Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  PRAVID. STRETNUTIA HC:stvrtok-19.00hod-IKEA

morloq
Zaslal: 26.09.2008, 11:35 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Aby bolo vzdy kam, a aby bolo vzdy s kym, rozhodli sme sa urcit miesto a cas pravidelnych stretnuti fanusikov HC.

IKEA oproti OC Avion kazdy STVRTOK O 19:00 HOD z pravej strany pod velkym zltym napisom IKEA.

- je mozne stretnut dalsich hondakov
- je mozne sa zastavit a len tak si pokecat
- je mozne si zakupit produkty HC (ecv, nalepky, atd)
- je mozne sa rozpravat vzdy s nejakym clenom HC Teamu
- je mozne aby sa novi clenovia prisli zoznamit

Jednoducho, kto bude mat zaujem, cas a chut, zastavi sa na znamom mieste a zrelaxuje s tymi, co su naladeni na rovnaku vlnovu "H" dlzku Miesto moze sluzit aj ako meeting point z ktoreho sa poberieme niekam na kofolu ci tiramisu Smile


Dalsia moznost kde niektorych z nas najdete v tento den a dohodnuty cas je Batida(vedla disko Dopler).


Naposledy upravil morloq dňa 04.11.2008, 13:21, celkom upravené 4 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Papek
Zaslal: 26.09.2008, 13:27 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
celkom fajn napad, pri takychto mensich zrazoch sa skorej chytia aj novi, len dokedy to bude platit, ide o to, ze par krat tam pride 10 ludi, potom jeden, dvaja a tak, ze ci sa furt najde dakto, kto tam bude ochotny kazdy tyzden byt

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
morloq
Zaslal: 26.09.2008, 13:46 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Papek napísal:
celkom fajn napad, pri takychto mensich zrazoch sa skorej chytia aj novi, len dokedy to bude platit, ide o to, ze par krat tam pride 10 ludi, potom jeden, dvaja a tak, ze ci sa furt najde dakto, kto tam bude ochotny kazdy tyzden byt

minimalne jeden z clenov HC Teamu tam vzdy bude Smile

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Moklok
Zaslal: 29.09.2008, 22:36 Odpovedať s citátom
Založený: 23 apríl 2008 Príspevky: 148 Bydlisko: Bratislava 1992 Honda CR-X
podla mna vynikajuci napad a netreba sa az tak daleko presuvat na tu kofolu, kedze asi 200metrov od daneho miesta je celkom pekny podnik pri vchode do arealu pristavu
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 29.09.2008, 23:07 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Moklok napísal:
podla mna vynikajuci napad a netreba sa az tak daleko presuvat na tu kofolu, kedze asi 200metrov od daneho miesta je celkom pekny podnik pri vchode do arealu pristavu

a maju tam aj to tiramisu? Very Happy

_________________
Mas uz podznacky a nalepky HC?
ZAPOJ SA!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Moklok
Zaslal: 30.09.2008, 9:17 Odpovedať s citátom
Založený: 23 apríl 2008 Príspevky: 148 Bydlisko: Bratislava 1992 Honda CR-X
morlog neovladam ich menu ale kofola ta bude určite Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
hondacivicracer
Zaslal: 30.09.2008, 20:41 Odpovedať s citátom
Založený: 18 december 2006 Príspevky: 79 Bydlisko: BA
morloq napísal:
Moklok napísal:
podla mna vynikajuci napad a netreba sa az tak daleko presuvat na tu kofolu, kedze asi 200metrov od daneho miesta je celkom pekny podnik pri vchode do arealu pristavu

a maju tam aj to tiramisu? Very Happy



hehe,ze dobry napad som mal Wink dobre som to obkukal Cool
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 01.10.2008, 7:52 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
no tak ma napadlo, a prečo až 9teho, prečo nie už 2.10?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
eko
Zaslal: 01.10.2008, 8:59 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 394 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
skoda ze tu v BB nas zasa az tolko H-pozitivnych nieje ,,, ale mohli by sme sa aj z okolia dohodnut ze dakde v BB alebo ZV by sa tiez toto robilo co vy na to ??Chalani z okolia ?Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
deXter69
Zaslal: 01.10.2008, 16:00 Odpovedať s citátom
Založený: 07 júl 2008 Príspevky: 14 Bydlisko: Bratislava-Devinská Nová Ves 1999 Honda Civic
dobry napad pravidelneho zrazu....skoda ale ze nemozem dojst skrz ze mi zeleny zobrali vodicak,ale mozno to vyriesim nejakym vodicom......

_________________
Nejde o to, čo riadite. Dôležité je, ako to riadite!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
MaroK
Zaslal: 01.10.2008, 16:25 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Mozem vediet za co ti zobrali vodicak ?

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Aventura
Zaslal: 01.10.2008, 16:48 Odpovedať s citátom
Založený: 03 júl 2008 Príspevky: 6 Bydlisko: Bratislava
tak to mas smutne. ja som si rozbila auto na totalku, skoro som sa zabila, este po tyzdni nemozem pohnut krkom a este som aj musela zaplatit pokutu a nebyt mojho pravnika, tak vodicak uz tiez nemam
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
komar
Zaslal: 01.10.2008, 19:20 Odpovedať s citátom
Založený: 12 jún 2008 Príspevky: 1251 Bydlisko: Bratislava 1998 Honda Prelude
morloq

Udelujem ti pochvalu, uz minule som pravidelne stretnutie chcel navrhnut a som rad, ze tam bude dalsi clen Smile

_________________
(:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
matulo
Zaslal: 02.10.2008, 7:30 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
Aventura napísal:
tak to mas smutne. ja som si rozbila auto na totalku, skoro som sa zabila, este po tyzdni nemozem pohnut krkom a este som aj musela zaplatit pokutu a nebyt mojho pravnika, tak vodicak uz tiez nemam


toto mi je povedomeeeee...

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Aventura
Zaslal: 02.10.2008, 11:11 Odpovedať s citátom
Založený: 03 júl 2008 Príspevky: 6 Bydlisko: Bratislava
a co Ti je povedome ? mas podobny zazitok alebo si nebodaj videl ako sa ucim lietat Smile ?
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 150
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 148, 149, 150  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist