Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Premium HP, Bratislava

morloq
Zaslal: 07.03.2007, 12:43 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Nebudem sa zdrzovat detailami, pisem iba ako vystrahu alebo ako upozornenie pre to, aby ste sa obrnili trpezlivostou a mali zvysne prachy, ktore mozete len tak niekam poslat a neviete co sa s nimi deje.

obraz si utvorte podla nasledovnej chronologie:

Zavazna objednavka 17.1.2007
Potvrdenie, ze dodavka bude do 10 dni zo strany HP 17.1.2007
...zatial nadherny progress...
Urgencia a ziadost o potvrdenie zalohovej platby 29.1.2007
...zatial v pohode, zvladam...
Telefonat cca 27.2.2007 - prislub ze do 10 dni.
...opat 10 dni??...
Urgencia II - 6.3.2007 - zatial ziadna reakcia zo strany HP

zaloha v prdeli, tovar ziadny, som smutny a asi uz aj nastvany Sad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 07.03.2007, 14:38 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
morloq napísal:
Nebudem sa zdrzovat detailami, pisem iba ako vystrahu alebo ako upozornenie pre to, aby ste sa obrnili trpezlivostou a mali zvysne prachy, ktore mozete len tak niekam poslat a neviete co sa s nimi deje.

obraz si utvorte podla nasledovnej chronologie:

Zavazna objednavka 17.1.2007
Potvrdenie, ze dodavka bude do 10 dni zo strany HP 17.1.2007
...zatial nadherny progress...
Urgencia a ziadost o potvrdenie zalohovej platby 29.1.2007
...zatial v pohode, zvladam...
Telefonat cca 27.2.2007 - prislub ze do 10 dni.
...opat 10 dni??...
Urgencia II - 6.3.2007 - zatial ziadna reakcia zo strany HP

zaloha v prdeli, tovar ziadny, som smutny a asi uz aj nastvany Sad


..tak to nastve cloveka.
Mozno by bola celkom sranda, keby sme tam nabehli zo zrazu taki 25-ti a popytali sa spolocne na tu Tvoju objednavku.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 14.03.2007, 21:55 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
To nie HMT, Luki je fajn chalan, ale mohol by si lepsie menezovat objednavky a byt drsnejsi na dodavatelov Smile
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
HMT
Zaslal: 15.03.2007, 9:17 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 21 december 2006 Príspevky: 1410 Bydlisko: Bratislava 2012 Honda Civic
morloq napísal:
To nie HMT, Luki je fajn chalan, ale mohol by si lepsie menezovat objednavky a byt drsnejsi na dodavatelov Smile


Fajn, nefajn....ak niekto povie a ma v podmienkach dodanie tovaru do 10 dni a neudeje sa nic 3 mesiace, tak sorrry.
Ja osobne vybavujem dost veci v robote (ako dodavatel aj odberatel).
A ak sa s niekym dohodnem, ze mu prinesiem vec do tyzdna, tak mu ju prinesiem. Inak okamzite vraciam zalohu (ak bola) a ospravedlnujem sa najslusnejsim sposobom ako sa len daaaaa.

Problem je na Slovensku taky, ze predajcovia (dodavatelia) zvycajne vobec netusia, kedy im dany tovar pride.....naslubuju hory-doly a potom nic a nic a nic.

Trochu z ineho sudka, ale podobnost je velka:
Poznam vela napr. stavbarov, ktori ked im niekto zavola, ze chce napr. obklad do kupelne tak povedia: "Jasne, neni problem - zajtra o 8:00 som u Vas!" O 5 minut zvola dalsi clovek a: "Jasne, neni problem - zajtra o 8:00 som u Vas!"
Niekedy treti a stvrty.
Potom idu k tomu, kto najviac zaplati, alebo najviac otravuje, alebo sa zacne vyhrazat. Takto to plati, aj ked napr. robotu rozrobia. (Kupelna rozdrbana a majstrika nikde....)

Je to uplne jedno, ci ide o stavbarinu, alebo nieco ine...
Uz som si zvykol, ze je tu slusnych ludi, ktori beru svoju pracu vazne a vztahy so svojimi zakaznikmi velice maaaaaalo.

_________________
Hamlet
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
morloq
Zaslal: 15.03.2007, 9:22 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
HMT napísal:
morloq napísal:
To nie HMT, Luki je fajn chalan, ale mohol by si lepsie menezovat objednavky a byt drsnejsi na dodavatelov Smile


Fajn, nefajn....ak niekto povie a ma v podmienkach dodanie tovaru do 10 dni a neudeje sa nic 3 mesiace, tak sorrry.
Ja osobne vybavujem dost veci v robote (ako dodavatel aj odberatel).
A ak sa s niekym dohodnem, ze mu prinesiem vec do tyzdna, tak mu ju prinesiem. Inak okamzite vraciam zalohu (ak bola) a ospravedlnujem sa najslusnejsim sposobom ako sa len daaaaa.

iste, toto by bol idealny pristup, lenze...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
morloq
Zaslal: 03.04.2007, 9:38 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
Tovar dorazil Smile, pri montazi sa vsak ukazalo ze jeden diel (elektricky) je nefunkcny Sad, smola no...tu vsak musim poukazat na velmi seriozny pristup zo strany predajcu a jeho vysporiadanie sa s reklamaciou.

Takze verdikt by mohol byt, ze aj ked si hooodne dlho pockate, nasledne sluzby su na urovni, co sa tyka komunikacie, ale...opat si hooodne dlho pockate.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist