Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Blacklist & Whitelist  ~  Upozornenie na www.spoilercentrum.sk

nitwit
Zaslal: 14.03.2007, 10:31 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 38 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
Zdravím všetkých. Chcem upozorniť na firmu Spoilercentrum. Sú absolútne nespolahlivý nič si tam neobjednávajte. Na nete majú zverejnené dodávka tovaru do dvoch dní....prešli už tri týždne a tovar furt nikde. Ak ste si niečo od nich vybrali tak sa ani neunúvajte to objednať. Kua ta firma nemôže zarobiť ani na slanu vodu takýmto prístupom. Shocked
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 14.03.2007, 16:04 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
aaach, zlate tri tyzdne Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
nitwit
Zaslal: 14.03.2007, 22:59 Odpovedať s citátom
Založený: 23 december 2006 Príspevky: 38 Bydlisko: Bratislava 1996 Honda Civic
morloq napísal:
aaach, zlate tri tyzdne Very Happy


no počkať ale to ešte neni konečná, výsledný čas oznámim ak bude. Inak na stránke je oficiálne uvedené 48 hod. a ked tam človek zavolá a pýta sa na objednávku tak stále zajtra jak u blbých na dvorečku. Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
morloq
Zaslal: 15.03.2007, 9:26 Odpovedať s citátom
Založený: 12 december 2006 Príspevky: 1651 Bydlisko: Bratislava 2008 Honda Civic
No yo, co sa doprdele deje, zatial som tu nenasiel ziadnu pochvalu Sad.
To vsetky tuningove a auto firmy v BA nedrzia slovo a nefunguju korektne??
Preco nas stale nutia riesit vsetko z vonku, preco nemame doma kvalitu a serioznost?? Precooo?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
raduz
Zaslal: 15.03.2007, 16:47 Odpovedať s citátom
Založený: 07 marec 2007 Príspevky: 203 Bydlisko: New York City
slovensky tuning=0bodov..my obiednavame vsetko spoza nasich hranic...USA a DE...asi tak.a navise su to aj babraci...
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
artimo
Zaslal: 21.03.2007, 0:04 Odpovedať s citátom
Založený: 17 január 2007 Príspevky: 246 Bydlisko: Borša city, východ, okres TV, bývam často v Martine a v Nitre 2000 Honda Civic
Chcel by som len prikývnuť Crying or Very sad Crying or Very sad
Mám pár konkrétnych skúseností ... príde človek do obchodu a na otázku, čo máte na japoncov dostane odpoveď "všetko"...

A zistíte, že poväčšine okrem autostyle-u a ulter výfukového tuningu ani H (nie honda hoxno) Smile ...

Lenže toto platí, všade v slovenskej podnikateľskej brandži..nezaplatí ani H zamestnancovi, chce aby fáral ako o život, a potom sa čuduje zákazník, že mu povypadávali šroby za jazdy z auta ...

Urobme s tým niečo Smile))

H4ever
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu
saman82
Zaslal: 05.05.2007, 12:50 Odpovedať s citátom
Založený: 30 apríl 2007 Príspevky: 21 Bydlisko: Nove Zamky 1999 Honda Civic
Skoro vsetky tuningove obchody na slovensku stoja za prd.No ja som sa snazil nakupit v cechch ale tam to tiez nie je ziadna slava.medzi tie spolahlive firmy patria gt-tuning.cz, spoilercentrum.cz, autodoplnky.cz co distribuuju na slovensko cez kobratuning.
Ale taky ituning.cz to je bordel.Objednal som si u nich svetla zadne na civica.na potvrdenie objednavky ma len prezvonili aby som im zavolal lebo som zo slovenska lubili mi ich do dvoch tyzdnov a uz bude tomu mesiac
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist