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 08.07.2008, 22:12 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
...neviem,ze by tam jazdilo 500k EVO Smile .Povedz ktore a poviem ti kolko koni maaa Smile .



Povedz mi na akom EVO jazdis a ja Ti poviem, aky si clovek Wink No pokial viem, tak tam bol prave Rado Cikor, cize max motor sport Wink

http://www.youtube.com/watch?v=_JMtuoREYl8

Tak kolko konikov majo? Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 08.07.2008, 22:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:
Majo&Rado napísal:
...neviem,ze by tam jazdilo 500k EVO Smile .Povedz ktore a poviem ti kolko koni maaa Smile .



Povedz mi na akom EVO jazdis a ja Ti poviem, aky si clovek Wink No pokial viem, tak tam bol prave Rado Cikor, cize max motor sport Wink

http://www.youtube.com/watch?v=_JMtuoREYl8

Tak kolko konikov majo? Wink


...to vsetko viem,len sa mi nezda tych 500k...a o max... vieme svoje co sme sa dozvedeli v cechach kde sa robia vsetky EVA z BA ...max motosporacke nevynimajuc Smile Smile Smile .
Babo,stretneme sa a pokecame o tom Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 08.07.2008, 22:23 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Dobros, pokecame. Moj kamos sa s nim len bavil na kopci, ked bol na TDC. Samozrejme ale kolko konikov ma naozaj, to netusim Wink

Inak ale k Dodovi, na Babe v TDC dal aj nejake WRX STi a podobne auticka, takze to zrejme fakt vie Wink a ITR DC2 ide fakt ako besna, zaujimave auto
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 09.07.2008, 7:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
este ze ste sa zhodli a OT je u konca... Wink spat k ostrej luke... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MUGEN1
Zaslal: 09.07.2008, 15:42 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Prvé kvalitné fotos z Ostrej Lúky na www.lukasvician.com Wink

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 09.07.2008, 17:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
pekne fotky Smile

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
morloq
Zaslal: 10.07.2008, 7:24 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
pozeram, ze tam bolo dost buraciek, to je ta trat taka narocna?

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 10.07.2008, 13:15 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
morloq napísal:
pozeram, ze tam bolo dost buraciek, to je ta trat taka narocna?


Ostra Luka ma fakt velke prevysenie, ale Baba je podla mna technicky tazsia. Podla mna viacero faktorov, ten kopec ma malokto najazdeny, bolo viac teplo - teplejsi (skor mohli pustit gumy, dokonca aj slicky), smyklavejsi asfalt.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 10.07.2008, 14:39 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
babo napísal:
morloq napísal:
pozeram, ze tam bolo dost buraciek, to je ta trat taka narocna?


Ostra Luka ma fakt velke prevysenie, ale Baba je podla mna technicky tazsia. Podla mna viacero faktorov, ten kopec ma malokto najazdeny, bolo viac teplo - teplejsi (skor mohli pustit gumy, dokonca aj slicky), smyklavejsi asfalt.
Baba že je technickejšia ako Lúka? nehrozí...Ostrá Lúka ideš na 2ke väčšinou a musíš čo najlepšie držať stopu aby si zlepšoval časy - čo sa tam za jeden den jázd len ťažko naučíš..Dovolím si tvrdiť,že je to jeden z najtechnickejších kopcov u nás! Babu som jazdil a bolo to viac "v pohode" od Ostrej Lúky..Tam na Babe som išiel väčšinou 2. a 3. prevod.stupeň,niekedy 4tý...Čo sa týka hustenia slikov tak bolo riadne teplo obidva dni,na štarte som mal predné 1.7 a zadné 1.6 , vyšiel som hore a predok 1.9 a zadok 1.7,stále som to meral,boli skoro horúce keď som vyšiel hore Razz

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 10.07.2008, 18:10 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
MUGEN1 napísal:
Baba že je technickejšia ako Lúka? nehrozí...Ostrá Lúka ideš na 2ke väčšinou a musíš čo najlepšie držať stopu aby si zlepšoval časy - čo sa tam za jeden den jázd len ťažko naučíš..Dovolím si tvrdiť,že je to jeden z najtechnickejších kopcov u nás! Babu som jazdil a bolo to viac "v pohode" od Ostrej Lúky..Tam na Babe som išiel väčšinou 2. a 3. prevod.stupeň,niekedy 4tý...Čo sa týka hustenia slikov tak bolo riadne teplo obidva dni,na štarte som mal predné 1.7 a zadné 1.6 , vyšiel som hore a predok 1.9 a zadok 1.7,stále som to meral,boli skoro horúce keď som vyšiel hore Razz


no je pravda, ze som osobne som to vybehol len tak, v malej premavke. Ale ta stredna pasaz sa mi zda na Babe fakt super techicka a su tam vracaky, aj dve fakt dlhe rovinky. Minimalne teda je pre mna roznorodejsia Wink
Na Ostrej Luke je ta neustala dvojka prave trochu nuda, chcelo by to vrcharsku kratku prevodovku... a nie su tam vracaky. Pravda ale ze na stopu bude O. Luka tazsia, lebo tam to proste netihas na rovinke nijako moc dobehnut (az na taku jednu rovinkou, za tretou zakrutou ci kde to bolo).
Gumy - no ani nehovor, kolegovia na Fabiach minuly rok mali po prvom treningu hore 2.5 vpredu a 2.4 vzadu. Aj ked oni si to povodne nedavali na taku malu hustotu, ako Ty


Naposledy upravil babo dňa 10.07.2008, 18:16, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PietRo
Zaslal: 10.07.2008, 18:14 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 15:22, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
babo
Zaslal: 10.07.2008, 18:28 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
PietRo napísal:
Berte si priklad z Nora Kovacika on ide furt bokom Laughing


to znamena, ze je efektny ale nie som si celkom isty, ci je rychly.... cista stopa je na vrchoch lepsia Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist