Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  NEW GENERATION -Šprinty, Slalomy, Rally - Podte si zajazdiť!

s8n
Zaslal: 30.07.2008, 10:51 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
Ahojte honďáci...

Hneď v úvode jedno upozornenie - neberte tento text ako reklamu iného klubu alebo stránky lebo by to tak mohlo vyzerať... Na hondaclube som dlhšie ako sme založili tento... Berte to prosím ako POZVÁNKU!!!

Takže sme partia ľudí z okolia Serede, Piešťan ,Trnavy, Galanty a okolitých dedín, ktorí majú radi preteky jazdy a bla bla bla tak sme si založili niečo ako racingový klub aby sme sa nejako vyblbli mimo mestkých ciest - neskôr vznikla stránka

www.new-generation.tym.sk

Arrow No a viacmenej nepravidelne organizujeme šprinty na 400m na dobrej uzavretej ceste a najnovšie sme usporiadali niečo ako "rally" na malej mimomestkej RZ-e s drsným asfaltom na čas(dráha pozametaná skalnými z klubu Smile)
Aj keď na prvý krát v skromnom počte 7 aút, ale o to to bolo napínavejšie + klasicky prvé tri miesta dostali pohár.

Všetko je to v blízkosti mesta Sereď (cca 55km od BA)

Arrow Taktiež by sme si niekedy chceli prenajať dráhu v Trebaticiach - poplatok je podľa našich info 5000,- Sk (166EUR)
Takže by bolo super keby sme išli spolu a zajazdili si túto super trať mimo seriálu autoslalom...

Arrow No a po týchto únavných riadkoch vás teda všetkých čo by ste mali čas cez víkend prísť na ďalšie akcie ktoré budú organizované srdečne pozývam!!!!!!!!!

Arrow Všetky informácie o dráhach, videá a fotky z tratí a akcií nájdte na našej stránke www.new-generation.tym.sk

Arrow Mali by ste záujem sa s nami ponahánať? Onedlho doplním aj onboard video zo spomínajej RZy kde sme jazdili posledne, aby ste videli ako to vyzerá...

Boli by sme veľmi radi keby to tam oživili a pridali sa sem-tam k nám...

Odpíšte sem alebo aj na našu stránku...

s8n
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MaroK
Zaslal: 30.07.2008, 12:32 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Ake by to boli preteky keby tam neboli Hondy vsak ? DIky za pozvanie ale aj tak mi to pride dost komicke neviem preco ... ze ILLEGAL STREET RACING TEAM Rolling Eyes
Objavil sa mi usmev na tvari ked som cital uvodnu stranku.
Kde sa to chodí šprintovať teda?
To by si chcel vedieť čo? Dozvieš sa, ak sa staneš členom Wink
Kto to celé založil?
To sa nehovorí... Smile
ak si dobrý ujo poliš čo nás nepráskne ...

Jako namakana supertajna organizacia , nie som clenom a predsa som na webe nasiel vase drahy kde chodievate jazdit Wink

p.s.: Kolkokrat ste videl The Fast and The Furious ? Shocked

sorry nic osobne

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
PietRo
Zaslal: 30.07.2008, 12:38 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 14:28, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
s8n
Zaslal: 30.07.2008, 12:45 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
MaroK napísal:
Ake by to boli preteky keby tam neboli Hondy vsak ? DIky za pozvanie ale aj tak mi to pride dost komicke neviem preco ... ze ILLEGAL STREET RACING TEAM Rolling Eyes
Objavil sa mi usmev na tvari ked som cital uvodnu stranku.
Kde sa to chodí šprintovať teda?
To by si chcel vedieť čo? Dozvieš sa, ak sa staneš členom Wink
Kto to celé založil?
To sa nehovorí... Smile
ak si dobrý ujo poliš čo nás nepráskne ...

Jako namakana supertajna organizacia , nie som clenom a predsa som na webe nasiel vase drahy kde chodievate jazdit Wink

p.s.: Kolkokrat ste videl The Fast and The Furious ? Shocked

sorry nic osobne


Ok úvod je dosť neaktuálny (je ešte z bývalej stránky a ludia to tam chceli - no a momentálne som to plnil pri preklápaní dôležitejším obsahom) to beriem a mal byť presne v tomto štýle ako si písal je to ľahká irónia na seba samých - samozrejme že všetci vedia kam chodíme dokonca aj policajti v dvoch okresoch - niektorí v civile dokonca s nami takže toto by som vôbec neriešil...
Ak ti prídeme ako spolok masturbujúcich chlapcov pred F&F tak ťa sklamem... ide nám o preteky na formu sa nejak u nás kašle...


"Ake by to boli preteky keby tam neboli Hondy vsak..." som na hondaklube v sekcii Racing?

A koľkokrát som videl F&F - no 1tku možno 5x, 2ku 2x , 3ku 2x -

ps: dík za odpoveď tažko nad vecou
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MaroK
Zaslal: 30.07.2008, 12:50 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
chill & peace Wink

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
s8n
Zaslal: 30.07.2008, 12:56 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
PietRo napísal:
No tak co su prvy Illegal Street Racing Team na SVK.Ja som doposial poznal len slovicko Racing Team,ale tak vidim,ze anglictina je stale rozrastajuci jazyk tak preco tam este nepridat par slovicok navyse,aby si to nikto nepametal Laughing

Toto neni Los Angels,ale slovensko,neviem ci tu nieco take existuje,nejak street racing zavody,kedze skoro vsetci sa vozime na seriovkach,ktore maju akurat tak nejake folie,a elektrony (najdu sa aj vynimky,ale teraz tu spominam vacsinu).

Cize by ste si mali nachvilu vypnut DVD-cka z filmom F&F (zerie to elektrinu Laughing )


Chlapci sorry - ale už začínam banovať aj že som to sem dal...nejak mi uniká podstata vašich príspevkov kedže vás pozývam na dráhu ktorá je zabezpečená - o topic vyššie sa rieši driving heaven - teda kde sa dá jazdiť bezpečne a skúsiť čo to dá a j s našimi hnilými sériovkami tak vám ponúkam možnosť -
no a neviem ako u vás v Košiciach ale keď sa stretne len pomocou interných kontaktov 40+ aút a odíde si zašprintovať večer na odstavenú dráhu tak sa to dá nazvať pretekom... Takže tu sa toho deje dosť a nie sme sami... nám podobným je dosť....

A že som ješitný a bránim sa - rypnem si ja do teba s tou anglinou - daj si namiesto I LOVE JDM - Milujem SDT Rolling Eyes sám si pobláznený vlnou JDM čo nie nič iné ako bola kedysi vlna F&F zlepeníc a ohromných krídel... neber to osobne len netreba vidieť veci len zo svojho pohľadu
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
PietRo
Zaslal: 30.07.2008, 13:08 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 14:28, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
s8n
Zaslal: 30.07.2008, 13:19 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
No vidíš sami robíte to isté čo my... prepáč ale celá táto diskusia sa zvrhla k niečomu inému ako bol predpoklad... A ako si myslíš že to voléme my? "ideme na šprinty" nie ideme na "super cool illegal night drift´n´drag street race..."

Ak si myslíš fakt že sme nejakí trtkovci čo majú okrídlené škodovky a nálepky klubu cez celé sklo tak sa popozeraj na tie fotky čo sú na stránke...

btw. pozrel som si vašu stránku p4mance.sk je pekná...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
PietRo
Zaslal: 30.07.2008, 13:22 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 14:28, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
s8n
Zaslal: 30.07.2008, 13:31 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
Ok - dík a ani ja nemám záujem sa tu strapňovať obhajovaním a flejmovaním... ako som spomínal na začiatku - chodili sme spolu na "stretká" a "šprinty" a kedže sme sa chceli spropagovať dali sme si tento názov veď celý úvodný text je v miernej irónii... a preto aj keď píšem o rally v našom ponímaní tak to radšej dávam do uvodzoviek... chceme len nové tváre....

a bol by som zabudol takisto tam chodia aj pekné baby Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
2Bera
Zaslal: 30.07.2008, 13:54 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
s8n napísal:
A ako si myslíš že to voléme my? "ideme na šprinty" nie ideme na "super cool illegal night drift´n´drag street race..."


Laughing Laughing

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
PietRo
Zaslal: 30.07.2008, 13:56 Odpovedať s citátom
Založený: 21 september 2007 Príspevky: 729 Bydlisko: Košice 1997 Honda Civic
...


Naposledy upravil PietRo dňa 08.09.2008, 14:28, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 30.07.2008, 14:01 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
mala by sa spravit tema hlaska dna Very Happy bo kazdy den ma daco prekvapi tunak Very Happy

sak daco podobne bolo aj v BA co sa stretavali pri tescu a pak sli sprintovat smerom na madarske hranice Smile len smola ze na hlavnej ceste Very Happy ked mate nejaky plac tak uplna pohoda Smile tunak v okoli neni nic volne fak Rolling Eyes

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
s8n
Zaslal: 30.07.2008, 19:20 Odpovedať s citátom
Založený: 10 júl 2007 Príspevky: 95 Bydlisko: Sereď 1995 Honda Civic
2Bera napísal:
mala by sa spravit tema hlaska dna Very Happy bo kazdy den ma daco prekvapi tunak Very Happy

sak daco podobne bolo aj v BA co sa stretavali pri tescu a pak sli sprintovat smerom na madarske hranice Smile len smola ze na hlavnej ceste Very Happy ked mate nejaky plac tak uplna pohoda Smile tunak v okoli neni nic volne fak Rolling Eyes


Veď práve preto som to písal a chcel som zavolať hlavne túto západnú časť HC veď aj pre vás to môže byť zaujímavé popretekať sa s inými týpkami ako na slalome alebo časovo obmedzenom šprinte niekde na veľkých akciách... ide nám o zábavu v športovom ruchu... A nemáte to tak ďaleko a cesty sú zabezpečené nie niekde medzi dedinami, kde je normal premávka...

Bol by teda aspoň nejaký záujem alebo si máme radšej zmeniť meno klubu aby bolo politicky a tunersky a inak korektnejší???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 30.07.2008, 20:15 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
s8n napísal:


Bol by teda aspoň nejaký záujem alebo si máme radšej zmeniť meno klubu aby bolo politicky a tunersky a inak korektnejší???


...Urcite bude a je zaujem a nedaj sa znechutit,klidek a pohoda,vzdy sa niekomu nieco nebude pacit a vzdy bude niekto mudrovat ci je to web,sutaz,racing,forum...treba to ignorovat,robit si svoje,lebo aj tak si nepomozes... Wink

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist