Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Trening na amaterske preteky do vrchu.

M&R
Zaslal: 15.07.2008, 21:13 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
morloq napísal:
matulo napísal:

pekna cista jazda, nepostrehol som ani jeden kix, ale tie sa pri treningu objavia, ked zacnes zrychlovat Smile a zase ja som amater, talze mozno aj boli, ale nezachytil som Smile


ide o to,ze najlepsie jazdy sa nezachytia kamerou,dvakrat si das kopec a ide to dobre,potom nastavis kameru a idu auta Sad ,tak isto to bolo s tym Matovim oknom,zapol kameru a nevedel zatvorit okno Smile Smile a ja ,ze ako dlho sa za nimi drzim s Nissanom Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 19.07.2008, 22:14 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Prave som prisiel z baby,bolo tam plno aut,kazdy asi chcel vyuzit ,ze v zakrutach boli vsade pneumatiky Smile .
Nedalo sa vobec jazdit,lebo asi cela Ba a okolie tam jazdili,okrem zavodnych aut co si asi este trosku prechadzali trat sme stretli dve Zka,z toho jedno bolo turbo,ferrari,porsche,miata,swift sport,nadupane mini,zavodny presskamacky leon,GTV,ford RS a vsetci sme si to jazdili hore a dole Smile az kym nam nedosiel skoro benzin... Sad .
Inac vsetci jazdia ako debili,zatacky beru v protismere a skoro v kazdej zatacke hrozila zrazka ...uplni sialenci,raz skoro par milimetrov nas delilo od protiiduceho auta a keby som isiel tak ako oni tak uz som inde..,proste hroza...

Ale aj tak to bolo fajn,isiel som za nejakym specialom do kopca a stihal som mu,dokonca som isiel vo svojom pruhu a on si zatacky nadchadzal,skoda,ze sme to nenatocili,by ste videli tych sialencov Sad ako jazdia v plnej premavke.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 19.07.2008, 22:43 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
no to si viem predstavit. Ja som schvalne chcel ist este o piatej rano dnes, ale som si to rozmyslel, presne kvoli tomu, ze urcite by tam trnovali rozni sialenci - vidiet tie auta v akcii je super, ale zrazit sa s nimi menej..,. nakoniec ale vyrhal spanok Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Vlado
Zaslal: 19.07.2008, 23:57 Odpovedať s citátom
Založený: 11 apríl 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: Bratislava
Caute, tu su videa z jazdenia na babe na Zku; su zial v blbej kvalite lebo to bolo natacane fotakom Rolling Eyes . Ale bolo supeeer Smile Smile

(1) http://www.youtube.com/watch?v=fg2qKEz-1og

(2) http://www.youtube.com/watch?v=x2QbTTmM_9s
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
raduz
Zaslal: 22.07.2008, 0:48 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
WRX STi - Pezinska Baba: http://www.youtube.com/watch?v=KZjk9aJhuAw
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 22.07.2008, 11:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
raduz napísal:


..pekne Smile ,uz som to videl,len skoda,ze je to na uzatvorenej trati,zaujimave by to bolo ako by to vyzeralo keby isiel cisto,len vo svojom pruhu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 22.07.2008, 11:33 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
raduz napísal:


..pekne Smile ,uz som to videl,len skoda,ze je to na uzatvorenej trati,zaujimave by to bolo ako by to vyzeralo keby isiel cisto,len vo svojom pruhu.


To je myslim z TATRA DONAUCUP... Je ale vidno, ze nepoznat trat, niekde zbytocne brzdi... Ale to auto je brutaaaaaaaaaal
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 26.07.2008, 23:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Prave som prisiel z baby a este sa trasiem.
Skusal niekto tam ist v noci ? Ani neskusajte Smile .Prisli sme tam neskoro a uz bola dost tma,je to brutal,po dvoch jazdach som bol do nitky mokry a triasol som sa,je to brutal adrenalin....
Mne sa islo celkom dobre,lebo predo mnou isiel Rado na evolutione a svietil mi tak som vedel kde brzdit a stihal som mu,ale on to mal tazke,nic nevidel,dvakrat sa dostal do driftu v zatacke Shocked ,dost brutal to vyzeralo z mojho pohladu,parada....Za to mozu tie gumy,uz aby tu boli nove...
Mne sa jazdilo vynikajuco na skoro novych zadnych gumach,uz sa tesim za svetla kolko vydrzim drzat krok za mitsu.
Uz by sme sa mohli dohodnut viaceri ist...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
James
Zaslal: 26.07.2008, 23:18 Odpovedať s citátom
Založený: 13 január 2008 Príspevky: 1596 Bydlisko: Bratislava
ja by som siel napriklad dnes ( nedela ), ale s vami by som sa neudrzal ani po prvu zakrutu, logicky z viacerych dovodov Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 26.07.2008, 23:34 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
James napísal:
ja by som siel napriklad dnes ( nedela ), ale s vami by som sa neudrzal ani po prvu zakrutu, logicky z viacerych dovodov Smile


...ide o zabavu.nie pretekat a rozbit sa Smile a je jedno ci sa udrzis,alebo nie,treba skusat,najprv pomalsie,cisto..hlavne pohodicka Smile .Mne to tiez bohvie ako nejde a mam strach takze mozno by si stihal .
Nabuduce ta berieme Smile ,dame hore kofolu.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 27.07.2008, 8:11 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
Prave som prisiel z baby a este sa trasiem.
Skusal niekto tam ist v noci ? Ani neskusajte Smile .Prisli sme tam neskoro a uz bola dost tma,je to brutal,po dvoch jazdach som bol do nitky mokry a triasol som sa,je to brutal adrenalin....
Mne sa islo celkom dobre,lebo predo mnou isiel Rado na evolutione a svietil mi tak som vedel kde brzdit a stihal som mu,ale on to mal tazke,nic nevidel,dvakrat sa dostal do driftu v zatacke Shocked ,dost brutal to vyzeralo z mojho pohladu,parada....Za to mozu tie gumy,uz aby tu boli nove...
Mne sa jazdilo vynikajuco na skoro novych zadnych gumach,uz sa tesim za svetla kolko vydrzim drzat krok za mitsu.
Uz by sme sa mohli dohodnut viaceri ist...


no tak ja som dorazil akurat pred cvhilou. Tiez som este plny emocii Wink Bol som hore uz pred siedmou a jazdilo sa super. Dokonca som si prvykrat sam meral cas, jedna jazda 3:20 a druha 3:12 az 3:13 co je na to, ze som isiel v svojom pruhu a z daelka nie na doraz super cas Wink Uz tak skoro merat nebudem, ale zaujimave.
Po tme by som tam uz ale asi nesiel, je to fakt brutal, som isiel asi len raz. Zle sa odhaduje presne miesto kde brzdit, aj ked cas poznam uz naspamat. Nevidis svoj pbubeny strom ci krik, kde treba lamat zakrutu... Ale v noci sa hlavne bojim zvieratiek... Baba je po krajoch strma, takze by tade nemuseli chodit, ale cvlovek nikdy nevie... (nad druhej strane lepsie a skorj vidno auta v protismere, ak svietia ovsem).
Inak kto dnes pojde po meste, pozor na policajtov, videl som snad po BA tri hliadky ako sa s malym kuzelovitym telesom na maske Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 27.07.2008, 9:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Chceli sme ist dnes rano,ale nechcelo sa nam vstavat tak sme isli vecer,skoda.

Odkial kam si merias cas?Asi dlhsiu trat ako sa bezne meria,my startujeme pri vchode do paddoku z toho parkoviska oproti a ciel pri vjazde dole na parkovisko pri bufetoch.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 27.07.2008, 10:53 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
Chceli sme ist dnes rano,ale nechcelo sa nam vstavat tak sme isli vecer,skoda.

Odkial kam si merias cas?Asi dlhsiu trat ako sa bezne meria,my startujeme pri vchode do paddoku z toho parkoviska oproti a ciel pri vjazde dole na parkovisko pri bufetoch.


Cas, co som si meral ja, tak by mala presne zodpovedat dlzkou pretekom (ako bolo TATRA DONAU CUP, alebo minule rok ME). Je to kusok za paddockom, na tom videu, co som uz daval pod nou prechadzam asi v case 0:20.

http://www.youtube.com/watch?v=GZuiq959Y3w

Ciel je tam, kde meriate vy, ak som pochopil spravne. Vidno ho na dalsom viedu, kde chalanan na PRIMERA GT na TDC dal 3:09 v treningu a 3:08 v ostrej (ciel je na videu, prejde v case 3:11)

http://www.youtube.com/watch?v=pJdv1UfTCvQ

za kolko to vy date z toho parkoviska? (urcite pod 2:50 Wink ). Ale ako vravim, cas ma moc netrapi, dnes to bola nahoda, ze som meral, lebo sa extremne dobre jazdilo. Ide o techniku skor...
O rannom vstavani mi ani nehovor, ale obetoval som sa, 5:38 z postele grrrr. Wink Vecer sa ale fakt bojim (orekm toho, ze zle vidno) divej zvery, aj ked som este nepocul o nikom, ze by na Babe nieco take zramoval...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 27.07.2008, 11:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Cas neviem,nemeriame to,urcite to ale nebude to co pises,skor nieco okolo toho tvojho Smile ,v podstate nam o to nejde,snazime sa to prejst cisto,odhadnut brzdenie... a tak,keby sme to merali tak by sme chceli ist este rychlejsie,viac by nas to motivovalo a v konecnom dosledku viac riskovali.Takto sa to v klude ucime.
Nabuduce pojdeme spolu,len nie za sebou leby by si ma tlacil Smile ,poziciame aj drziak na kameru ked Mato nepojde.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 27.07.2008, 13:32 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
Majo&Rado napísal:
Cas neviem,nemeriame to,urcite to ale nebude to co pises,skor nieco okolo toho tvojho Smile ,v podstate nam o to nejde,snazime sa to prejst cisto,odhadnut brzdenie... a tak,keby sme to merali tak by sme chceli ist este rychlejsie,viac by nas to motivovalo a v konecnom dosledku viac riskovali.Takto sa to v klude ucime.
Nabuduce pojdeme spolu,len nie za sebou leby by si ma tlacil Smile ,poziciame aj drziak na kameru ked Mato nepojde.



v tomto si na 100% rozumieme... presne presne preto si to nemeriam (1. proste blbost, 2. prilis hec)... ked ma bude zaujimat cas, pojdem TDC alebo KW BT... ale hold havarijka tam neplati a tym padom nehrozi... A v normalnej premavke sa rozbit, to uz vobec, ziadne AMG kopirovat nechcem a dufam, ze nebudem (a to este dopadol chalan celkom dobre) Wink

ale ze tlacit Teba, na 300k... RWD... hahahaha (tem smajlik valajuci sa od smiechu po zemi by sa mi zisiel). Co Rado na zraze vravel, ze na Evo (ale este pred upravou) tlaci motorky a Ty mu este ujdes Wink

radsej si presne pozriet miesta, kde zacat brzdit, kde lamat zakrutu, kde pridat. hrat sa s plynom nech to nekope... Cool

pojdem s Vami niekedy milerad, ale vstanete rano? Laughing Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 9 z 10
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist