Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  WL:servisak v BA vs. BL:ABX vyfuky

LastV8
Zaslal: 01.10.2008, 17:58 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
Odporucam tohto servisaka na hondy (zevraj robil v honde 5 rokov):
0905680269 Martin. Priehradna 28. So starym 6G civikom som chodil iba k nemu a teraz mi nasadil pruziny, co ABX vyfuky (Prievozska 32) nezvladli a este si aj zobrali 3500,-.

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Motre
Zaslal: 02.10.2008, 6:52 Odpovedať s citátom
Založený: 14 október 2007 Príspevky: 268 Bydlisko: Bratislava
JJ poznam a doverujem Wink
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
amateo
Zaslal: 29.10.2008, 9:59 Odpovedať s citátom
Založený: 12 marec 2007 Príspevky: 126 Bydlisko: Zurich 1998 Honda Civic Coupe
V pohode chlapik, spravi, vysvetli. Odporucam v ramci BA.

_________________
I hate fibreglass bumpers, stickers and loud exhausts.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
Gorgi
Zaslal: 04.02.2009, 23:22 Odpovedať s citátom
Založený: 25 marec 2007 Príspevky: 359 Bydlisko: Bratislava
Tiez si ho pochvalujem.Dnes som u neho bol s hondou a spravil vsetko co som chcel a este aj nieco navyse.Cize z mojej strany max spokojnost Exclamation
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Štofo
Zaslal: 22.08.2009, 11:44 Odpovedať s citátom
Založený: 20 august 2009 Príspevky: 26 Bydlisko: Bratislava 1999 Honda Civic
Ja Vas asi trochu sklamem. Bol som u neho na zaklade tohto odporucania, ale nastal problem s vyreklamovanim. Ja viem chalani, ze je super ked vsetko ide ako po masle, ale podla mna sa dobry servis pozna aj podla toho, ze vie reagovat aj ked sa objavia necakane problemy a nie len hucat dookola, ze to neni mozne, ze to sa mu este nestalo a ze chyba je urcite vo mne, aj ked ja viem na 100%, ze nieje. Ja nemam problem si trochu priplatit ak sa objavi este nieco navyse, ale skratka cakam riesenie a nie vyhovorky. Mna nezaujima kde, co a od koho ma, ale aby si to poriesil on, ak je problem, mna skratka jeho dodavatelia nezaujimaju a chcem aby problem vyriesil a nie plakal nad rozliatym mliekom.
Zaver. Je super ak vsetko ide, ale este viac super, ak to vie riesit ked sa vyskytnu nahle problemy. Ja ho nemozem odporucat.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 24.08.2009, 11:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
Štofo napísal:
Ja Vas asi trochu sklamem. Bol som u neho na zaklade tohto odporucania, ale nastal problem s vyreklamovanim. Ja viem chalani, ze je super ked vsetko ide ako po masle, ale podla mna sa dobry servis pozna aj podla toho, ze vie reagovat aj ked sa objavia necakane problemy a nie len hucat dookola, ze to neni mozne, ze to sa mu este nestalo a ze chyba je urcite vo mne, aj ked ja viem na 100%, ze nieje. Ja nemam problem si trochu priplatit ak sa objavi este nieco navyse, ale skratka cakam riesenie a nie vyhovorky. Mna nezaujima kde, co a od koho ma, ale aby si to poriesil on, ak je problem, mna skratka jeho dodavatelia nezaujimaju a chcem aby problem vyriesil a nie plakal nad rozliatym mliekom.
Zaver. Je super ak vsetko ide, ale este viac super, ak to vie riesit ked sa vyskytnu nahle problemy. Ja ho nemozem odporucat.

...ale tak skus nam trosku viac povedat o situacii...

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
mugen crx
Zaslal: 25.08.2009, 11:50 Odpovedať s citátom
Založený: 01 júl 2008 Príspevky: 72 Bydlisko: Bratislava 2003 Renault Clio
...ja som bol vzdy spokojny, robil mi sice len male veci....


Naposledy upravil mugen crx dňa 14.01.2013, 23:36, celkom upravené 1 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Štofo
Zaslal: 25.08.2009, 16:33 Odpovedať s citátom
Založený: 20 august 2009 Príspevky: 26 Bydlisko: Bratislava 1999 Honda Civic
To LastV8:
Nechce sa mi vela pisat, lebo to bol pribeh asi tak troch mesiacov. Skratka menil mi kotuce. Nevedel ani povedat presne kolko stali, nechcel povedat presne odkial ich ma (zaujimalo ma to preto lebo sa mi dve sady od neho zvlnili) a ked som prisiel za nim aj s tym druhym parom(vyreklamovat ten prvy trvalo asi dva mesiace s neustalymi vyhovorkami na "kohosi"), ze sa zvlnil, tak len krutil hlavou, ze to este nevidel aby niekto zvlnil dva krat Brembo Max a ze chyba je urcite v mojej tazkej nohe, zevraj som ich spalil. Ja viem ako jazdim a ako jazdia ini narozdiel odo mna a nikto mi nebude vraviet, ze mam tazku nohu, ked brzdim motorom kde sa len da. Cakal som riesenie od niekoho, koho mi odporucaju chalani na Honda Clube, ale zial dockal som sa len...
Vlastne dodnes mam u neho ten druhy par zvlnenych kotucov, ktory mi nemoze dat lebo ich niekde odje... (chcem ich z principu, aj ked boli zvlnene, kedze som mu za nich zaplatil) a nemam ani peniaze. Takze takto som dopadol a od vtedy sa bojim podomovych opravarov ako cert kriza. Keby bolo vsetko v poho, tak by som ho tu mozno ospevoval tiez, ale kedze ma vlastne len obral o peniaze a navyse mi vobec s tym zvlnovanim kotucov nepomohol, nemozem na neho povedat nic dobre.
Aj tak som sa tu vlastne tomu "servisakovi" venoval viac nez si zasluzi, ale dufam, ze ti to staci.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 25.08.2009, 17:55 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
Štofo napísal:
To LastV8:
Nechce sa mi vela pisat, lebo to bol pribeh asi tak troch mesiacov. Skratka menil mi kotuce. Nevedel ani povedat presne kolko stali, nechcel povedat presne odkial ich ma (zaujimalo ma to preto lebo sa mi dve sady od neho zvlnili) a ked som prisiel za nim aj s tym druhym parom(vyreklamovat ten prvy trvalo asi dva mesiace s neustalymi vyhovorkami na "kohosi"), ze sa zvlnil, tak len krutil hlavou, ze to este nevidel aby niekto zvlnil dva krat Brembo Max a ze chyba je urcite v mojej tazkej nohe, zevraj som ich spalil. Ja viem ako jazdim a ako jazdia ini narozdiel odo mna a nikto mi nebude vraviet, ze mam tazku nohu, ked brzdim motorom kde sa len da. Cakal som riesenie od niekoho, koho mi odporucaju chalani na Honda Clube, ale zial dockal som sa len...
Vlastne dodnes mam u neho ten druhy par zvlnenych kotucov, ktory mi nemoze dat lebo ich niekde odje... (chcem ich z principu, aj ked boli zvlnene, kedze som mu za nich zaplatil) a nemam ani peniaze. Takze takto som dopadol a od vtedy sa bojim podomovych opravarov ako cert kriza. Keby bolo vsetko v poho, tak by som ho tu mozno ospevoval tiez, ale kedze ma vlastne len obral o peniaze a navyse mi vobec s tym zvlnovanim kotucov nepomohol, nemozem na neho povedat nic dobre.
Aj tak som sa tu vlastne tomu "servisakovi" venoval viac nez si zasluzi, ale dufam, ze ti to staci.

...ved o tom je toto forum, aby sa diskutovalo, ked nieco nie je ok, malo by sa pisat aj o tom....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
lister
Zaslal: 26.08.2009, 9:55 Odpovedať s citátom
Založený: 11 január 2007 Príspevky: 190
tiez som chcel ist k nemu na zaklade odporucani tu na fore ale chalan mal zasadny problem s tym aby som bol pri oprave (vymena palivoveho cerpadla). verim, ze to servisaci nemaju radi, ale ja nedam auto niekomu koho vobec nepoznam..

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Štofo
Zaslal: 26.08.2009, 17:26 Odpovedať s citátom
Založený: 20 august 2009 Príspevky: 26 Bydlisko: Bratislava 1999 Honda Civic
LastV8, nemysli si, ze by som tu snad chcel nieco zatajovat, aby som sa mohol potom potichu skodoradostne smiat, ako sa niekomu inemu stalo to iste, nebodaj horsie. Prave naopak, ako vravis nech je tu povedane vsetko, ci uz dobre, alebo zle, hlavne nech je to pravda. Ide o to, ze spomienka na neho mi dvyha zlc Embarassed
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
2Bera
Zaslal: 26.08.2009, 19:47 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 8016 Bydlisko: Féldorf 1994 Honda Civic Coupe
lister napísal:
tiez som chcel ist k nemu na zaklade odporucani tu na fore ale chalan mal zasadny problem s tym aby som bol pri oprave (vymena palivoveho cerpadla). verim, ze to servisaci nemaju radi, ale ja nedam auto niekomu koho vobec nepoznam..



ako keby som mal menit na pezote palivak a aby na mna este kukal typek jak mi tecu nervy bo je to uplna sk*rvena robota to vymenit tak to nee..este ked nejaky znamy tak by som to prekusol ale cudzi...hmmm

_________________

H22Turbo SQS 11,6 @ 200 , 347PS/327Nm
Daily Car: Honda Logo 1.6vtec
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky ICQ
M&R
Zaslal: 26.08.2009, 20:42 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
a este na s2000 kde sa to nechce nikomu,ani my sme ho nemenili na nej tak lister ty by si ho uz mal urcite vymenit Smile .

Ale ani ja by som nesiel do servisu kde nemozem byt pri tom...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
lister
Zaslal: 26.08.2009, 22:38 Odpovedať s citátom
Založený: 11 január 2007 Príspevky: 190
len pre info filter som si vymenil nakoniec sam a trvalo mi to cca hodinku.. Wink

(len sa mi nechcelo cakat kym sa dostanem do garaze 220km od BA a chcel som to stihnut pred slalomom..)

_________________
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LastV8
Zaslal: 27.08.2009, 8:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 09 január 2007 Príspevky: 1871 Bydlisko: BA 2004 Honda Civic Coupe
...treba si uvedomit, ze je to neoznacena garaz (ziadny napis autoservis a pod) a pracuje na zivnost......chodia k nemu ti co ho poznaju, ale zoberie kazdeho kto chce...velke servisy funguju samozrejme na inej baze, takze si kazdy vyberie, co chce...aj ked napr. v ABX vyfuky ked som si vypytal protokol o prevzati auta, nech nedavam kluce len tak, tak ma vysmiali, ze take nedavaju...jasne, Martin take neda tiez, ale ABX maju reklamu, su na webe, tvaria sa seriozne....a s Martinom mozem prebrat aj rozne upravy, na ktore sa chystam, lebo tomu rozumie, chodi so svojim Cliom 2.0 na kopce a ma tam kopu uprav...nie kazdy servis chce namontovat tuningovy diel, lebo to este nerobili, resp. nevedia, ci funguje a nechcu riesit nasledne reklamacie....on uz ma skusenosti s aftermarketovymi dielmi, takze sa s nim da bavit na inej urovni....
BTW v Drutechne mi tvrdili ze D15Z6 ma automaticke(hydraulicke) nastavovanie vole ventilov ako ine auta....

_________________
Subaru Impreza

exdaily: 04' Honda Civic Coupe 1.7 VTEC
exrace: Honda Prelude 2.2 VTI-S 4WS
exfun: XQUAD X5 LONG SPORT
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 2
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist