Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Zrazy  ~  Honda&Mazda zraz 2009 - 17.mája o 12:00 pred hypernovou

rumy
Zaslal: 20.11.2008, 17:51 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
ahojte kedze som pred par mesiacmi bol v clube honda.. a potom so presiel na mazdu Smile tak by som sa chcel spytat co by ste povedali kebyze sa spravy daky mazda honda zraz? su to tiez japonci a myslim si ze bolo by to super.. hondaci robia stale dake zrazy ja som uz raz tiez jeden velky uskutocnil a bol velmi super ..preto by som chcel pocut vase nazory

http://forum.mazdaklub.sk/viewtopic.php?f=69&t=12198&p=208499#p208499


Naposledy upravil rumy dňa 14.05.2009, 12:23, celkom upravené 3 krát.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 20.11.2008, 21:08 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
super

ja som za:) paci sa mi tato myslienka mohlo by vzniknut akesi priatelske puto medzi klubmi... ale co sa tyka datumu konania skor by som to uz odlozil na jar ....
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Denka
Zaslal: 20.11.2008, 21:24 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
Asi vam usiel projekt Japan a BMW meeting co bol teraz na babe, ze?

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 20.11.2008, 21:30 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Denka napísal:
Asi vam usiel projekt Japan a BMW meeting co bol teraz na babe, ze?


nie neusiel Very Happy , to bolo chceli by sme daco dalsie ta myslienka H&M sa mi paci...
nechapem jednu vec na tomto fore preco sa tu chce vacsina ludi len hadat , zdrbavať sa kto je aky a kto co nevie... nechapem to...
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
Rodom
Zaslal: 21.11.2008, 12:31 Odpovedať s citátom
Založený: 19 február 2007 Príspevky: 708 Bydlisko: LA 2010 Honda Accord
tunerkoBB napísal:
Denka napísal:
Asi vam usiel projekt Japan a BMW meeting co bol teraz na babe, ze?


nie neusiel Very Happy , to bolo chceli by sme daco dalsie ta myslienka H&M sa mi paci...
nechapem jednu vec na tomto fore preco sa tu chce vacsina ludi len hadat , zdrbavať sa kto je aky a kto co nevie... nechapem to...


nic nove Wink

a myslienka je fajn, drzim palce Wink
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Denka
Zaslal: 21.11.2008, 12:37 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 29 december 2007 Príspevky: 890 Bydlisko: Bratislava/ Brezno
a kto ta tu zdrbava? prestaaaaaaaaaaaaaaan Very Happy skor je chyba v tom ako kto- co pochopi.....vas napad nik neodsudil, len si to pisal stylom ze nic take nieje a nebolo a preto to robit ides
citácia:
ak by som sa chcel spytat co by ste povedali kebyze sa spravy daky mazda honda zraz? su to tiez japonci a myslim si ze bolo by to super..
, nakolko vznikla moja odpoved, ze halooo, bol zraz na babe,mimochodom tiez japoncov(mazda veskera zaadna Confused )....
chapes?
a aby som nezabudla baba sa robi zas na jar, meeting2 tak aby sa nam to nekrylo...

_________________

toto fórum bolo vytvorené pre všetkých priaznivcov znacky HONDA, aby mohli slobodne diskutovať a vymieňať si názory v tejto oblasti
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tunerkoBB
Zaslal: 22.11.2008, 0:50 Odpovedať s citátom
Založený: 27 apríl 2008 Príspevky: 786 Bydlisko: Banská Bystrica 1997 Honda Civic
Denka napísal:
a kto ta tu zdrbava? prestaaaaaaaaaaaaaaan Very Happy skor je chyba v tom ako kto- co pochopi.....vas napad nik neodsudil, len si to pisal stylom ze nic take nieje a nebolo a preto to robit ides
citácia:
ak by som sa chcel spytat co by ste povedali kebyze sa spravy daky mazda honda zraz? su to tiez japonci a myslim si ze bolo by to super..
, nakolko vznikla moja odpoved, ze halooo, bol zraz na babe,mimochodom tiez japoncov(mazda veskera zaadna Confused )....
chapes?
a aby som nezabudla baba sa robi zas na jar, meeting2 tak aby sa nam to nekrylo...


ok mozno som to zle pochopil ale aj tak si stojim za tym co som napisal... (nemyslim konkretne teba) a uz sa drzme temy!!!

tak co ludia paci sa Vam tato myslienka???
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
rumy
Zaslal: 13.12.2008, 11:19 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
ako vidim tak vecina ludi zatial nema zaujem o taky zraz..ale chcem este podotknut ze zraz sa bude konat v BA..aspon zatial je to tak dohodnute
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 13.12.2008, 11:28 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Mame zaujem,ale proste nikto ti nebude pisat ako vidis ked nie je miesto,datum.
Je zima,idu vianoce a nikto nerozmysla nad velkymi zrazmi,zacni sa pytat na jar,ked budes mat cca termin.

Keby sme teraz zacali pisat o dalsom Japan meetingu tak tiez kazdy na nas teraz kasle ...
Daj hlasovat,ze kto by asi isiel..predbezne.

/edit/...a upravil som ti nazov temy nech aj ti co sa im nechce,alebo nemaju cas otvarat kazdu temu vedia o co ide,skuste tie nazvy pisat vystiznejsie,vo vasom zaujme.Nazov ma uputat a informovat o vasej teme aby si ju ludia pozreli,poradili,nieco napisali...

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
rumy
Zaslal: 14.12.2008, 0:12 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
jj zatim mi na mazde klube to riesime uz na april... tam som dal aj hlasovanie.. tak sa uvidi.. vsak tak spravim takto.. zatim to dokriesim na mazde.. a ked sa to tam dako ustali a upresne dam to sem ako hlasovanie ok.. myslim si ze to bude rozumny napad
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 14.12.2008, 0:33 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
rumy napísal:
jj zatim mi na mazde klube to riesime uz na april... tam som dal aj hlasovanie.. tak sa uvidi.. vsak tak spravim takto.. zatim to dokriesim na mazde.. a ked sa to tam dako ustali a upresne dam to sem ako hlasovanie ok.. myslim si ze to bude rozumny napad


super Smile

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
rumy
Zaslal: 01.05.2009, 22:04 Odpovedať s citátom
Založený: 13 február 2008 Príspevky: 486 Bydlisko: Banska Bystrica 2001 Honda Civic Coupe
takze dneska som konecne dostal dalsie informacie co sa tyka zrazu

Takže páni konečne sľúbené informácie. Síce to trošku trvalo za čo sa ospravedlňujem ale odkedy to RUMY nechal na nás chvíľu trvalo kým sme to s x-boy-om premysleli, našli vhodné miesta a priestory atď. Bohužiaľ naše jednania so zástupcami dedín nedopadli dobre. Väščinou tieto malé letiská patria súkromnej osobe ktorá chce za využitie prachy alebo to patrý urbariátu atď. Proste je to zložité. Takže pojdeme aj na jedno letisko ale len zašprintovať a rýchlo preč Smile

Plán:
Stretneme sa 17.mája o 12:00 pred hypernovou v Prievidzi. Nastaviame to na parkovisku ako tak pri seba a keď si budeme myslieť že sme všetci, vyrazíme spanilou jazdou na veľký okruh. Okruh bude mať cca 40Km:

Prievidza a miesto kde je hypernova (už ku nej prirástol aj baumax ktorý na foto ešte nevidno):


Okruh:


Pôjdeme cez Bojnice takže bude aj načo pozerať (zámok Bojnice):



Potom ponad Bojnice na letisko. Je to cez serpentínky takže sa tam dá s našimi podvozkami celkom dobre vyšantiť. Na letisku si zašprintujeme a tak ďalej:



Z letiska pôjdeme do kempu v Nitrianskom Rudne. Tu v peknom prostredí pri jazere konečne trošku oddýchneme, pookukávame si poriadne autá, porovnáme, podebatujeme...



V kempe:


Priehrada:


No a podvečer z kempu pôjdeme smerom na Nováky k posedeniu na tzv. Majery. Tam sa najeme, napijeme a pozvoľna sa začneme trúsiť domov:



Terasa na Majery:
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Performance
Zaslal: 01.05.2009, 22:31 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
No paráda, určite sa pripojím aj ja.
Inak kto je X-boy? Nie je z PD?
Inak nebýva letisko v Dlžíne uzatvorené rampou?


Naposledy upravil Performance dňa 01.05.2009, 22:34, celkom upravené 2 krát.

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ
tomasx17
Zaslal: 01.05.2009, 22:33 Odpovedať s citátom
Založený: 12 marec 2009 Príspevky: 793 Bydlisko: Prievidza 1994 Honda Civic
somnou tes ratajte
Cool Cool

_________________
MC2 VTI aerodeck EX
EG4 DXI hatchback EX
IT GSR coupe EX
EH9 ESI sedan EX
MC2 VTI aerodeck EX
EH9 SIR sedan EX
MA8 IS sedan EX
EG3 LSI hatch EX Sad
EK3 VTEC-E EX
CL9 ACCORD
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
Performance
Zaslal: 01.05.2009, 22:39 Odpovedať s citátom
Moderátor Založený: 28 jún 2007 Príspevky: 4195 Bydlisko: okres PD 1996 Honda Civic Coupe
Inak v tomto termíne by sa to rovno mohlo spojiť so zrazom, ktorý by mal byť v PD
http://forum.hondaclub.sk/viewtopic.php?t=5551
zabili by sme dve muchy jednou ranou

_________________
coupe EJ6 /// CRV RE6
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail ICQ

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 11
Choď na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Ďalšia
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist