Obsah fóra HONDACLUB SLOVENSKO
Autor Správa

<  Inzercia - ostatné  ~  Hľadá sa chalan čo predával tričká MUGEN,Civic TYPER atd...

MUGEN1
Zaslal: 24.11.2008, 9:19 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Prosím Vás vie niekto o nom niečo ? je to registrovaný ako vittore ale neviem sa s ním nijak skontaktovať aj som mu nechal na mna kontakt 2tričká mi odložil,mal mi ich dávnejšie poslať ale nemám na neho žiadny kontakt..Ak niekto má jeho mobil alebo mail tak budem velmi vďačný...ďakujem Cool

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
voodoo
Zaslal: 24.11.2008, 19:46 Odpovedať s citátom
Založený: 01 júl 2008 Príspevky: 218 Bydlisko: Kráľovský Chlmec
MUGEN1 napísal:
Prosím Vás vie niekto o nom niečo ? je to registrovaný ako vittore ale neviem sa s ním nijak skontaktovať aj som mu nechal na mna kontakt 2tričká mi odložil,mal mi ich dávnejšie poslať ale nemám na neho žiadny kontakt..Ak niekto má jeho mobil alebo mail tak budem velmi vďačný...ďakujem Cool
aj ja som ho hladal-aj som som chcel 2 kusy,ale nejak zmyzol!
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MUGEN1
Zaslal: 24.11.2008, 23:01 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Ja som mu aj napísal ss a nič kua tam a tak som sa tešil na Mugen tričko Crying or Very sad

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
M&R
Zaslal: 24.11.2008, 23:04 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
Banda,potom si to rieste cez ss s nim ked sa ozve,nie verejne a tu.Dakujem.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaroK
Zaslal: 25.11.2008, 9:11 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
Ja som si od neho kupil zopar triciek MUGEN1 , poslem ti nanho cislo do ss....
To tu admini zmazali , hadaj preco Rolling Eyes
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
M&R
Zaslal: 25.11.2008, 12:35 Odpovedať s citátom
HC Team Založený: 06 január 2007 Príspevky: 7382 Bydlisko: Bratislava 2005 Skoda Fabia
MaroK napísal:

To tu admini zmazali , hadaj preco Rolling Eyes



Rypes,ak nevies a ta to nenapadlo preco,tak sa stacilo spytat.

_________________
Prosim,ak mi odpovedate na SS tak pouzite"citovat"aby som vedel o com si piseme,dakujem.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
MaroK
Zaslal: 25.11.2008, 13:42 Odpovedať s citátom
Založený: 20 február 2008 Príspevky: 878 Bydlisko: Bratislava - Karlova Ves 2009 Honda Civic
hmm vobec nie , rypat to neni moj styl uz si si mohol zvyknut na forku Rolling Eyes
Moc ma ale ani netrapi preco to tu neni , chalan mi nieco spominal , ale ja som si nakupil , som spokojny a ked niekto chce tak mu poslem cislo cez ss a nebudeme to riesit tu ako si pisal.
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu ICQ
MUGEN1
Zaslal: 25.11.2008, 23:14 Odpovedať s citátom
Založený: 14 január 2007 Príspevky: 1126 Bydlisko: Levice 1990 Honda CR-X
Páni klídek,chalanovi som volal,nedvíhal,napísal som mu sms,neodpovedal,neozval sa,takže si budem museť tričká pohladať inde na nete... Confused

_________________
Honda CR-X, r.90, 132PS na brzde..
Zobrazit informácie o autorovi Prezerať garáž užívateľa Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky

Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:  

Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1
Pridať novú tému

Prejdi na:  

Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
TOPlist