Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Slalomovy trening/zraz/grilovacka na Pez. Babe-13.7 od 13:00

matulo
Zaslal: 26.06.2008, 22:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Caute Hondaci,

na znamost sa dava, ze momentalne pripravujeme pokracovanie pomerne uspesneho slalomoveho treningu na Pezinskej babe. Info o prvom a zatial jedinom takomto podujati najdete tu.

V tejto teme, v tomto prispevku, sa budu postupne objavovat vsetky potrebne informacie. Zatial este nemame potvrdenych vela detailov, akciu sa snazime naplanovat na nedelu 13.7.2008 na poobednajsie hodiny. Myslite teda na nu pri planovani svojho volneho casu. Wink Verime, ze sa tam opat zideme v hojnom pocte a vo vynikajucej nalade. Smile

Aby sme mali aspon hrubu predstavu o ucasti, prosime, dajte nam info prostrednictvom ankety.

za HC Team
matulo

//edit/9.7.2008
pre istotu pridavam kompletne a siahodlhe info o akcii aj sem... Smile

Miesto: Kamenolom pod Pezinskou Babou
Datum: nedela 13.7.2008
Cas: od 13:00 dokedy sa nam bude chcet (predpokladany koniec cca o 18:00)
Kto: ktokolvek kto ma zaujem (stari, mladi, zeny, muzi, deti, psi, novacikovia aj stare paky Smile)
Co za to: kedze parkovisko nie je zadarmo, bude sa za vjazd autom do arealu vyberat poplatok. Ti, co akciu absolvovali minule, uz vedia asi ako to funguje. Tentokrat bude ucast na akcii (v predpokladanej dlzke 5 hod., v pripade velkeho zaujmu mozno aj dlhsie) spoplatnena sumou 400 Sk pre jazdiace vozidla (t.j. 80 Sk/hod.), resp. 100 Sk pre parkujuce vozidla. Poplatok zahrna aj obcerstvenie vo forme nealko napojov (mineralka) a nejakej grilovanej maskrtky, samozrejme vsetko v rozumnych mnozstvach (za rozumne mnozstvo sa nepovazuje nakrmenie 4 hladnych chlapov, ktori vyskocia z jedneho 3dveroveho Civica Smile).
Ak to bude kapacitne mozne, poskytneme vam priestor na ugrilovanie vlastnej prinesenej speciality... Smile

Samozrejme, zucastnit sa mozete aj bezplatne, v tom pripade vas ale nemozeme vpustit autom do arealu, ani vam nebude mozne poskytnut vyhody, o ktorych som pisal v predchadzajucich par vetach...

Aby sme mohli zabezpecit dostatok obcerstvenia, dajte nam, prosim, vopred vediet svoju ucast, a to prostrednictvom ankety, pripadne akoukolvek inou formou.

Pre tych, ktori sa planuju zucastnit mam zopar instrukcii:

  • Podrobne informacie o organizacii treningu/jazdenia, dostanete az na mieste v ramci kratkej rozpravy vsetkych jazdiacich, pred zaciatkom jazdenia podla zvyklosti AutoSlalomu bude moznost aj na pesie porejdenie trate.
  • Ak je to aspon trochu mozne, prosim jazdcov/trenujucich, skuste sa dostavit medzi 13:00 a 13:30, aby ste rozpravu stihli; iste chapete ze 10 krat opakovat to iste je dost unavne...
  • Ak sa nastretneme s technickymi problemami, tentokrat sa bude jazdit uz aj na presne merany cas. Mame k dispozicii casomieru s jednou zavorou, takze trat bude urcite unikatna... Tentokrat by mal byt k dispozicii aj dostatok kuzelov... Tymto este raz dakujem Havranovi za vyrobu casomiery...
  • Kazdy jazdec aj divak sa v areali pohybuje na vlastne riziko a zodpoveda za vsetky skody, ktore sposobil sebe alebo ostatnym. Napriek tomu prosim dodrziavajte bezpecnostne usmernenia HC Teamu, a to najma:

    1. Na jazdenie pouzivajte pevnu obuv.
    2. Pred jazdou sa vzdy priputajte - tyka sa vsetkych osob vo vozidle.
    3. Pocas jazdy majte na hlave prilbu - tyka sa vsetkych osob vo vozidle; akceptuje sa akakolvek prilba - skateboardova, cyklisticka, lezecka, idealne samozrejme motorsportova alebo motorkarska; ak nemate, nezufajte, budu tam nejake prilby navyse.
    4. Nevchadzajte na trat (autom ani peso), ak sa na trati nachadza ine vozidlo, resp. bez prislusneho pokynu.
    5. Za cielom vzdy zabrzdite do uplneho zastavenia Exclamation Po dojazdeni odparkujte auto na urcenom mieste.
    6. V celom areali jazdite pomaly a ohladuplne (samozrejme, s vynimkou trate).



Nedodrzanie pravidiel a usmerneni HC teamu moze mat za nasledok nevpustenie na trat, pripadne vyhostenie z arealu.

Prosime vsetkych o udrziavanie arealu kamenolomu v cistote a poriadku, aby tato akcia nebola posledna... Dakujeme.


Naposledy upravil matulo dňa 09.07.2008, 7:47, celkom upravené 2 krát.

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 01.07.2008, 23:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Hondaci Smile ,datum je potvrdeny takze vsetci co mate chut pridite,bude sa jazdit,jest,kecat a pozerat,podla toho kto ma na co chut Smile .Budeme moct aj grilovat.Budete sa tam moct vyblaznit s autami(slalom a kratke sprinty mozno aj proti motorke Smile ).

Dalsie info doplni Matulo Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
TheKamil
Zaslal: 02.07.2008, 21:43 Odpovedať s citátom
Založený: 13 marec 2008 Príspevky: 9 Bydlisko: Pezinok 1998 Honda Civic
No chalani velmi sa tesim na takuto vydarenu akciu uz len odratavam dni kedy to bude a poriadne si zajazdime......budem tam aj keby kamiony padali heh Very Happy Very Happy Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 02.07.2008, 21:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
TheKamil napísal:
No chalani velmi sa tesim na takuto vydarenu akciu uz len odratavam dni kedy to bude a poriadne si zajazdime......budem tam aj keby kamiony padali heh Very Happy Very Happy Very Happy


...tak v to dufam,kedze v tom mas prsty aj ty Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 02.07.2008, 21:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Majo&Rado napísal:
...(slalom a kratke sprinty mozno aj proti motorke Smile ).


to sa tesim, a ktoze pride na motorke? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
PuLo
Zaslal: 02.07.2008, 21:54 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1614 Bydlisko: BA, Nove Mesto
Ghost rider co jazdi 200 za hodinu smer Stupava Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 02.07.2008, 21:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
HMT napísal:
Majo&Rado napísal:
...(slalom a kratke sprinty mozno aj proti motorke Smile ).


to sa tesim, a ktoze pride na motorke? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


...Pulo to vystihol... Smile ty ak stihnes Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 02.07.2008, 22:02 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
Ghost Rider je fakt ze poprdeli vec... teraz som cumel na DVD 2-ku. nechapem, ze ten clovek este vobec zije...

Cierna moto, cierna kombineza a prilba, ziadna SPZ... a prdel velku si robi z chlpatych....

Co sa tyka slalomu: urobim vsetko preto aby som prisiel, lebo je to skvela akcia. Zabava najlepsia na tom svete... Very Happy Very Happy

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 02.07.2008, 22:06 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
HMT napísal:
Ghost Rider je fakt ze poprdeli vec... teraz som cumel na DVD 2-ku. nechapem, ze ten clovek este vobec zije...

Cierna moto, cierna kombineza a prilba, ziadna SPZ... a prdel velku si robi z chlpatych....


co som pocul tak uz nezije Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
pa1ec
Zaslal: 02.07.2008, 22:08 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
HMT napísal:
Co sa tyka slalomu: urobim vsetko preto aby som prisiel, lebo je to skvela akcia. Zabava najlepsia na tom svete... Very Happy Very Happy


zae ides matulovi oprasit dezen??? Very Happy

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
HMT
Zaslal: 02.07.2008, 22:09 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
2Bera napísal:

co som pocul tak uz nezije Rolling Eyes


jaj taaaaaaaaak. No tak to sa dalo cakat...
Ale ked si niekto iny da tu istu kerku na chrbat, tak sa moze opat za neho vydavat..
OT: dnes na Babe take veci - - furt auta v protismere - pridrbani uplne. A to este nejaky pubertak na zelenej Mazde 323F sa tam hore tocil pri bufete cez plnu v zakrute dokola a nejake cajocky ho tocili a fotili na fotak... drbnuty. Prehovoril som mu do duse a myslim, ze si trochu cvrkol..

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MaroK
Zaslal: 03.07.2008, 7:48 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Pridem sa pozret a porozpravat s ostatnymi Hondakmi Cool

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
HMT
Zaslal: 03.07.2008, 11:12 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
pa1ec napísal:

zae ides matulovi oprasit dezen??? Very Happy


no, kedze pridem zas na moto, tak jedine...ze matulovi. Ak mi to da do ruky.. este som mu dlzny predchadzajuci dezen.., ze mato??

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 03.07.2008, 12:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
HMT napísal:
tak jedine...ze matulovi. Ak mi to da do ruky

HMT - pozor na to, aby sa nenaslo zopar dvojzmyselnych jedincov... Wink Laughing Laughing Laughing

mam taky blby pocit, ze tento krat budem kiwu setrit, nanajvys s nou vyskusam trat, fotobunku a tak... dovody som Ti spominal ked sme sa videli naposledy... Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
HMT
Zaslal: 03.07.2008, 13:11 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
matulo napísal:

mam taky blby pocit, ze tento krat budem kiwu setrit, nanajvys s nou vyskusam trat, fotobunku a tak... dovody som Ti spominal ked sme sa videli naposledy... Rolling Eyes Rolling Eyes Crying or Very sad Crying or Very sad


jasna vec, ved je to len a len na tebe.. treba aj setrit auticko trosku.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 9
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist