Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  honďáci, bojkotujme šprinty!

pepo crx
Zaslal: 02.07.2008, 21:36 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
tak to je fajn ze aspon niekomu sa polepsilo! Akurat sa teraz kazdy podla obsahu bude musiet zamerat kde sa bude ako kategorizovat a kam sa komu oplati ist sprintovat..

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pepo crx
Zaslal: 02.07.2008, 21:39 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
misko42 napísal:
v PN isla integra type r proti 3 x subaru impreza,a neviem kto vyhral ale.... viem ze neskoncila posledna ta integra. a tie subaru maju turbo tak neviem ako to bolo kategorizovane


ten sprint som videl, bolo to pohladenie pre oci vidiet ako sa tie stvorkolky zapotili a v cieli dali tej integre tak dlzku auta Laughing fakt parada! Twisted Evil

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 02.07.2008, 21:40 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
mno ta ITR je tusim aj trosku porobena Razz Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 02.07.2008, 21:47 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
pepo crx napísal:
tak to je fajn ze aspon niekomu sa polepsilo! Akurat sa teraz kazdy podla obsahu bude musiet zamerat kde sa bude ako kategorizovat a kam sa komu oplati ist sprintovat..
mam taky pocit ze vsade to uz budu robit podla tej asociacie.. uz asi nikde nebude kategoria do 1600... jedine tak hubice a tam je to podla kW...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
2Bera
Zaslal: 02.07.2008, 21:52 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
pa1ec napísal:
pepo crx napísal:
tak to je fajn ze aspon niekomu sa polepsilo! Akurat sa teraz kazdy podla obsahu bude musiet zamerat kde sa bude ako kategorizovat a kam sa komu oplati ist sprintovat..
mam taky pocit ze vsade to uz budu robit podla tej asociacie.. uz asi nikde nebude kategoria do 1600... jedine tak hubice a tam je to podla kW...


mno tam je to tiez divadlo Very Happy

vcil si vybrat....ist podla kw v technicaku cize 92kw a hodit na seba kritiku alebo ist podla motora co je v kasni Very Happy cize 138kw ....hm Very Happy

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pepo crx
Zaslal: 02.07.2008, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
podla mna sa to vsade nechyti. napr. v cechach to takto zatial vobec nefici a vsetky zrazy su tam po starom. a trencin organizovali cesi a vela zrazov je na morave, bude sa dat urcite kde vyblbnut Very Happy
Alebo si spravime nejaky ten vlastny hondacky zraz a tam si to nasekame ako budeme chciet my Cool

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MUGEN1
Zaslal: 02.07.2008, 22:05 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
joki H tune napísal:
je*te na sprinty...jazdite slalom a kopce...vacsia zabavaa Cool
Moja reč Wink

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 02.07.2008, 22:16 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
...nie je to jedno v akej kategorii ste ked viete cas?Podstatne je aky mate cas a ci ste lepsi pre seba a ci ste lepsi v porovnani s inymi autami casom aj v inej kategorii,nie len v tej v ktorej zavodite...potom nie je dolezite v akej kategorii ste.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 02.07.2008, 22:19 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
majlo, mudro vravis... az mi je to divnuo.. Laughing
ja osobne chodim na sprinty aby som vedel aky dokazem zajazdit cas... potom obcas ked pozriem aj do inych kategorii alebo do celkovej vysledkovej listiny, tak zistim ze davam octavie RS dole... Very Happy
ako ja aj tak ziadny pohar neziskam... hlavne nie so seroiu... aj ked podla noveho som tomu blizko a ocicka obcas svietia stastim.... Twisted Evil

inak podla mna niektory ludia ktory tam chodievaju len koli poharom, nie su moc v poho... hlavne ked ide v kategorii do 1,6 (po starom) so seriovou VTi-ckou a tesi sa jak mali chlapec ze dava dole saxa VTS... no hold ked chce byt niekto dobry a ist si cielene po pohar, musi aj do auta trosku vrazit... sak pista vam povie ako na to... Wink trosku auto vyhadzat a tak.... nic nenechat na nahodu.... Cool

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
ITR
Zaslal: 03.07.2008, 8:38 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
2Bera napísal:
mno ta ITR je tusim aj trosku porobena Razz Very Happy


Ta Integra je total vykuchana, bez skiel, predna kapota laminat, a jasne, ze motor neostal seria Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
ITR
Zaslal: 03.07.2008, 8:42 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
pa1ec napísal:
majlo, mudro vravis... az mi je to divnuo.. Laughing
ja osobne chodim na sprinty aby som vedel aky dokazem zajazdit cas... potom obcas ked pozriem aj do inych kategorii alebo do celkovej vysledkovej listiny, tak zistim ze davam octavie RS dole... Very Happy
ako ja aj tak ziadny pohar neziskam... hlavne nie so seroiu... aj ked podla noveho som tomu blizko a ocicka obcas svietia stastim.... Twisted Evil

inak podla mna niektory ludia ktory tam chodievaju len koli poharom, nie su moc v poho... hlavne ked ide v kategorii do 1,6 (po starom) so seriovou VTi-ckou a tesi sa jak mali chlapec ze dava dole saxa VTS... no hold ked chce byt niekto dobry a ist si cielene po pohar, musi aj do auta trosku vrazit... sak pista vam povie ako na to... Wink trosku auto vyhadzat a tak.... nic nenechat na nahodu.... Cool


Mna tiez dost potesilo a ocka zaisrkili, ked som v PN dal 205-ku dole, ktora to v TN vyhrala Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
audi80
Zaslal: 05.07.2008, 17:49 Odpovedať s citátom
Založený: 15 apríl 2008 Príspevky: 1 Bydlisko: SNV
pa1ec napísal:
pepo crx napísal:
no, neviem neviem, aj s integrami sa len ťažko ponaháňame. A keď niekto natlačí koníky do 1,6ky, prečo by nemohol šprintovať s 1,6kami? nikto nejde na šprint so sériovkou...

to si myslis len ty... cista seria a cas 16:39sec...
inak mne to docela vyhovuje, ja som 1493objemovo takze do 1550.. Cool
ale mam tam zase bordel menom skodofka 120 a narvate webre pod kapotou... to je fer???
a co tak sa naucit brat to len ako zabavu a vyblbnut sa... nejde o pohare... a to ked zlozis 1,6 feliciu ta aj tak tolko nepotesi ako ked zlozis nejaky 3liter... :tak to je sice pravda ale ja aj ked neme Hondu tak po precitaní celeho prispevku a zohladneni niekolkorocných skusenosti sprintovania a aj cedlkovo sprintov na Slovensku je v tom BORDEL a to riadný stale sa po niekom opičiť ved nieje to OK aj z nasobenim a koeficientmi preradovaním o triedu vyžšie atd.no nie?Zastavam nazor a niesom v tom sam že triedy by mali byť rozdelene podľa výkonu a nie kubatur lebo od 1550 hore to akože čo všetci tam choďte?a ked tam dame aj turbo tak hoooooooooooooooooj už je to jedno aký motor maž dnu no nie?iba pre priklad ako možem dať do jednej kategorie 1.8turbo a nejaký 3.0 ktorý isto bude mat tiež turbo??? tak čo vy všetci na to?twisted:
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pepo crx
Zaslal: 05.07.2008, 21:52 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
2Bera napísal:
pa1ec napísal:
pepo crx napísal:
tak to je fajn ze aspon niekomu sa polepsilo! Akurat sa teraz kazdy podla obsahu bude musiet zamerat kde sa bude ako kategorizovat a kam sa komu oplati ist sprintovat..
mam taky pocit ze vsade to uz budu robit podla tej asociacie.. uz asi nikde nebude kategoria do 1600... jedine tak hubice a tam je to podla kW...


mno tam je to tiez divadlo Very Happy

vcil si vybrat....ist podla kw v technicaku cize 92kw a hodit na seba kritiku alebo ist podla motora co je v kasni Very Happy cize 138kw ....hm Very Happy


podla mna by si mal jednoznacne startovat podla toho kolko kW ma v serii ten motor, co mas v aute, teda tych 138 kW, prip. podla obsahu tych 2,2...
inak, klobuk dole, taka prerabka! za kolko s tym ides 1/4 mile?

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 05.07.2008, 22:06 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
pepo crx napísal:
podla mna by si mal jednoznacne startovat podla toho kolko kW ma v serii ten motor, co mas v aute, teda tych 138 kW, prip. podla obsahu tych 2,2...
inak, klobuk dole, taka prerabka! za kolko s tym ides 1/4 mile?


15.090 som mal na zimacoch v TN a 14.647 v PN ale to som zopar desiatok metru pred cielom siel na neutral Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
adgo
Zaslal: 06.07.2008, 6:25 Odpovedať s citátom
Založený: 11 december 2007 Príspevky: 289 Bydlisko: Michalovce 1999 Honda HR-V
Niektorí tu hovoria o VTi tak ako keby to nebola seriovka ale uz nejaka tuningová kára na šprinty. Vacsina VTi su na štartoch sprintov sú seriovky.

_________________
Honda HR-V 1,6 4x4 D16W1
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist