Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  HONDA ZRAZ NITRIANSKE RUDNO

brgo
Zaslal: 19.09.2008, 20:05 Odpovedať s citátom
Založený: 09 jún 2007 Príspevky: 161 Bydlisko: lazany č. 269
UZ DLCHSI CAS MA MATA SPRAVIT NAJVECSI HONDA ZRAZ NA SLOVENSKU A JA SI MYSLIM ZE TO BY SA MOHLO AJ ZREALIZOVAT AK BY SME SA DO TOHO SPOLU PUSTILI A URCITE BY TO BOLA PECKA TEN HONDA ZRAZ BY SA MOHOL ZREALIZOVAT NA BUDUCI ROK V AUTOKEMPINGU V NITRANSKOM RUDNE OKR. PRIEVIDZA CO VY NA TO VED TO URCITE TAM POZNATE A JE TAM SUPER BYVA TAM TIEZ DOST VELKY AUTOTUNINGOVY ZRAZ DAJTE NEAKE NAZORY NA TUTO TEMU
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 21.09.2008, 18:03 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
este som tam neboooll...ale isel by som...

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
jacker2
Zaslal: 21.09.2008, 21:46 Odpovedať s citátom
Založený: 21 jún 2008 Príspevky: 128 Bydlisko: melcice-lieskove 427 1999 Honda Civic
no moze to tam bit super tak somnou pocitajte
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
dolly20
Zaslal: 22.09.2008, 7:16 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 1727 Bydlisko: BA 1993 Honda Civic
nechcem rypat, ale co sa Rudna tyka, tak po kazde su tam nejake trable, bo miestny borci si zrejme nevedia dost dobre vysvetlit pojem "tuningovy zraz", pretoze si ho stale mylia s boxerskym ringom....
co sa mna tyka, Rudno mi nehrozi...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Rodom
Zaslal: 22.09.2008, 10:14 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
no spravil by som to asi niekde inde, sice tiez som este v rudne nebol, ale priklanam sa k nazoru dolly...plus by to chcelo aj nejaku vacsiu reklumu, popripade aj na ine fora, bo je vela hondakov, ktory nie su v HC, popripapde aj do ciech dat vediet... Smile no proste velku akciu z toho spravit...cize uz iba otazka, ci sa na to podujmes, aby prepebehlo vsetko ok a budes to mat na starosti? Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
pepo crx
Zaslal: 22.09.2008, 10:30 Odpovedať s citátom
Založený: 18 jún 2008 Príspevky: 149 Bydlisko: zilina 1991 Honda CR-X
neviem, ale podľa mňa by bolo asi jednoduchšie sa dohovoriť a prezentovať sa ako silná komunita priamo na tom zraze čo tam býva. Nepotrebovali by sme nič organizovať, len sa tam dať dokopy a spolu zaparkovať autá,...

_________________
enjoy vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Rodom
Zaslal: 22.09.2008, 11:07 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
pepo crx napísal:
neviem, ale podľa mňa by bolo asi jednoduchšie sa dohovoriť a prezentovať sa ako silná komunita priamo na tom zraze čo tam býva. Nepotrebovali by sme nič organizovať, len sa tam dať dokopy a spolu zaparkovať autá,...


to hej, ale asi kazdeho kto pozna cesky H-DAY laka myslienka slovenskeho Honda Dňa Smile teda aspon mna osobne, alebo aspon vymysliet nieco na sposob Civic Nation a urobit to na slovensku, bolo by to super Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MaroK
Zaslal: 22.09.2008, 11:46 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Civic nation by bola diskriminacia Evil or Very Mad
Zas neni nas tu tolko ako v polsku ze si mozme dovolit zvlast Prelude club , Civic club , alebo jak v rusku maju Accord club ...

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Rodom
Zaslal: 22.09.2008, 12:37 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
"nieco na sposob civic nation" tj. HONDA NATION Wink nemusis sa hned rozculovat Razz
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
dzusik1988
Zaslal: 17.02.2009, 18:32 Odpovedať s citátom
Založený: 07 február 2009 Príspevky: 26 Bydlisko: Lazany 328/36
zdravim ludkovia ja som z okresu prievidza a priklanam sa k rudnu nielen preto ze to mam na skok ale aj preto ze mozno miestny borci to pokladaju za boxersky ring ale mozno nie borci s hondou tak co tkato skusit to ved ked to bude prepadak viac sa to neuskutocni ale ak to bude ok moze sa to zopakovat a dobre spravy sa rychlo roznesu moze to mat uspech teda aspon ja si myslim
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Performance
Zaslal: 17.02.2009, 20:08 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
dzusik1988 napísal:
zdravim ludkovia ja som z okresu prievidza a priklanam sa k rudnu nielen preto ze to mam na skok ale aj preto ze mozno miestny borci to pokladaju za boxersky ring ale mozno nie borci s hondou tak co tkato skusit to ved ked to bude prepadak viac sa to neuskutocni ale ak to bude ok moze sa to zopakovat a dobre spravy sa rychlo roznesu moze to mat uspech teda aspon ja si myslim


No páni Lazančania, to už aby ste to začali organizovať....s mojou účasťou môžte taktiež rátať Wink

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
PetoJDM01
Zaslal: 17.02.2009, 20:25 Odpovedať s citátom
Založený: 05 január 2009 Príspevky: 385 Bydlisko: Košice
MaroK napísal:

Zas neni nas tu tolko ako v polsku ze si mozme dovolit zvlast Prelude club , Civic club , alebo jak v rusku maju Accord club ...

Laughing Laughing tak sa pozri co mam v podpise a uvidis,ze je to mozne Wink

_________________
MB2 & MA8 owner.
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pa1ec
Zaslal: 17.02.2009, 22:29 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
nechcem do nikoho rypat, ale ak ma byt velky zraz, trebalo by aj nejake atrakcie... alebo nejake sutaze, jasne ze s autom... a v rudne nehrozi ani sprint a ani slalom, tam totiz nie je kde... jedine na travniku... Sad
ale inak napad nie je zly...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 17.02.2009, 22:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,problem je ten,ze dazdy chcete organizovat celoslovensky zraz niekde inde...
Treba si ,ale uvedomit,ze by to malo byt vynimocne miesto aj na program ako pise palec,nieco ako japan meeting(slalom,sprint,jedlo,zabava...).
Inac to podla mna nema vyznam,lebo len postavat pri autach mozete aj lokalne a malokto sa kvoli tomu bude trepat cez pol slovenska.
Zorganizovat taky zraz nie je vobec jednoduche,treba par aut co dovezu,odvezu technicku podporu,par ludi ktori sa do toho pustia(par myslim tak cca20ludi),najdu sa taki co sa nebudu bavit a budu od rana do vecera pomahat zadarmo?Je tam kopec veci co treba zabezpecitit,napriklad aj legalnost takeho podujatia kedze to ma byt celoslovenske tak pocitam aspon 100aut...ak to ma byt legalne tak to nebude asi zadarmo,kto to zaplati a podobne "drobnosti".
Treba aj s tymto pocitat,nielen nadsenie ..
A k tej bezpecnosti,to si vieme zorganizovat sami hadam,vsak preboha nas tam bude par desiatok ..co si pomozeme ked bude treba,teda dufam Smile .

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
pa1ec
Zaslal: 17.02.2009, 23:14 Odpovedať s citátom
Založený: 16 december 2006 Príspevky: 1531 Bydlisko: Trakovice 2005 Honda Civic
ked spravit nieco ako slovak honday, treba miesto kde bude plac a bude sa dat aj sprintovat a tak... a samo to miesto nebude asik zadara... ale to uz pisal majo... ja mam k tomu akurat taky dodatok, ze kde naist dostatocne velke miesto s tymito moznostami aby to ale bolo aspon pre vetsinu ked uz nie pre vsetkych cca rovnako daleko...

_________________
ja mam HONDU, kto je viac!
Honda Civic Coupe=Rimototeka Mikirukimi Mimodonoku
NO
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 4
Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist