Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Silvester chata 30.12.-2.1./Galanta

Denka
Zaslal: 05.10.2008, 10:49 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Termín: 30.12.-2.1./3noci
Chata: pre 10osôb, Galanta
[url] http://www.kiska.sk/sk/ubytovanie/slovensko/privaty/galanta/1112[/url]

ucast :

Majko+Janka
Denka+ Miko
Palo+ 1
Komar, Motre






edit//majo,Denka


Naposledy upravil Denka dňa 28.12.2008, 12:15, celkom upravené 6 krát.

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
raduz
Zaslal: 05.10.2008, 11:37 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
podme na Maline Brdo Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.10.2008, 11:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Urcite idem aj s niekym...

Musime pocitat,ale,ze na par dni,lebo malokto prenajme chatu len na silvestra.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
raduz
Zaslal: 05.10.2008, 14:11 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
no ak by sme sli na brdo tak mi tam mame apartman..ale tam sa zmesti asi 5ludi takze piati by to mali gratis Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PaloMFC
Zaslal: 05.10.2008, 14:13 Odpovedať s citátom
Partner HondaClubu 5/2013 Založený: 19 február 2008 Príspevky: 1746 Bydlisko: Bratislava
no by ste mali utriast daky predbezny termin. tým že silvester vychádza na stredu, štvrtok 1. štatny sviatok, pracujúci maju volno, piatok volno.., sobota... a už je pár dní... tiež sa predbežne hlasim aj so svojou krajšou tretinkou Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
M&R
Zaslal: 05.10.2008, 14:57 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
raduz napísal:
no ak by sme sli na brdo tak mi tam mame apartman..ale tam sa zmesti asi 5ludi takze piati by to mali gratis Very Happy


A kde budu ostatni..ked sa 5 zmestia... Smile

...dalsia vec,ze vacsinou su len tyzdnove pobyty na silvestra.Nikto ti neprenajme chatu na silvestra na par dni...na vikend aj ked predlzeny...
Su tam podmienky,ze od vtedy do vtedy...
Termin mozeme utriast az ked budeme vediet kto ide,kolkati a podla toho vyberieme chatu a podla toho termin ,ktory je s tou chatou spojeny...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
raduz
Zaslal: 05.10.2008, 17:03 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
no v okoli je toho dost na ubytovanie su tam nove apartmany...hotel,chaty, atd...ostatny by si museli daco najst...bo v nasom apartmane(byte) je roztahovaci gauc,manzelska postel este jedna postel a nafukovaci madrac...viac lôžok na spanie tam niet... Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nano88
Zaslal: 05.10.2008, 18:15 Odpovedať s citátom
Obmedzený prístup (ban) Založený: 01 november 2007 Príspevky: 615 Bydlisko: žilina
no len ci este najdete nejaku schopnu chatu v tkomto neskorom termine...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Denka
Zaslal: 05.10.2008, 18:59 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
nikdy nieje neskoro....a raduz, sice super ze mate apartman,ale nam ide aj o sukromie a pohodlie....takze jedna izba s piatimi ludmi nebude ono Smile

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
MaroK
Zaslal: 05.10.2008, 19:24 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Vas je tu vela co sa stretavate aj mimo zrazov a poznate sa dlho. Ja si vsak neviem predstavit zeby som co tyzden ? ale aj len par dni bol s ludmi ktorych vobec nepoznam. Citil by som sa tam dost blbo cize aj ked ste to sem napisali verejne a myslite to v dobrom , najlepsie asi bude tej malej skupinke vasej v ramci HC ktory sa poznate uz niaky ten piatok.

_________________
Viac foto o aute na Instagrame : rookiemarok
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
raduz
Zaslal: 05.10.2008, 19:30 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
Denka napísal:
nikdy nieje neskoro....a raduz, sice super ze mate apartman,ale nam ide aj o sukromie a pohodlie....takze jedna izba s piatimi ludmi nebude ono Smile



ako chces myslim si ze by to stacilo...ja som chcel len pomoct...5tim ludom Laughing
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
M&R
Zaslal: 05.10.2008, 19:43 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MaroK napísal:
Vas je tu vela co sa stretavate aj mimo zrazov a poznate sa dlho. Ja si vsak neviem predstavit zeby som co tyzden ? ale aj len par dni bol s ludmi ktorych vobec nepoznam. Citil by som sa tam dost blbo cize aj ked ste to sem napisali verejne a myslite to v dobrom , najlepsie asi bude tej malej skupinke vasej v ramci HC ktory sa poznate uz niaky ten piatok.


Boli sme na honda chate kde sme sa nepoznali a spoznali sme sa a tam bolu uplne super.
Taketo akcie su na to aby sme sa spoznali,zmenili nazor na druhych,oddychli si a zabavili sa.
Ak by sme takto rozmyslali tak nikto nikoho dobre nespozna a okrem toho je dost prilezitosti sa esje spoznat kto by chcel ist.
Prikladom je bmw club,ak sa nebudeme stretavat,chodit na vylety,akcie tak sa nespozname.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Denka
Zaslal: 05.10.2008, 19:51 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
jaaaaaaaaaaj nevymyslaj a pod:) zoberes si niekoho a bude dobre:)
vypijeme a hned sa spozname, pokecame,zatancujeme....

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Papek
Zaslal: 05.10.2008, 22:28 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 09 september 2007 Príspevky: 3466 Bydlisko: Bratislava-Petržalka 1996 Honda Civic
Majo&Rado napísal:

Prikladom je bmw club,ak sa nebudeme stretavat,chodit na vylety,akcie tak sa nespozname.

zrovna bmw club by som si ako priklad nebral, posledna chatovacka tam neskoncila zrovna najlepsie... ale o to lepsie sa poznaju

_________________

Veľmi zjednodušené pravidlá fóra:
1. Slušnosť, vzájomná tolerancia.
2. Pred založením novej témy HĽADAŤ!
3. NEcitovať predošlý príspevok, na to slúži tlačidlo "Odpoveď"
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
M&R
Zaslal: 05.10.2008, 22:41 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
co sa stalo? Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 6
Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist