Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Honda Klub Morava vás zve na Honda sraz Vyškov 21.4.2007

infinity
Zaslal: 22.04.2007, 21:54 Odpovedať s citátom
Založený: 21 december 2006 Príspevky: 23 Bydlisko: Ostrava
Kdyby nekdo mel videjko tak sup s linkem Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
peto009
Zaslal: 22.04.2007, 22:22 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
Dino napísal:
nazdar borci - zdravím vás všechny z Ostravy - skvělá akce - Henges No.1 Smile
Mám jen dotaz na Peta 009 - kdo točil video spanilky při odjezdu z letiště do Vyškova ? ( stahujeme všechny materiály pro klubové DVD ).

Zdravím všechny - Dino - Honda Klub Morava Smile



Tocil Tomas z 2beroveho auta s mojou kamerou Cool
Dam to niekomu zmensit a hodime to sem.............
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 23.04.2007, 0:10 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Honda zraz vo Vyskove ocami matula

Kedze sa mi zadarilo napoly hotovy prispevok zmazat, pisem este raz. Bude sa to tu objavovat postupne, tak, ako budem dopisovat jednotlive casti.

Tento prispevok vznikol na specialnu ziadost nikolkych panov, ktori sa tejto vybornej akcie nezucastnili.

Pripravne prace
Oraganizaciu ucasti nasho klubu na zraze sme spolu s pcs-om riesili uz od zaciatku tyzdna. V niektorych pripadoch to stalo dost usilia, ale stalo za to... Niektorych ludi totiz bolo treba doslova prehovarat (a niektorym to aj tak nepomohlo Crying or Very sad -- vsak mlady muz z vychodu?)...
Specialnu pochvalu si za snahu o ucast (a nakoniec aj ucast) zasluzia Renatka (dolly20), ZUZKA (ta s CRX na konci Smile ) a Marek (morloq), ktori bojovali az do poslednej chvile...
Po stvrtkovom zraze som v piatok uspesne zbuchal aj prototypy klubovej nalepky, ktore sme si s pcs-om nahodili na auto hned po umyti aut (to avsolvovali asi vsetky kary vyrazajuce z BA -- okrem jednej ktoru este budem spominat)... V ramci obchodzky sme boli vyzdvihnut gril, nakupit kopu dobrych veci a tak...

Cesta do Vyskova
Stretavali sme sa na obligatnom mieste -- pred starou IKEA. Odchod bol planovany na 8:00, mne sa podarilo z roznych dovodov 3 minutky meskat. Nastastie to nebola taka hanba, cakalo sa este na nemenovaneho admina na fialovom Coupe, ktory sa rozhodol rano po ceste este strcit auticko na kefy... Rychlo sme ho este oznacili, aby vsetci vedeli ku komu patri (dostal prototyp nalepky najvacsej velkosti) a o 8:15 sme pomaly vystartovali.
Kolona 7 aut so mnou na cele sa pozvolnym tempom rozbehla smerom na Vyskov. Smile
Okolo 8:45 sme uz stali v Sekuloch na pumpe, kde fajciari vypalili zobaky a do nasej zostavy pribudla dolly20 a jej podarena banda. Este sme dali rychly pasaziersky swap a mohlo sa pokracovat v ceste... Smile
Dalsia zastavka bola zhruba o 9tej na hranicnom prechode Kuty, kde vsetci (okrem tych co boli na RenoCar-e) nakupili dialnicne znamky. Tu sa k nam pridal matis007 a mohli sme pekne pokracovat v ceste.
Mimochodom, az doteraz som viedol celu kolonu rovnomernym dialnicnym tempom 130-140 tacho, bez vyraznych rychlostnych vykyvov a blbnutia (aj ked obcas sa nejake naslo). Miestami mi to pripominalo mini-spanilku...
Niekde medzi hranicami a Brnom sa mi vsak stala relativne neprijemna vec. Zastavili si ma na pokec ceski zeleni stopari. Bezna dialnicna kontrola, nepozerali sa v podstate na nic ine ako na dialnicnu znamku... Mal som tu smolu, ze po ceste na RenoCar som si pytal mesacnu znamku a teta za okienkom mi dala tyzdnovu. Cesi maju dialnicne znamky dost specificke v tom, ze dobu platnosti clovek rozozna iba podla velkeho pismenka a farby znamky (ktore ako Slovak samozrejme nepoznam). Navyse ma doplietol napis "Mesic" pri poliach na vyznacenie mesiaca... No kedze predo mnou sa zeleni stopari zhovarali s nejakym neprijemnym Rumunom, pockal som si na vybavenie tak 15 minut. Tento fasa pokec ma po narocnom ukecavani a gulani ocami stal "pouheee petikilo"... Strasne by ma zaujimalo, ci ma zastavovali na istotu, alebo som si to zlizol len vdaka tomu ze som bol na zaciatku kolony... Neutral
Kazdopadne tymto sa nasa kolona rozdelila na 3 casti. Prvu tvoril peto009 a matis007 (este im chybal nejaky agent008... Smile )... Tato dvojicka trosku utiekla a neskor vraj spomalila. Na letisko aj tak dorazili skor ako vsetci ostatni... Druhu cast tvoril zbytok kolony pod velenim pcs-a, ktory ma priebezne zhanal na mobile... No a tretiu cast kolony som po prepusteni tvoril ja... Very Happy Niekde za Brnom som sa este zastavil kupit novu dialnicnu znamku a na odpocivadle som sa pripojil na cakajucu druhu skupinku.
Zbytok cesty pokracoval podla povodneho scenara, akurat vedenia kolony sa pri/vo Vyskove ujal pcs (jeho GPS nas malo doviest az k hotelu). Po chvili hladania sme nas hotel nasli, tam sme si rychlo zhodili veci (o hoteli sa este asi zmienim) a pomaly sme sa presunuli na letisko. To bolo asi 11:00...

Zraz na letisku
Po prijazde sme vsetci pekne zaplatili co sme zaplatit mali. Vdaka neskoremu prichodu a enormnej ucasti (organizatori odhaduju 70, ja od oka tak 80 aut krat 2-3 osoby) sa nam uz neusli zrazove nalepky... Sad
Hned ako sme odparkovali, zacali sa sprinty. Trat bola dlha zhruba 200m, na pravej strane letistnej plochy (obe auta sa museli tocit dolava). Mensi problem bol s dlzkou priestoru na brzdenie, ak clovek tlacil plny kotlik az po ciel a sused vlavo mu neuhol, hrozilo mu, ze koniec letistnej plochy jednoducho prepasie a zleti dole kopcekom. Dalsi drobny nedostatok bol absencia casomiery a slabsia organizacia sprintov. Na vysledku jazdy sa totiz museli dohodnut sutaziaci, nebol nikto kto by to rozhodoval... Inac pravidla boli jednoduche. Slo sa vyradovacim sposobom, do dalsieho kola clovek postupoval, ked vyhral nad svojim superom 2 jazdy. Supera si bolo treba hladat...
No ale spat k sprintom. Zacalo sa kategoriou do 100ps. Tu sa zucastnil maroz, ktory sa cestne prebojoval do 2. kola... Kategoriu vyhral hlavny organizator Henges so svojim supertichym specialom...
Nasledovala kategoria do 130 ps, kde sa z nasej vypravy zucastnilo viacero aut. Ak si dobre pamatam, tak sprintoval 2bera, Miso a ja. Kedze s Misom sme mali rovnake auta, dohodli sme sa ze prve kolo bude bratovrazedne... Spolu s 2berom sme sa prebojovali do druheho kola, kde nas presprintovali silnejsie auta (Noro tusim dostal neskorsieho vitaza kategorie, ja som siel s Civicom 5G 4D 1.6 VTEC 125 ps). V tejto kategorii a v kategorii do 150 ps excelovali najma CRXy (ktorych mimochodom na zraze bolo neuuuuurekom), ktore vdaka svojej nizkej hmotnosti valcovali skoro vsetko...
Sprinty pokracovali kategoriou VTi, kde si ro tozdalo zopar 6G 5D Civicy spolu s nejakymi preludami... Okrem ineho sa zucastnili pcs a matis007, opat v bratovrazednom prvom kole. Question Do druheho kola sa dostal pcs, tam ale s absolutne seriovym vozom s wooferom v kufri dostal na frak od rovnakeho auta, avsak trosku poladeneho...
Ceresnickou na sprintovacej torte boli sprinty Type R specialov -- rozdali si to Accort TR a Integra TR, ako to dopadlo bude musiet povedat niekto iny.

Medzicasom sa totiz udiali dve dolezite veci. Dorazila vyprava zo SNV (hodinky ukazovali mozno 14:30) a uvolnil sa gril, na ktorom sme si opekali klobasky, parocky a ine nakupene dobroty. Ti, co nemuseli vecer soferovat uz pomalicky zacali stahovat aj zasoby chlastu. Apropo gril -- ten moj gril len zavadzal, takze bol vylozeny pri aute... Aka ze smola, ze ked som vytahoval auto, zabudol som nan a tak trochu som ho presiel a polamal...

Dlhe chvile si ucastnici kratili volnym sprintovanim. Tazsie ako zohnat supera bolo najst si startera... Obcas niekto z tria Henges, pcs a ja zaskocil za sympaticku slecnu a auta na startovacej ciare odmaval. To mi pripomenulo starterku na oficialnych sprintoch... Bola to taka sympaticky vyzerajuca blondinka. Zial, vzhladom na silny vietor a nizku teplotu vzduchu bola babena veeeelmi zahalena... Inac pocas prvych jazd (este aj v mojej kategorii) ta babena nemavala bohvie ako, ale ked sme jej povedali co ma robit, pochopila a zacala mavat presne tak ako sa to ma (ze som taky mudry, ked to boli moje prve sprinty)... Smile
Tieto chvile vyuzila ZUZKACRX na povozenie sa v nasich Civicoch pod plnou palbou, ale aj ja, aby som si popocuval moj vyfuk zvonka, za jazdy, kedze jeho zvuk som zvonku este nepocul...

Co by som povedal ze nie je bohvie aka reprezentacia znacky bol fakt, ze mnoho domacich aut pustalo kudoly modreho dymu od vyfuku...

Zrazik pokracoval dalsou hodnotenou disciplinou -- slalomom. Z nasich sa don zapojil pcs a peto009, vzhladom na charakteristiky ich aut nemali sancu stihat s CRX a starsim mensim Civicom. Kazdopadne casy mali velmi dobre a vobec sa za ne nemuseli hanbit. Video z jazdy peta009 je uz nahodene niekde tu dole...

Dalej chlapci na ziadost Renatky vytiahli merak zvuku a zacali merat hlasitost vyfukov. Merac pekne polozili meter za auto a nechali majitela trosku sa poskackat po plyne... Po kazdom merani bolo merac treba pekne ocistit od sadzi.. Smile Disciplinu vyhral Henges so svojim "elektromobilom", zo SK vypravy skoncil najlepsie so skoro 109 dB (4. miesto), nenechal sa zahanbit ani peto009 so zhruba 106 dB (7. miesto)... Moj vyfuck sa meral len nesutazne, bolo to cislo okolo 94... Smile Kompletne vysledky su na stranke http://www.honda-klub-morava.cz/.

Po domerani vyfukov sa chalani zamerali na meranie hluku audia, co velmi potesilo nase kuraaatko dolly. Nanestastie bol merak nastaveny trosku inak ako jej audio (merali sa stredy a vysky), takze prvy vysledok bol slebuckyyyyy... 54 dB... Stacila ale troska hry s hejblatkami a radiom a z 54 dB bolo 96... Zapojil sa aj pcs, ten tiez postupne prestavovanim radia a zosilovaca zo svojho audia dostal 97 dB, aj ked nezabudol podotknut, ze to audio okrem wooferu so zosikom je stock (ako Fernet co tak lubi)... Smile Zapojil sa aj czert, merak v jeho aute ukazal cislo o nieco malo vacsie ako 100. Kompletne vysledky tejto discipliny zial nie su k dispozicii...

Nasledovala volba najkrajsieho auta zrazu. Do "finale" sa spolu s dalsimi ceskymi autami dostal peto009 so svojou Preludou, nakoniec o chlp (neumyty motor) skoncil na 2. mieste za domacou CRX-ou.

Par chalanov este prevetralo motory na letistnej ploche. Ostatni sa pomaly zacali radit na spanilku, ak ma mapa neklame, tak trasa viedla do obce Radslavice. Odhadom na spanilku vyrazilo 30-40 aut, podla povodnych informacii od organizatorov mala mat tak 30 km, ale niekde uprostred organizatori zmenili trasu (takze to mohlo byt viac aj menej)...

Po navrate na letisko sme sa vsetci podakovali a akciu sme ukoncili. Presny cas neviem, alemam pocit ze to bolo zhruba o 18tej hodine.

Hotel Dukla, Vyskov
Vo viacerych skupinkach sme sa presunuli do hotela, kde sme mali byt ubytovani. Povybavovali sme formality a vybehli na izby. Cakala nas obedo-vecera, zbehli sme len do hotelovej restauracie. Ja osobne som bol tou izbou tak zhrozeny, ze som mal velky strach a chcel som ist jest niekam mimo, ale hlad ostatnych zavazil, a tak sme len zbehli dole. Nastastie som bol prijemne prekvapkany, jedlo bolo celkom dobre.
Uz som nacrtol ze ubytovanie nebolo pohvie co. Kupelne mensich izieb boli strasne, plne penicilinu... Siel z nich smrad a takmer nic tam nefungovalo. V mojej malej izbe bola taka kosa, ze rano som mal mineralku studenu ako keby som ju vytiahol z chladnicky...
Chabost ubytovania ale zahladili prve pohariky chlastu, do ktorych sme sa pustili v apartmane, kam sme sa ledva pomestili sposobom hlava na hlave... Tam sa k nam pripojila aj ZUZKACRX a jozicrx, o ktorych sme si dovtedy mysleli ze su na nas tak trochu nehnevani... K nasmu chlastu pridali aj extra silny vychodniarsky Fernet a nejake lepidlo...
Vysledok nepotrebuje komentar, je dobre vidiet na videach... Okolo polnoci sa to hore na apartmane rozpustilo, v zabave uz pokracovali iba ZUZKACRX, pcs dalsi dvaja ludia a ja... Presunuli sme sa do suterenu na |censored|, aj ked zhodou okolnosti to bolo take dost neorganizovane. Aj tito ludia postupne odpadavali, ja som siel spat ako treti o pol 4... pcs so "sefkou" este zostali, vraj zaliezli okolo pol 5... Vyprava zo SNV pritom vyrazala z Vyskova o 7:30... Takze Zuzka, klobuk dole... Smile

Ostatni mali zaplatene ranajky, takze som sa o 8:45 prebral a postupne som ich spolu s Petom pobudil... Kupodivu, maroz aj pcs vstali vcas, na ranajky sa dogulali o 9:25 (5 minut pred zaverecnou). Akurat ten pohlad na nich nebol bohvie aky... Po ranajkach si dali este kratkeho slofika a okolo 12tej sme nasadali do aut...

Cesta domov
Ake bolo moje zdesenie, ked moj motor zacal po starte vydavat hrooooozne zvuky, ako keby niekto na ventily rozhadzal klince.. Po chvili to sice zmizlo, ale motor sa stale dost klepal, ventily cvakali ako keby ich za to platili... Takze som moj VTEC prekrstil na Diesel, a tomu zodpovedala aj dynamika celej jazdy domov. Dkrem jednej nutenej zastavky kvoli drobnemu zadrhliku (opat na mojom auticku Crying or Very sad ) sme pohodovym tempom tahali az do Kutov, kde sme dali posledny pasaziersky swap, rozlucili sa s dolly a jej partou a islo sa dalej.

Po prijazde do BA sme po nutnej logistike odstavili auta pod Starym mostom a isli sme sa pozriet do Incheby a Autosalon. Ale o tom je uz ina tema...

Podakovanie
Na zaver mojho siahodlheho reportu chcem este raz podakovat Hengesovi a jeho parte za organizaciu vynikajuceho podujatia. Kedze to bolo nulte podujatie, vsetky drobne nedostatky su automaticky prepacene. Vsetci co tam boli (aj ti co tam neboli) verime, ze nasledujuci zraz vo Vyskove bude este lepsi ako ten tohorocny a uz teraz sa nan tesime. Smile


---------------------------------------------------------------------------------------

Priznam sa, ze vsetkych ucastnikov zajazdu nepoznam po mene/nickoch, nemozem byt pri vsetkom a navyse alkohol zabija mozgove bunky, takze tu zarucene nejake veci budu chybat alebo budu napisane nepresne... Pripomienky a navrhy na doplnenie mi hodte do SS, nech to mame vsetko pekne pokope... Dakujem...

Zoznam ucastnikov, zoradene podla autiicok:

  • dolly20 s Petom, majstrom kucharikom a jeho priatelkou (Civic 5G 3D)
  • ZUZKACRX s priatelom, jozicrx (Civic 5G 4D)
  • czert s fdvoma fellaz (Civic 5G 3D)
  • 2Bera, Tomas (Civic 5G 2D)
  • peto009 s "mladou", skorpions (Prelude)
  • Maroz, tuningfans (Civic 6G 3D)
  • miso21 + posadka Question (Civic 6G 5D)
  • matis007 (Civic 6G 5D)
  • pcs s doprovodom (Civic 6G 5D)
  • matulo (Civic 6G 5D)


Neucast ma ospravedlnenu iba morloq vdaka problemom s podvozkom a pa1ec (ale ved on sa pochvali sam ze preco Smile )... Dodatocne sa akceptovali aj ospravedlnenky od Havrana a Zdenka (studijne dovody). Ostatni dostanu pri najblizsej prilezitosti poznamky do ziackych kniziek a pojdu klacat na pol hodinu do kuta...


Naposledy upravil matulo dňa 24.04.2007, 8:58, celkom upravené 10 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
2Bera
Zaslal: 23.04.2007, 5:27 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
Afterparty by Komanc Hotel Dukla Vyskov

1. http://www.youtube.com/watch?v=26w6xKd9gW4
2. http://www.youtube.com/watch?v=nMJ2aMjJPao
3. http://www.youtube.com/watch?v=S8In4H1DdzQ

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
643
Zaslal: 23.04.2007, 6:39 Odpovedať s citátom
Založený: 06 január 2007 Príspevky: 160 Bydlisko: Bratislava
Tu hrusku vam mrte zavidim Smile
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
maroz
Zaslal: 23.04.2007, 8:36 Odpovedať s citátom
Založený: 24 december 2006 Príspevky: 382 Bydlisko: BRATISLAVA 1998 Honda Civic
tak akože totok ye pekne v pitchy Very Happy taketo dokazy usvedčujúce Very Happy nemám slov to som snád ani nebol ja Very Happy,,

ale inak k zrazu alebo celkovo akcii vyškov,,lubilo sa velice šeckým učastníkom dakujeme matulovi za podrobný opis cesty šeci čo sa nezúčastnili možu len lutovať dufam že nabudúce sa nás zobere viacej lebo naozaj vydarený zraz,trochu organizačných nedostatkov k šprintom slalomu a pod. že dolly20 Very Happy akože 52db na prve meranie že sa nehanbíš s takou hudbou Very Happy ,,

takže dik Henges za pozvanie za organizaciu dik učastnici slovenskej strany za vyjazd a za hotelovu afterparty aj ked som odpadol dost skoro Very Happy bolo fantasticky.

Jo a nabuduce mi nenalievajte Vilmošku Very Happy

_________________
NH-0 championship white EK9
!!!honda the power of dreams!!!
AHcTT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
matulo
Zaslal: 23.04.2007, 8:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
maroz napísal:
matulovi za podrobný opis cesty


bude aj opis noci, akurat som to uz v noci nedokazal... Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pcs
Zaslal: 23.04.2007, 9:05 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 926 Bydlisko: Sarfia 1998 Honda Integra
matulo: pekny clanok. tesim sa na pokracovanie. Razz

_________________
ITR & Volvo S60 D5

AHcTT,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
dolly20
Zaslal: 23.04.2007, 9:15 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
matulo: paradna slohova praca, len tak dalej Cool

maroz: aspon som vyhrala v 1. kole najmenej hlucne audio Smile mal hned povedat, ze nemeria bass Wink nabuduce by mohli spravit nejaku tlakovu meracku Smile
uz ked som sa nehambila jazdit s holym zadkom, to audio ma len tak nepolozi Smile

zuzkacrx: sa mi zda, ze ten fernet tam od vas je tusim silnejsi nez ten nas Very Happy

all: paradna akcia, i ked som postradala na letisku toalety a nejaky ten altanok s capovanou kofcou... v kazdom pripade dakujem vsetkym zucastneným, osobne podakovanie patri czertovi, vdaka ktoremu sa mi skoro pretocila rucicka na otackomeri... 8,5tis otacok to afto este asi nezazilo Smile este ze nezacalo nic klepotat tak ako matulovi po ceste nas5..
hold, kovane piesty maju asi nieco do seba Wink
vsetci, ktorí neboli mozu lutovat....
ked bude spravene videjo zo zrazu, dame si nejake filmove stretko - nezabudnite si zobrat k tomu pukacne a colu Very Happy


Naposledy upravil dolly20 dňa 23.04.2007, 9:27, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matulo
Zaslal: 23.04.2007, 9:19 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
dolly20 napísal:
matulo: paradna slohova praca, len tak dalej Cool


dakujem, este na tom vecer porobim...

maroz: aspon som vyhrala v 1. kole najmenej hlucne audio Smile mal hned povedat, ze nemeria bass Wink
uz ked som sa nehambila jazdit s holym zadkom, to audio ma len tak nepolozi Smile

zuzkacrx: sa mi zda, ze ten fernet tam od vas je tusim silnejsi nez ten nas Very Happy

dolly20 napísal:
...osobne podakovanie patri czertovi, vdaka ktoremu sa mi skoro pretocila rucicka na otackomeri... 8,5tis otacok to afto este asi nezazilo Smile este ze nezacalo nic klepotat tak ako matulovi po ceste nas5..
hold, kovane piesty maju asi nieco do seba Wink


neprezradzaj co nas este caka... Smile akurat ked si to tak premietam, nie som isty ci to zlahka neklepalo aj predtym...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pcs
Zaslal: 23.04.2007, 9:39 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 926 Bydlisko: Sarfia 1998 Honda Integra
slalom peta009 a ja som bol ako spolujazdec. je to dost huste ist slalom a nemat volant.
Peto: Dobra jazda, hlavne ta posledna Wink

http://www.youtube.com/watch?v=i0mUn4aHGz8

_________________
ITR & Volvo S60 D5

AHcTT,
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
tuningfans
Zaslal: 23.04.2007, 10:47 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2007 Príspevky: 28 Bydlisko: Modra 2010 Honda Civic
matulo to si sa sekol

vyprava bola maroz + tuningfans...a nee 2ja mili pani

_________________
TypeR FN2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 23.04.2007, 12:28 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Slzy sa mi tisnu do ocu, ked to citam, zavidim vam .. tolko spaleneho benzinu a alkoholu..Very Happy


Naposledy upravil morloq dňa 29.04.2007, 0:21, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
matulo
Zaslal: 23.04.2007, 12:31 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
morloq napísal:
Slzy sa mi tisnu do ocu, ked to citam, zavidim vam .. tolko spalaneho benzinu a alkoholu..Very Happy


myslim ze toto nebola posledna super akcia HK.sk mimo BA... Smile budeme vsetci optimisti...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Petrik
Zaslal: 23.04.2007, 19:34 Odpovedať s citátom
Založený: 12 január 2007 Príspevky: 400 Bydlisko: TN & BA 1992 Honda Prelude
inak pomerne slusne videjko s hudbou zo zrazu:

http://www.youtube.com/watch?v=16ZOaIhUsPs&NR=1

PS: to sme si vazne ziadne zlato (okrem dolly a zuzky:)) nedoniesli domov? Videl som tam vela poharov, v com vsetkom sa presne sutazilo? Musime zamakat a o rok uz vyhrame daco Razz

_________________
Dream as you will live forever, live as you will die today Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 10 z 12
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist