Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  honďáci, bojkotujme šprinty!

misko42
Zaslal: 06.07.2008, 18:44 Odpovedať s citátom
Založený: 01 marec 2008 Príspevky: 106 Bydlisko: Nitra 2008 Honda Civic
ja som rozmyslal tiez ci nepojdem aspon na tie volne sprinty ale... som to neskusal este tak neviem kedy je najlepsie preradit atd atd . . . a ci mat zapatu stabilizaciu alebo nie,ale asi nie lebo bez nej to tak lepsie taha,.. Very Happy

_________________
veni vidi vici
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pepo crx
Zaslal: 06.07.2008, 20:38 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
adgo napísal:
Niektorí tu hovoria o VTi tak ako keby to nebola seriovka ale uz nejaka tuningová kára na šprinty. Vacsina VTi su na štartoch sprintov sú seriovky.


a to tu aj niektorým tuším vadí...
kto chce výkon, dostane ho, akurát ide o to či kompletnou prerábkou slabšieho motora alebo si obstará poriadny základ Twisted Evil
prvej kategórii fandím a mám pred ňou rešpekt bo sú to fakt borci! druhá kategória ide na to s rozumom a už to len dolaďuje Cool
osobne nemám invektívy ani proti jednym ani proti druhým, akurát že kategorizácia by mala vyjsť v ústrety čo najväčšej skupine ľudí.
a to je podľa mňa tá pôvodná...

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 07.07.2008, 14:57 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
[quote="2Beravcil si vybrat....ist podla kw v technicaku cize 92kw a hodit na seba kritiku alebo ist podla motora co je v kasni Very Happy cize 138kw ....hm Very Happy[/quote]

pista chodi podla technicaku... teda aspon s tou ciernou kiwinou to tak bolo... vcil neviem,..

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pepo crx
Zaslal: 07.07.2008, 15:53 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
2Bera napísal:
pepo crx napísal:
podla mna by si mal jednoznacne startovat podla toho kolko kW ma v serii ten motor, co mas v aute, teda tych 138 kW, prip. podla obsahu tych 2,2...
inak, klobuk dole, taka prerabka! za kolko s tym ides 1/4 mile?


15.090 som mal na zimacoch v TN a 14.647 v PN ale to som zopar desiatok metru pred cielom siel na neutral Rolling Eyes


To nie je zlé, všetko pod 15 je na naše pomery slušné! Cool
inak, mám taký pocit že v TN sa vždy jazdia lepšie časy ako v PN, čím to asi bude?! Twisted Evil Very Happy

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
misko42
Zaslal: 08.07.2008, 16:54 Odpovedať s citátom
Založený: 01 marec 2008 Príspevky: 106 Bydlisko: Nitra 2008 Honda Civic
lepsi vzduch? krajsie babenky pred kt. sa chce clovek ukazat? Razz

_________________
veni vidi vici
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 08.07.2008, 18:26 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
pepo crx napísal:
2Bera napísal:
pepo crx napísal:
podla mna by si mal jednoznacne startovat podla toho kolko kW ma v serii ten motor, co mas v aute, teda tych 138 kW, prip. podla obsahu tych 2,2...
inak, klobuk dole, taka prerabka! za kolko s tym ides 1/4 mile?


15.090 som mal na zimacoch v TN a 14.647 v PN ale to som zopar desiatok metru pred cielom siel na neutral Rolling Eyes


To nie je zlé, všetko pod 15 je na naše pomery slušné! Cool
inak, mám taký pocit že v TN sa vždy jazdia lepšie časy ako v PN, čím to asi bude?! Twisted Evil Very Happy

praveze teraz boli lepsie casy v PN ako v TN... aj napriek tomu ze v TN je povrch uplne ze o inom... tha best... Rolling Eyes

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pepo crx
Zaslal: 08.07.2008, 20:32 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
jaaaj, ozaj, som sa sekol, myslel som tak že v piešťanoch to býva rýchlejšie ako v trenčíne. Aj vlani tak bolo.
Ja mám skôr taký pocit že to nie je vždy všade tých istých 402 m .... Laughing bo babenky sú všade dobreeee... Cool

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ITR
Zaslal: 08.07.2008, 22:06 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
pepo crx napísal:
jaaaj, ozaj, som sa sekol, myslel som tak že v piešťanoch to býva rýchlejšie ako v trenčíne. Aj vlani tak bolo.
Ja mám skôr taký pocit že to nie je vždy všade tých istých 402 m .... Laughing bo babenky sú všade dobreeee... Cool


V TN sa startovalo par centimetrov od fotobunky a v PN ako kto zastavil Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
eso-sannycars
Zaslal: 09.07.2008, 9:02 Odpovedať s citátom
Založený: 09 júl 2008 Príspevky: 2 Bydlisko: hluboka nad vltavou
ITR napísal:
2Bera napísal:
mno ta ITR je tusim aj trosku porobena Razz Very Happy


Ta Integra je total vykuchana, bez skiel, predna kapota laminat, a jasne, ze motor neostal seria Smile

co to meles za blbosti? snad jsi ji videl v piestanech a ted ve slusovicich ne?
takze jedine co je vykuchane jsou zadni sedacky! itr ma vsechny skla i original kapotu z plechu!
jen motor je porobeny....o tom by mohl psat pista a ales z 906 teamu,neb ti ladili ecu auta....fotky a upravy si muzes prohlednout na sannycars.cz (nase auta) nebo na honda-clubu.cz v moje honda-majitel je "pani esova"

snad se priste nedoctu ze nase itr je twin turbo s nitrem komplet z laminatu Wink Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 09.07.2008, 9:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
eso-sannycars napísal:
co to meles za blbosti? snad jsi ji videl v piestanech a ted ve slusovicich ne?
takze jedine co je vykuchane jsou zadni sedacky! itr ma vsechny skla i original kapotu z plechu!
jen motor je porobeny....o tom by mohl psat pista a ales z 906 teamu,neb ti ladili ecu auta....fotky a upravy si muzes prohlednout na sannycars.cz (nase auta) nebo na honda-clubu.cz v moje honda-majitel je "pani esova"

snad se priste nedoctu ze nase itr je twin turbo s nitrem komplet z laminatu Wink Rolling Eyes


eso nemyslel on ukrajinca ci keri to chodi uplne vykuchany az na plech a miesto oken ma plasty tusim....

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
eso-sannycars
Zaslal: 09.07.2008, 10:23 Odpovedať s citátom
Založený: 09 júl 2008 Príspevky: 2 Bydlisko: hluboka nad vltavou
ne, bylo to v kontextu s piestanama a s itr co jela proti trem subarum a dala je dole...resp jen jedno, ( majitel tvrdil ze ma 290ps a nemohl v cili pochopit ze ho nalozila atmosfera s 190ps Very Happy ) a to byla nase itr Wink
cili opravdu psal o tej nasi
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 09.07.2008, 14:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
eso-sannycars: Dobre,ze si sa ozval nech to tu neni len same dohady,myty a famy,nech si kazdy jeden rozmysli co sem napise pred tym nez nieco napise ci je to pravda,alebo nie.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
2Bera
Zaslal: 09.07.2008, 15:07 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
no ja som videl ten sprint z dialky a asom si myslel ze je to ten druhy typek na vykuchanej ITRke a ne ze to ty akurat jazdis Cool

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
ITR
Zaslal: 09.07.2008, 18:04 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
eso-sannycars napísal:
ITR napísal:
2Bera napísal:
mno ta ITR je tusim aj trosku porobena Razz Very Happy


Ta Integra je total vykuchana, bez skiel, predna kapota laminat, a jasne, ze motor neostal seria Smile

co to meles za blbosti? snad jsi ji videl v piestanech a ted ve slusovicich ne?
takze jedine co je vykuchane jsou zadni sedacky! itr ma vsechny skla i original kapotu z plechu!
jen motor je porobeny....o tom by mohl psat pista a ales z 906 teamu,neb ti ladili ecu auta....fotky a upravy si muzes prohlednout na sannycars.cz (nase auta) nebo na honda-clubu.cz v moje honda-majitel je "pani esova"

snad se priste nedoctu ze nase itr je twin turbo s nitrem komplet z laminatu Wink Rolling Eyes


Ak som to zle napisal, tak prepac!!!Ale ja som nepisal o tebe Smile. A neviem preco tak agresivne reagujes??? Da sa to napisat aj inak "isiel som ja s tymi Subarami a nie ukrajinec"!!!!! Wink Ak som Ta tym urazil, tak prepac
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
ITR
Zaslal: 09.07.2008, 18:15 Odpovedať s citátom
Založený: 20 september 2007 Príspevky: 49 Bydlisko: PU
2Bera napísal:
no ja som videl ten sprint z dialky a asom si myslel ze je to ten druhy typek na vykuchanej ITRke a ne ze to ty akurat jazdis Cool


Ja som to tiez videl z dialky a myslel som si, ze to bol ukrajinec!! Este raz sa ospravedlnujem.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 5 z 6
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist