Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  stretnutie znamych ludi v BB :D

olusko
Zaslal: 28.11.2008, 0:42 Odpovedať s citátom
Založený: 01 jún 2008 Príspevky: 198 Bydlisko: Zvolen
lol ti dam sponzoring, este raz mi budes kradnut hranolky, ta uvidiz Very Happy
bola fun,az na to ze mi skapala baterka, aspon vidno ze H-positiv drzia pri sebe, dik za roztlacenie Embarassed
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
eko
Zaslal: 28.11.2008, 11:04 Odpovedať s citátom
Založený: 07 august 2008 Príspevky: 394 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
Marek BB no lenze ja za to nemozem ze ho rad pocujem vo vysokych otackach Very Happy tak stale plny no nie?Very Happy ja sa nepretekam ja si vychutnavam jazdu Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 29.11.2008, 0:41 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Marek BB napísal:
Takze toto bol zatial najvydarenejsi zraz v kratkej historii nasich stvrtkovych stretnuti. aj bola sranda, aj bolo viac aut, aj som si dal vlastny gol na kalcete Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
k tomu zaverecnemu triple sprintu.... tunerko sorry, ale nejak to nevyslo.... najprv sa erik isiel len predomna zaradit, bo sme chceli este to jedno auto pustit a ty si v tom vystartoval:D........ my s XTP v aute udrb hned sme chytili:DVery Happy....... a potom ked si nas uz cakal uz sa nedalo, bo som bol akurat v plnom sprinte s ekom a nechcel som brzdit..... ale tak bezpecnost na prvom mieste.... tak snad nabuduce.....
PS: eko, nabuduce zatlac ten plynovy pedal az na podlahu, bo ti to nejak neslo Twisted Evil Twisted Evil ...... pokus a miernu provokaciu Very Happy.......
mier...........


LOL ja som nesprintoval vy debkovia:D ja som sa pohol a vidim ze VY!!! stojite ako pripeceny tak som siel dalej bo za mnou bolo auto! ak ste si nevsimli boli sme na ceste.... tak len tolko
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 29.11.2008, 0:46 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
olusko napísal:
lol ti dam sponzoring, este raz mi budes kradnut hranolky, ta uvidiz Very Happy
bola fun,az na to ze mi skapala baterka, aspon vidno ze H-positiv drzia pri sebe, dik za roztlacenie Embarassed


no inak pekna reklama na hondu sme to roztlacali ako skodofku:D
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Marek BB
Zaslal: 29.11.2008, 10:52 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
LOL ja som nesprintoval vy debkovia:D ja som sa pohol a vidim ze VY!!! stojite ako pripeceny tak som siel dalej bo za mnou bolo auto! ak ste si nevsimli boli sme na ceste.... tak len tolko[/quote]

aaaale, netaraj, sak sme videli ako ti vyslahli plamene z vyfuku ked si pridal, turbo ta zatlacilo a uz ta nebolo Laughing
jednoducho sa to nedalo pre vsetkych troch... snad nabuduce.....

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
olusko
Zaslal: 29.11.2008, 21:42 Odpovedať s citátom
Založený: 01 jún 2008 Príspevky: 198 Bydlisko: Zvolen
citácia:
no inak pekna reklama na hondu sme to roztlacali ako skodofku:D


to je reklama na sudrznost ,ostatne si nefsimajte Very Happy, btw de by som mohol kupit new baterku,bo mam este povodnu (10rocnu )
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
matulo
Zaslal: 29.11.2008, 21:46 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 10 február 2007 Príspevky: 3168 Bydlisko: BA 2009 Honda Civic
kedze BB nemas daleko, jedna z moznosti je tu: http://www.akumulator.sk/ mimochodom, toto sa tu uz riesilo... Wink

_________________

Nezabudni si prečítať pravidlá používania tohto fóra!

Inzercia, Predbehneme Bratislavu?
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xtp
Zaslal: 30.11.2008, 11:24 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
bud tu ako napisal matulo, alebo este na foncorde je jedna garaz a predava tam ten clovek baterky nonstop Razz (doslova)

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
xtp
Zaslal: 03.12.2008, 8:06 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
nezabudajte ze stvrtok je to zas! o 20.30 aby si uz boli vsetci isty....a presne tam isto ako minule... : ))

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Marek BB
Zaslal: 14.12.2008, 22:42 Odpovedať s citátom
Založený: 28 október 2008 Príspevky: 1729 Bydlisko: Banska Bystrica 1998 Honda Civic
Kedze sme na poslednom stvrtkovom zraze zvazili, ze miesto stretnutia pred mestskymi policajtami je akosi "nevhodne" Laughing , zmenime to na PARKOVISKO PRED TESCOM!!!!!!!
Je tam dost miesta, svetla a hlavne je to blizko k "mekáču" a vyjazde na "dialnicu" Laughing ......
dufam ze vsetci kt sa to tyka sa to vcas dozvedia.....

_________________
Accord CL9 K24A3 Type S
CRV RD1 B20Z
ex: Accord CL7 K20A6
ex: S2000 AP2 F22C1 Turbo
ex: Civic EJ9 D14A4
ex: Civic EJ9 D14A3/B18C4/K20A-R swap
ex: Civic Type R 7G EP3 K20A2
ex: Accord 5g F22Z2
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
xtp
Zaslal: 15.12.2008, 13:25 Odpovedať s citátom
Založený: 13 apríl 2008 Príspevky: 2057 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
som za vobec nieje zly napad, vo stvrtok tam!

_________________
AHcTT
Fiat Power!
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
lukas horvath
Zaslal: 15.12.2008, 15:55 Odpovedať s citátom
Založený: 06 september 2008 Príspevky: 40 Bydlisko: Martin vlastne uz Banska bystrica 2003 Honda Civic
jasan stvrtok som tam aj ja ... Very Happy minule bolo fajn len skoda ze nevysiel ten alcoholic day ...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 15.12.2008, 20:08 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
fuha no mne sa pacilo prave to miesto pred meskacmi:D musite uznat ten na tej huciacej alfe co sa tam prevazal nelmal chybu:D.. ok suhlasim z novym miestom
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
DeniZ
Zaslal: 21.12.2008, 19:08 Odpovedať s citátom
Založený: 10 september 2007 Príspevky: 331 Bydlisko: Tomášovce/Banská Bystrica 2004 Lexus IS 300
joj skoda ze to stvrtky robite chalani. teraz sice uz ani ine dni nemozem, ale chcel som vas spoznat. ved dalsi semester vas vymaknem Smile ale jednoznacne ako som vravel aj xtp-ckovi pekne je, ze sa stretavate, som z vas poteseny Very Happy
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lukas horvath
Zaslal: 21.12.2008, 20:35 Odpovedať s citátom
Založený: 06 september 2008 Príspevky: 40 Bydlisko: Martin vlastne uz Banska bystrica 2003 Honda Civic
a co je zle na stvrtku ???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 2 z 60
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 58, 59, 60  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist