Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Trening na amaterske preteky do vrchu.

babo
Zaslal: 07.07.2008, 19:59 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:

hehe,jazdis ako keby ti cela baba patrila Smile protismer neprotismer Smile Smile
...musime sa tam niekedy stretnut...
...idealne by bol nastriekat ciary pri vyjazde z parkoviska a pri cieli a merat si casy aj pomocou videa,aspon priblizne...


to tak z videa moze vyzerat... ale vazne inak ak portismer, tak len cisto na miestach, kde dopredu vidim a je jasne, ze tam nic nie je a par dobrych sekund ani nebude (cize prva dlha rovinka, potom trochu najazd, ked je do zakruty vidno).

Priklad, kde je protismeru na moj vkus vela je to slavne AMG, o ktorom pisal aj 2bera, video uz je zial z YOUTUBE prec... Wink a tak to aj dopaclo, vo zvodidlach, bolo to neznalostou trate hlavne
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 07.07.2008, 20:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Hej,hej,ako som ti uz pisal tak Mato a aj Rado sa snazia,kedze je to vacsinou v normalnej dost velkej premavke ist len vo svojom pruhu a technicky,radsej pomalsie ako nie uplne dobre vo svojom pruhu...trenuje sa a nie zavodi,netocime to pre efekt ako mozno ten AMG,skor ide o to ako cisto a rychlo prejst dany jeden usek.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 07.07.2008, 20:21 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
mno mne sa nezdalo ze by amg islo na efekt skorej cisto race Very Happy fakt skoda ze stiahol to video ale ani sa mu necudujem ked mu kazdy na nete nadaval do kktov preto jak jazdi Laughing Laughing Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 07.07.2008, 20:25 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
2Bera napísal:
mno mne sa nezdalo ze by amg islo na efekt skorej cisto race Very Happy fakt skoda ze stiahol to video ale ani sa mu necudujem ked mu kazdy na nete nadaval do kktov preto jak jazdi Laughing Laughing Laughing


Mozno aj kvoli poistovni to stiahol.
A ako pises,on isiel race,my sa snazime trenovat,najst to najoptimalnejsie a cisto prejst danu trat,neriskovat a naucit sa nieco,vyskusat auto,co je dolezite ked si zoberete,ze Mato jazdi to auto raz do tyzdna a to len tu hodinku na babe...takze to auto vobec nepozna,je to ine ako ked niekto denne prejde 30-80km a pozna svoje auto.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 07.07.2008, 20:37 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
tu je diskusia...
http://www.chcizit.cz/2-605-jak-jezdi-slovaci-v-mercedesu

a tu su niekde aj fotky

Cool

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
babo
Zaslal: 07.07.2008, 21:00 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
2Bera napísal:


inak to ked si pozrel niekto, kto nepozna kopec a kamera klame, tak si myslel, ze isiel fakt ako retardovany ten majitel AMG. Zas az tak pravad to nebola, ale ja som vedel o par momentoch, ked vysiel do protismeru zbytocne a hlavne, keby isiel niekto rychlo proti nemu akurat, tak neviem, no... ale zas tak strasne to nebolo... rozumne vsak tiez nie.

Majo ma pravdu, teraz naprikald ja som tiez nesiel plny kotol, spodnu rovinku vobec nie... a mozno uz nebudem nabiehat do protismeru ani o milimiter, aj ked som si isty na 100%... clovek predsa len nikdy nevie...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 07.07.2008, 21:05 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
zadalsie kamera |censored| Very Happy je ine cumet do monitora a ine je sediet dnuka...ale pomaly nesel ked to nestihal dobrzdit a predok mu to tahalo von z cesty az do zvodidiel....ale uz je to jedno Very Happy chalan to ma uz opravene urcite Very Happy ktovie ci ho tam niekedy stretnete Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
babo
Zaslal: 07.07.2008, 21:11 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
2Bera napísal:
zadalsie kamera |censored| Very Happy je ine cumet do monitora a ine je sediet dnuka...ale pomaly nesel ked to nestihal dobrzdit a predok mu to tahalo von z cesty az do zvodidiel....ale uz je to jedno Very Happy chalan to ma uz opravene urcite Very Happy ktovie ci ho tam niekedy stretnete Laughing


pomaly nesiel, isiel rychlo, to hej. Tam tu zakrutu cislo 4, ten vracak fakt neodhadol (proste to tam nepoznal)... ale ohrozoval tam len seba nie inych. Az na par momentov, ktore si ale nikto z tych mudrlantov v diskusii nevsimol, ked nepoznaju kopec. ja sa poznam s chalanom, co to natacal, CIZE BOL V AUTE a zvozil som ho, ale on vravel, ze fakt to nebolo az take a kamera skresluje. Ale uznal, ze tych par momentov bolo zlych...

inak auto bolo opravene az minuly tyzden, celkom to trvalo...


Naposledy upravil babo dňa 07.07.2008, 21:17, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 07.07.2008, 21:13 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
babo napísal:
pomaly nesiel, isiel rychlo, to hej. Tam tu zakrutu cislo 4, ten vracak fakt neodhadol (proste to tam nepoznal)... ale ohrozoval tam len seba nie inych.


no vtej zakrute fakt len seba ked nikto nastastie nesel oproti Very Happy

ktovie ako sa tvaril typek co ho pak dobehol a kukal ze kam to napratal Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
babo
Zaslal: 07.07.2008, 21:33 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
tam kde nabural dostal nedotacavy smyk, nastastie bola lavotociva a tym padom vyletel na zvodidla, nie do protismeru. Proste by som to uzavrel, ze ako uplny debil a clovek, co nedba vobec na bezpecie inych nesiel, ale rozumne to tiez nebolo a da sa z toho dobre poucit... tym by som to uzavrel Wink

rozhodne sa tesim ale na matulove video...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 07.07.2008, 22:48 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
babo napísal:
rozhodne sa tesim ale na matulove video...


poslednu nedelnu jazdu som uz spracoval (orezanie + okomentovanie), ale nejak nechce preliezt na google... takze este trochu (=par dni) strpenia... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babo
Zaslal: 07.07.2008, 22:54 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
matulo napísal:

poslednu nedelnu jazdu som uz spracoval (orezanie + okomentovanie), ale nejak nechce preliezt na google... takze este trochu (=par dni) strpenia... Wink


vydrzime Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 07.07.2008, 22:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
tak to daj na jutub ked to nema vac ako 10min Smile

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
matulo
Zaslal: 15.07.2008, 12:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
dalsie video z baby...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
morloq
Zaslal: 15.07.2008, 21:02 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
matulo napísal:

pekna cista jazda, nepostrehol som ani jeden kix, ale tie sa pri treningu objavia, ked zacnes zrychlovat Smile a zase ja som amater, talze mozno aj boli, ale nezachytil som Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 8 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist