Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Racing  ~  Treningový autoslalom Dunajská Streda,31.8.2008

Denka
Zaslal: 04.08.2008, 19:01 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Pre jazdenia chtivých tu máme ďalšiu skvelú ponuku:
svoje miesto nám poskytne motokárová dráha v Dunajskej Strede. Prenajatá plocha len pre Honďákov. Cena 1000sk za auto.
Ak budete uvažovať nad tým, že je to veľa, vedzte, že môžete jazdiť koľko chcete. Ak bude záujem zoberieme aj časomieru a kužele.
Zmena terminu na 31.8.2008

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
peto009
Zaslal: 04.08.2008, 19:22 Odpovedať s citátom
Založený: 20 december 2006 Príspevky: 1077 Bydlisko: BA 1993 Honda Prelude
V Dunaj Strede nieje ta motokarova dost mala?(v porovnani s Trebaticami)
Inak nie zly napad..

_________________
.....lude4ever.....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
matoxba
Zaslal: 05.08.2008, 18:00 Odpovedať s citátom
Založený: 19 august 2007 Príspevky: 898 Bydlisko: Bratislava
aj by som isiel ak nas bude dost
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
babo
Zaslal: 05.08.2008, 21:12 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
hm, ak by bol cas, mono by som isiel aj ja
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.08.2008, 21:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Ja urcite pojdem ak mi pridu platnicky do vtedy.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Motre
Zaslal: 05.08.2008, 23:26 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
peto009 napísal:
V Dunaj Strede nieje ta motokarova dost mala?(v porovnani s Trebaticami)
Inak nie zly napad..

bol som tam, jazdil som tam, a myslim ze je to vacsia, a urcite viem povedat ze zazivnejsia trat ako trebatice. ale na kuzelky by som asi tentokrat kaslal a jazdil to ako okruh. Time Trial!
dufam ze sa dovtedy moje platnicky dostanu zo stola na to spravne miesto a mozno uz dovtedy budu aj nove gumy na zoslahanie Laughing ale neee, tentokrat si chcem pojazdit, a hlavne poskusat par veci. dufam ze bude funkcnaa casomiera.
ak bude vsetko ako ma (posnazim sa aby bolo) tak idem na 99%!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pa1ec
Zaslal: 06.08.2008, 16:57 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
kolko ludi je nutne aby islo, aby sa tato akcia konala???
a cca odkedy sa to cele ma zacat??? 10:00 ??? 16:00 ???

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 06.08.2008, 17:26 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Cas navrhnite vy a pocet nie je obmedzeny a ani minimalny...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 06.08.2008, 18:33 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ja by som navrhoval tak od takej 10:00hod...
nech mame cas sa vyjasit... ak sa zmesti tak zoberem aspon altanok a mohol by sa zobrat napr aj gril... a nejako sa dopredu ked tak zlozit na nejake jedlo... zobral by som aj krabicu vsetko za 20ku... Razz
ale len limitovana edicia, aby ostalo aj na carat na buduci week...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
babo
Zaslal: 06.08.2008, 21:57 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
pa1ec napísal:
ja by som navrhoval tak od takej 10:00hod...
nech mame cas sa vyjasit... ak sa zmesti tak zoberem aspon altanok a mohol by sa zobrat napr aj gril... a nejako sa dopredu ked tak zlozit na nejake jedlo... zobral by som aj krabicu vsetko za 20ku... Razz
ale len limitovana edicia, aby ostalo aj na carat na buduci week...


no palec, tu sa mi paci kazda Tovja veta Laughing ja sice si nie som uplne isty, ci budem moct ist, ale ak by som mohol, tak to znie vsetko dobre. Mozu sa zobrat aj kuzele, aj zajazdit miniokruh...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 06.08.2008, 22:08 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Podla mna je 10 skoro,do vecera by som toho mal dost,ale je to na vas kedy budete chciet,ja pridem tak okolo 13 najskor.
Gril je fajn,potvrd ci donesies ci si mame brat nieco na grilovanie.

Inac mohlo by nas ist viac ked uz mozeme zase niekde bezpecne jazdit a vyblaznit sa,nielen tu pisat ako jazdit...
Od teorie k praxi...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 06.08.2008, 22:25 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
majlo... pre teba je to mozno skoro, ale je to v nedelu... a ja osobne by som rad aj dosiel v nejakom rozumnom case domov... kedze sa musim vyspat do prace a to nie je len cesta odtial domov, ale aj medzi zastavka u babky, popvykladat veci a tak...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 06.08.2008, 22:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Kludne pridite o 10,mne to nevadi Smile ,ja pridem cca 13...uvidime co povie hlavny organizator Denka.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 07.08.2008, 12:32 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
s Denkou sa nehram, nepoziciam lopatku ani formicky, zla Denka, zla, vybrala nespravny datum Very Happy Very Happy. 24.8. budem totiz sediet v niekolkotonovom stroji smer Palermo. Skoda, tato neucast ma celkom mrzi.

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
babo
Zaslal: 07.08.2008, 13:15 Odpovedať s citátom
Založený: 26 apríl 2007 Príspevky: 1096 Bydlisko: Bratislava 2006 Honda Accord
morloq napísal:
s Denkou sa nehram, nepoziciam lopatku ani formicky, zla Denka, zla, vybrala nespravny datum Very Happy Very Happy. 24.8. budem totiz sediet v niekolkotonovom stroji smer Palermo. Skoda, tato neucast ma celkom mrzi.



nevadi, pozicaj auto, my Ti ho tam poprehaname Very Happy Very Happy Very Happy (ja viem, to by si nam radsej pozical priatelku asi Wink )
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 7
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist