Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Aj Ty možeš byt na chvilu pretekárom! My Ti dáme auto!

jopal
Zaslal: 03.10.2008, 13:30 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Milos napísal:
...no verim, ze tatoHP a dalsi, ktori si to pojdu vyskusat, sa vratia s perfektnymi dojmami.

Po tejto reakcii dafoart-a: http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?p=51977#51977
zase zacinam pochybovat ja. To nie je spravanie seriozneho dospeleho cloveka... Crying or Very sad

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 03.10.2008, 13:40 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Plne s tebou suhlasim a teraz ja nemam co dodat,ak je to dospely clovek tak reagoval uplne nezmyselne....

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 03.10.2008, 13:46 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Podla mojich informacii su to ludia tesne (2 roky?) po maturite.. Ale to este neznamena, ze ta rally akcia nebude perfektna.. Drzim palce.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jopal
Zaslal: 03.10.2008, 13:49 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
Milos napísal:
Podla mojich informacii su to ludia tesne (2 roky?) po maturite.. Ale to este neznamena, ze ta rally akcia nebude perfektna.. Drzim palce.

No zase podla mojich skusenosti, vek o "dospelosti" nic nevypoveda... Laughing

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
dafoart
Zaslal: 03.10.2008, 16:15 Odpovedať s citátom
Založený: 18 september 2008 Príspevky: 10 Bydlisko: Kosice
Ako som napisal,kto chce prist,nech sa páči.Kto nema zaujem nemusi prist.A co sa tyka mojej reakcie tak reagoval som na to preto tak,lebo niektory ludia si porovnavaju hlupe slovenske atrakcie na ktorych chce kazdy slovak zarobit(cierne ferrari) s dlhorocnym skusenym a znamim rally jazdcom v Madarsku a aj na Slovensku,ktory sa takymito akciami zivi roky.

A po maturite mam uz dost davno mimochodom.A ak ti toto vadi tak ti dam kludne kontakt na ludi,ktory tesne po maturite uz sedeli v zavodnych autach a jazdily rally.

Nikoho som nechcel urazit ale je velmi jednoduche pisat na web,V putaci bolo napisane nech sa nam ozvu ludia telefonicky a cez mail.A nemam sajnu ci niekto z vas to bol.

Dakujem
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dafoart
Zaslal: 03.10.2008, 16:21 Odpovedať s citátom
Založený: 18 september 2008 Príspevky: 10 Bydlisko: Kosice
Milos:tvoj prava reakcia tusim ze bola:


Rozmyslam o tejto akcii, ale bojim sa, ze to bude nejaka hovadina. Cena sa mi zda podozrivo nizka. Zajazdit by som si siel, ale ak to ma byt len nejake posedavanie pred tabulou a postavanie pri aute, tak nemam zaujem. Ze ma nejaky Istvan povozi na nejakom rozpadnutom VTI-cku je pre ma malo.


Tak potom nechapem preco pises Ze ta pri prvom precitani tato akcia nadchla a ze to sa neodmieta ,ze volass aj kolegov a ze 100 eur je ako zadarmo.

Nerozumiem a ani nechcem.Napisal som to tu preto lebo ste komunita Honda-kov a myslel som ze vas to zaujme.

Fakt Dakujem
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jopal
Zaslal: 03.10.2008, 16:30 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
dafoart napísal:
....A co sa tyka mojej reakcie tak reagoval som na to preto tak...

No vidis dafoart, ako rychlo si dospel. Surprised Takto sa to riesi a nie "detinskym" vymazanim. Lebo ved to poznas: "Nememu ani vlastna mater...". Tak opat vsetci a vidis ze aj Milos, drzime palce... Exclamation

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Milos
Zaslal: 03.10.2008, 17:06 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
dafoart: "cena sa mi zda podozrivo nizka, zajazdit by som si aj siel" - ja takto vyjadrujem, ze ma akcia nadchla, ale pomaly ma nadsenie prechadza.

Pisal si, ze pan Rado je pripraveny aj na 1000 zaujemcov, co u mna vylucilo moznost normalne si zajazdit, skor mi to pripomina casy na skole, kde niekto ukazuje a rozprava, no ostatni len pozeraju a pocuvaju. Toto vzbudzuje pocit "nejakej hovadiny".

Voci Istvanovi Radovi ako pretekarovi a skusenemu jazdcovi mam uctu, no to nie je dovod mysliet si, ze akcie, kde sa objavi jeho meno, musia byt super zorganizovane a tuzby zucastnenych budu naplnene.

Z tvojich prispevkov mam pocit, ze sam o akcii vela nevies, alebo nechces prezradit, tak naco by som si to iste overoval este aj telefonicky ?

Uz nech je pondelok a dozvieme sa vysledok...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dafoart
Zaslal: 03.10.2008, 17:10 Odpovedať s citátom
Založený: 18 september 2008 Príspevky: 10 Bydlisko: Kosice
okej
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dafoart
Zaslal: 03.10.2008, 23:32 Odpovedať s citátom
Založený: 18 september 2008 Príspevky: 10 Bydlisko: Kosice
http://www.rally.sk/modules.php?name=News&file=article&sid=4079
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatoHP
Zaslal: 05.10.2008, 20:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 november 2007 Príspevky: 1249 Bydlisko: bardejov
Takže páni a dámy,žiadna hovadina ani postávanie pred tabuľou.Pár úvodných slov a šup jazdiť.Dve kola asfalt(resp.beton)a päť kôl šotolina.Komu bolo málo tak sa mohol vlastnym autom vyjazdiť na asfalte.Pan Radó je super chlapík ako aj cely jeho organizačny team.Každu jazdu sedel pri mne inštruktor a hulákal Very Happy po mne ani neviem čo(easy left,hard right,slow,slow óóó shit) a podobné nezmysly Very Happy Very Happy Very Happy Bolo to super,ale najväčši zážitok bola jazda s p.Radóm,kde zákony fyziky a neviem ake neplatia.(kde ja brzdim,on pridáva)Jednym slovom paráda,v zime idem na sneh.Jó a ešte pozdravujem cheffina a jeho kolegov,dúfam že ste dorazili do Blavy v poriadku a dafovi ako aj barbi vrele díky za poskytnutie info.o možnosti zúčastniť sa tejto akcie.

_________________
„Každý, kto je pomalší než ty, je idiot a každý, kto je rýchlejší, je maniak.“
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jopal
Zaslal: 06.10.2008, 6:21 Odpovedať s citátom
Založený: 25 júl 2007 Príspevky: 2541 Bydlisko: Zlaté Moravce
tatoHP: Gratulujem k vydarenej akcii a tesim sa spolu s tebou...(a trosku ti aj zavidim Embarassed )

_________________
Lada 2102, r.v.1973, zelena skoro metaliza, takmer plna vybava Smile Ex SadSad
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Bruni
Zaslal: 06.10.2008, 8:07 Odpovedať s citátom
Založený: 06 október 2008 Príspevky: 2 Bydlisko: Košice,SK
ked som sa dopocul o tej akcii,nevahal som ani sekundu.poznal som Dafa,poznal som Istvana Rada a vedel som ze to moze byt len kopec zabavy.a nemylil som sa.radsej som dopredu nic neocakaval,ale bol som prijemne prekvapeny.a este sa priznam...suma sa mi tiez zdala nizka za to,ze sa povozim v podstate v sutaziaku,na racingovy benzin,so spolujazdcom,instruktazou,obedom a esteneviemcim Very Happy
vyblaznili sme sa dosytosti,aj na vlastnom aute ale zlaty klinec bola aj tak sotolina.trebalo zabudnut na navyky ake mame z vlastnych aut.je neskutocne,co spravi v aute ram a sotolinove gumy.tak ako tatohp spominal,popieralo to zakony fyziky.poniektorym sa nam podarilo doniest domov aj pohar za vitazstvo Embarassed

za seba mozem povedat,ze sa mi to pozdavalo a stalo to za tie peniaze.vrele doporucujema tesim sa na dalsie stretnutie s Istvanom Radom a jeho skvelym teamom Wink

_________________

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ
Milos
Zaslal: 06.10.2008, 11:27 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 13 jún 2007 Príspevky: 2988
Bruni napísal:
poniektorym sa nam podarilo doniest domov aj pohar za vitazstvo
Takze boli aj normalne preteky, alebo len ze ste sli na okruh po jednom a merali vam cas ? Kolko ucastnikov tam bolo dokopy ?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bruni
Zaslal: 06.10.2008, 12:35 Odpovedať s citátom
Založený: 06 október 2008 Príspevky: 2 Bydlisko: Košice,SK
viac aut na trati by nebol dobry napad.rellykros je tvrda disciplina a auta si to statocne odnesu.o chvilu by sa to zvrhlo na destruction derby Very Happy
sutazili sme po jednom s navigatorom,ktory pekne diktoval trat.kazdeho z nas merali a hodnoteny bol najlepsi vysledok so 4 meranych kol.
ucastnikov zo slovenska bolo tusim 13 a bolo tam asi take iste mnozstvo madarov Wink

jedna fotka na doplnenie predstavy Wink




Naposledy upravil Bruni dňa 06.10.2008, 12:42, celkom upravené 2 krát.

_________________

Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 4 z 5
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist