Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Trening na amaterske preteky do vrchu.

M&R
Zaslal: 23.06.2008, 2:39 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...pre tych ktorych zaujimaju preteky a trening do vrchu... Smile .

...takze kto ma zaujem tu je Matulo na Pezinskej babe,jeho prvy trening na mitsu.
Isli sme asi styri krat,dva krat hore a dva krat dole a brzdy mali dost,video je z cesty dole.

Na chvilu sa tam mihne aj HMT,ktory isiel na motorke hore a tam nas aj cakal.
Na videu sa to zda pomale,ale mozem povedat,ze motorkari na ceste dole mali co robit aby nam usli.. Smile pomaly sa to bude zlepsovat a aj auto aj Mato Smile .
Mato na tomto aute jazdil minimalne,takze ho vobec nepozna.

Auto malo zimne predne gumy skoro bez dezenu,zadne letne tiez skoro bez dezenu a nestandardne disky,ktore pri plnom vytoceni suchaju o podblatniky a tiez to neprispelo k lepsim jazdnym vykonom.
...cakame na nove racingove disky znacky TEAM DYNAMICS(tato znacka sa angazuje v BTCC a jazdi na TypeRoch...) a nove gumy,mozno casom sliky a auto pojde do servisu k asi najlepsiemu upravcovi mitsu evo v strednej europe do ciech na konzultaciu,nastavenia...

V dohladnej dobe budeme musiet nieco spravit aj s brzdami,nestihaju dost,ale pri plnom nasadeni hore a dole babou par krat bez prestavky sa ani necudujem.

Tymto pozdravujem chalanov odtialto co si uz vyskusali preteky do vrchu...posledne Peto009 Smile a Mugen samozrejme,je to parada a vrelo odporucam vsetkym "zavodnikom" nech sa ukazu na nejakych amaterskych pretekoch,uvidia co je to naozaj jazdit a ake tazke to je....,lebo uz pomaly si kazdy mysli,ze je zavodnik... Sad .

http://www.youtube.com/watch?v=KTJEM8agPN8

...este na koniec chcem pripomenut,ze sme isli tak aby sme nikoho neohrozili,to znamena,ze sme isli s prehladom a nie na hranici... Exclamation

...nabuduce sa k nam kludne moze niekto pridat s hondou.

...je to tocene telefonom,nabuduce pouzijeme stativ a kameru...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 23.06.2008, 7:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
pre ilustraciu len doplnim, ze spomalenie uplne na konci videa bolo pri plnych brzdach... asi tak boli na kasu... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MUGEN1
Zaslal: 23.06.2008, 7:29 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Pekne,takže ďalší vrchári,ja Vás týmto pozývam na Ostrú Lúku ktorá bude v rámci TatryDonauCup 5.6.júla,ja tam idem jazdit na dva dni..Tak a teraz si idem pozrieť to video Smile

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 23.06.2008, 13:56 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Najprv som sa cudoval, ze co to mate za divnu stopu, az som dosiel na to, ze je to v nomrlanej prevadzke Wink Ale chcelo by to trnovat v lepsom case, ked je menej aut... Inak fajn. Je vidno, ze to nie je jazda na limite...

Inak co som rozpraval s manikom, co jazdi RALLYE, tak vraj zimne penu v predu, to sa casto robi, ale ze to nie je dobre (trpia tym diferencialy, hlavne medzinapravovy samozrejme). Ak je v predu a v zadu samosvor (co EVO IX skoro urcite ma, STI ma v predu lamelovy a v zadu torsen), tak je to lepsie, ale medzinapravovy vraj stale trpi...


Naposledy upravil babo dňa 23.06.2008, 15:30, celkom upravené 2 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 23.06.2008, 14:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
babo napísal:
Najprv som sa cudoval, ze co to mate za divnu stopu, az som dosiel na to, ze je to v nomrlanej prevadzke Wink Ale chcelo by to trnovat v lepsom case, ked je menej aut... Inak fajn


...nebolo moc aut,ale da sa najst aj cas ked je menej,len vies casu je malo vobec zit tak sa prisposobujeme ked je trochu casu...,islo skor o to spoznat auto,cestu a to sa da aj ked sem tam nieco jazdi...islo o to vobec tam ist...vyskusat,zajazdit...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 23.06.2008, 15:05 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
babo napísal:
Je vidno, ze to nie je jazda na limite...

To tak len vyzera... Wink mozu za to samozrejme uz spominane brzdy... Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PuLo
Zaslal: 23.06.2008, 15:14 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Myslim ze k tym brzdam sa podpisala aj riadna premavka ... na limite by si nejazdil vylucne na pravej strane Wink

Ale kazdopadne sa tesim na kvalitnejsie zabery so statickejsej kamery Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 23.06.2008, 15:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
PuLo napísal:
Myslim ze k tym brzdam sa podpisala aj riadna premavka ... na limite by si nejazdil vylucne na pravej strane Wink

Ale kazdopadne sa tesim na kvalitnejsie zabery so statickejsej kamery Cool


aj na pravej strane sa da jazdit na limite... Idea

a samozrejme, nabuduce uz so sebou vezmem aj stativ, tentokrat som na to fakt zabudol... Embarassed Embarassed

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babo
Zaslal: 23.06.2008, 15:30 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
matulo napísal:
babo napísal:
Je vidno, ze to nie je jazda na limite...

To tak len vyzera... Wink mozu za to samozrejme uz spominane brzdy... Rolling Eyes Rolling Eyes


ja mam Babu celkom najazdenu a vidno to Wink Ale ja dole kopcom limity moc neskusam, na co, hore je to zabavnejsie.

isiel si to inak dost prednokolkovo (ja by som ale isiel podobne, na 4x4 neviem).

Parada by bolo urobit aj telemetriu, aby bolo vidno tacho, kolko si mal nalozene.


Naposledy upravil babo dňa 23.06.2008, 15:37, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 23.06.2008, 15:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
ta telemetria je asi iba sen, ale chcel by som to spravit nejak takto...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PuLo
Zaslal: 23.06.2008, 15:51 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
matulo napísal:
PuLo napísal:
Myslim ze k tym brzdam sa podpisala aj riadna premavka ... na limite by si nejazdil vylucne na pravej strane Wink

Ale kazdopadne sa tesim na kvalitnejsie zabery so statickejsej kamery Cool


aj na pravej strane sa da jazdit na limite... Idea



o tom sa da polemizovat, ak sa uspokojis s horsim vysledkom tak ano mas pravdu Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
babo
Zaslal: 23.06.2008, 15:55 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
...nebolo moc aut,ale da sa najst aj cas ked je menej,len vies casu je malo vobec zit tak sa prisposobujeme ked je trochu casu...,islo skor o to spoznat auto,cestu a to sa da aj ked sem tam nieco jazdi...islo o to vobec tam ist...vyskusat,zajazdit...


Ti motorkari by ma tam desili, aj ked tito jazdili slusne... Casto tam ale bezhlavo rezu zakruty cez protismer a nic nevidia...

Inak niekedy by som zobral svoje auto a vybehol s Vami. Cas je najhorsi, ja som uz mesiac nebol (smutne) Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 23.06.2008, 16:00 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
babo napísal:
Ti motorkari by ma tam desili, aj ked tito jazdili slusne... Casto tam ale bezhlavo rezu zakruty cez protismer a nic nevidia...

Inak niekedy by som zobral svoje auto a vybehol s Vami. Cas je najhorsi, ja som uz mesiac nebol (smutne) Wink


hehe nas mozno ani nemuseli vidiet, stacilo pocut... Laughing

Ked pojdeme, dame Ti echo... Wink Len by si mohol nechat aj nejaky priamy kontakt, v sobotu to bolo uplne narychlo zbuchane, rozhodli sme sa asi o 13tej a po 15tej sme uz boli na ceste... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 23.06.2008, 16:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
PuLo napísal:
o tom sa da polemizovat, ak sa uspokojis s horsim vysledkom tak ano mas pravdu Wink


radsej pojdem pomalsie a ako-tak bezpecne... Wink vyuzit celu sirku cesty by po par treningovych jazdach na uzavretej ceste (na kopci su tusim standardne 2) nemal byt nejaky extra problem...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babo
Zaslal: 23.06.2008, 17:51 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
matulo napísal:
PuLo napísal:
o tom sa da polemizovat, ak sa uspokojis s horsim vysledkom tak ano mas pravdu Wink


radsej pojdem pomalsie a ako-tak bezpecne... Wink vyuzit celu sirku cesty by po par treningovych jazdach na uzavretej ceste (na kopci su tusim standardne 2) nemal byt nejaky extra problem...


Baba je pekna trat, ale idealnu stopu sa naucit ked maz moznost jazdit po celej sirke nie je uplne lahke, ak chces ist fakt idealnou stopou. Problem je tam spravne predanie zakrut v tom strednom useku, kde sa casto menia zakruty lava prava a na konci rovinky hore najazd na mostik, ak clovek ide tak v 170-180 (ja na mojom by som tak tolko zrejme nedal, auto auto jemoc tazke , ale EVO IX by to malo zvladnut v poho s tym vykonom). Tam sa vidi, kto je pretear a kto jazdiaci fanusik (urcite by som v tej rychlosti patril do druhej kategorie) Wink Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 10
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist