Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  W: AutoCibo - ZA

Miguell
Zaslal: 09.02.2014, 14:23 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2014 Príspevky: 8 Bydlisko: žilina
bo lsom tam s Preludou a celkom spokojnost ,pristup v poho ,celkom dobre sa dalo pokecat na urovni,,to sa v moc servisoch tiez nevidi ...problemy zriesene za chodu ,objednavky v cajku,.. 530e za komplet rozvody : obe napinacie kladky,oba remene ozubene,vodna pumpa,s tesnenim samozrejme,plus tesnenie pod nahon zadneho vyvazovaku...novy origo kryt -spodny na rozvody aj s tesnenim,ta skrz-matica aj s gumickou cez horny rozvodovy kryt origo ,nacasovane vyvazovaky aj vacka kluka samozrejme,,nastavene ventily,nove obvodove tesnenie vika ventilov,plus tesnenia nad sviecky-vikove,nove svecky NGK,novy olej,opraveny vypustak-zavit...predstih nastaveny,...samozrejme kvalita sa ukaze az tak za 5-10-15 tis km aj neskor, to je jasne ..ale zatial spokojnost..
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rhonda
Zaslal: 09.02.2014, 18:06 Odpovedať s citátom
Založený: 18 november 2013 Príspevky: 6 Bydlisko: SK
ok dik za positive spravu ja som tam este nebol Sad ale to len preto ze som nebol na Slovensku s hondou ...
ale chystam sa
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
traffisic
Zaslal: 29.10.2019, 2:57 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2011 Príspevky: 9 Bydlisko: krasno nad Kysucou 2005 Honda Accord
Servis uz je zavrety,bohuzial,,uz nemam mechanika ktoremu moze 100%verit,ze mi accord spravi na paaana,,
Neviete o podobnom servise,v okoli ZA,alebo BY?dik
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zavael
Zaslal: 06.07.2020, 13:56 Odpovedať s citátom
Založený: 09 marec 2014 Príspevky: 2 Bydlisko: Žilina 2014 Honda Accord
traffisic napísal:
Servis uz je zavrety,bohuzial,,uz nemam mechanika ktoremu moze 100%verit,ze mi accord spravi na paaana,,
Neviete o podobnom servise,v okoli ZA,alebo BY?dik

Nasiel si, prosim ta, cosi? Tiez sa chystam s accordom po kupe na preklepnutie a rad by som nieco overene. Vdaka

_________________
Honda Accord 2.0i
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist